ZrádceA Very Potter Musical (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:242
Počet zobrazení:8 097

Blížíme se do finále. Už nám zbývají jen čtyři díly a bude konec. V tom dnešním vrcholí pátrání po viteálu a také uvidíte jednoho velkého zrádce! :-) Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde. Pozn.: Věta, kterou jsem přeložil jako: "Musíš sledovat hru, Weasley!" je odkazem na Muzikál ze střední, který mají autoři A Very Potter Musicalu evidentně velice rádi. :-D Přesně takhle se jmenuje jedna písnička, kterou zpívá v muzikálu sám Zefron. Kdyby vás náhodou zajímala, videoklip si můžete pustit zde.

Přepis titulků

Viděli jste tenhle plakát Zefrona? Jo, my víme, Malfoyi... Už jsme ho viděli... Malfoyi, zase taková senzace to není. Mohli bysme hledat viteál, prosím? Rozumím. Není jedna z těchhle tužek viteál? Ne.

Tohle není viteál. Ne. Není viteál tohle? Ne. Balení koblih? Ne. To je sváča. To je sváča. Není viteál tohle? Ne, není.

Nikdy ho nenajdem! V týhle místnosti je tolik věcí. Ale jediná věc, co tu za něco stojí... Ten Zefronův plakát. Počkej chvilku... Ne. Podle tebe... Ne.

Ne... Nic z toho, co souvisí se Zefronem, by přece nemohlo bejt zlý. To je přece nemožný. Rone, zabij to! Zabij to! To je poslední viteál! - Zabij to, Rone! - Ne, Weasley, to je Zefron! Má strašně velký charizma... Nezabíjej mě! Já nejsem tvůj nepřítel.

Potter je tvůj nepřítel. Ne, ne, ne, Harry je můj kamarád. Musíš sledovat hru, Weasley! On tě zradí! Připraví tě o to, co máš nejradši. To je lež, Rone! Neposlouchej ho! Lže ti! Vím, na co myslíš, Rone Weasley. Znám tvé skutečné touhy... Ahoj, Rone!

Panebože, Hermiono, tys zhubla. Přesně tak. Chci se líbit Harrymu Potterovi. Cože? Počkat... Cože? Harry? Přesně tak! Dokud tu bude Harry Potter, budeš vždycky ve všem druhý. Ten neoblíbený.

Ale kdyby byl Harry Potter pryč... mohli bychom spolu být navždy. Rone, to není pravda! To není pravda, Rone! Jo, Harry je můj kamarád. Copak mě nechceš, Rone? Chci. Copak mě nemiluješ, Rone? Miluju! Tak moc dobře víš, co musíš udělat!

Ano. Musím zabít Harryho. - Přesně tak, Weasley! - Rone, ne! Chce tě zmást, Rone! Neposlouchej ji! Přestaň! Ty jseš můj nejlepší... Jste moji nejlepší kamarádi. Nikdy bych tobě ani jí neublížil. Lži, Weasley! Samé lži! Skončíš v pekle! Rone, to není pravda!

Jseš můj nejlepší kamarád! Zabij ho! Zabij ho! Ne! Ještě jednou. Kdybyste na něj dali trochu izolepy, bude v pohodě. Rone... už jsem ti to začínal fakt věřit, kámo. Jo...

Promiň mi to. Já jen... Všechny ty její řeči... Nemohl jsem... Já nevím. Co? I kdyby... nás dva takhle vážně brala... bylo by to fuk...

protože jseš můj nejlepší kámoš. A nikdy bych neudělal nic, co by ti ublížilo. Protože tě mám rád. Já tě mám taky rád, kámo. No... Poslyšte, chlapáci... I když to byla docela sranda, čekal jsem, že nám dá likvidace viteálu víc zabrat. Jo, já taky.

Když se nad tím zamyslíte... viteály jsou vlastně dost trapný. Jo, to teda jo. Hůlky na zem, hoši! Jak jste se mohly nechat chytit? Byly jste neviditelný! Promiňte... Dělej, Pottere, nebo je zabiju! Vypadá to, že nás dostala do kouta a nemáme kam jít.

Položíme meče a hůlky. Podívejte na toho mrňouse Harryho Pottera, jak dává příkazy svým mrňavým kamarádům v plenkách! Nejsem dítě. Nejsem dítě. Je mi dvanáct. Co se tu k čertu děje? Páni, déjà vu... Vyhráli jsme, Snape! To je skvělý!

Konečně máme Pottera a jeho kámoše v pasti! Vy jste pěkný bídák! Jo, Brumbál vám věřil! Jo, jste velkej vypasenej zrádce, Snape! Takže já jsem zrádce, Pottere? To máte tedy pravdu. Vážně jsem zrádce. Protože se chystám někoho zradit...

právě teď! Netopýří kouzlo! Ne! Expelliarmus! Serpensortia! Můj pinďa! Snape! Ne! Snape... Stůjte na místě, jestli nechcete, aby se vám do rozkroku zakousnul had!

To nechci. Dělej, Pottere, pojď se mnou! Temný pán tě chce zabít sám. Dělej! Děti! Mami? Paní Weasleyová?

Co jste sakra zač? Jmenuji se Molly Weasleyová a tohle jsou moje děti. Avada kedavra! To není vůbec fér! Chcípni, děvko! Do hajzlu! Mami, tys ji zabila! Čekal jsem, že jí jen srovnáš límeček nebo ji přinutíš umejt nádobí!

Hloupý děcka! Zoufalé časy si žádají zoufalé činy. - I neodpustitelné věci se dají někdy odpustit. - Ne. Nech mě. Kde ses tady vzala? Dorazila jsem s členy Fénixova řádu. S Lupinem, Tonksovou, Pošukem Moodym, Siriusem Blackem a vaším bratrem Fredem. Paráda. Kdepak jsou? Všichni jsou mrtví.

Fred? Ne! Každopádně... přišla jsem vám jen zachránit život, takže pokračujte v tom, co jste dělali. Přemístit! Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vtipné je, že nakonec Darren hrál v takovém "Muzikálu ze střední" :-D

00

Odpovědět

No to teda! Můj pindík :D tento díl mi příjde slabší, ale celkově AVMP úplně žeru. Btw klobouk dolů, BugHer0, a díky moc, asi bych tomu moc nerozumněla bez těch titulků :DD

190

Odpovědět

nejede to....

180

Odpovědět

Úžasný, jenom je tu vidět trošku handicap na tomto muzikálu. Pro lidi, kteří nečetli 7 knížku, jsou tu nějaké spoilery.

200

Odpovědět

Chudák Severus ááááu. Ozaj Lucius tu chýba :) Bela má taký hnusný hlas dobre že je už po nej.

190

Odpovědět

"Můj pindík"
to sem fakt vyprskl :D

190

Odpovědět

terentule: Naprostej souhlas. Občas je to hodně problematický přeložit. :-)

190

Odpovědět

BugHer0: Super, jsem zvědavá na překlad, zdá se mi, že v tomhle oboru je angličtina nějaká bohatější, u nás to všechno zní sprostě a urážlivě :).

Teď jsem si všimla, jak tam Harry v pohodě leží na zemi a čeká, až Ron zničí viteál :D

190

Odpovědět

ouuu :( zas mě dostalo že umřel Fred... ale úžasnej díl :D prostě muluju jak tam přepsali Harryho charater :D:D

180

Odpovědět

Pedro: Tak teď si s ostatníma užiješ pravidelné čekání. :-) Jsem rád, že se líbí. ;-)

180

Odpovědět

Perfektní, právě jsem to dokoukal od prvního dílu :-D

180

Odpovědět

terentule: Chystal jsem se, ale Zikato už má přeloženej první díl, takže mu to přenechám a budu dělat jen korekce. :-) Po skončení AVPM plánuju přeložit ještě video ze zákulisí a pak budu asi čekat do července, než se objeví na YT Sequel. :-)

180

Odpovědět

Opět paráda, škoda, že už zbývá jen pár dílů, alespoň, že bude za chvíli AVPS :).
Btw.na Me and my dick se chystáš :)?

180

Odpovědět

Jo, já jsem ten příspěvek směřoval spíš k té diskuzi podemnou. :) Taky mi příjde jako lepší varianta použít drsnější výraz, za překlad chválím a děkuji. :)

180

Odpovědět

Mysicek: Bitch se dá přeložit i jako mrcha, ale mně sem víc pasoval drsnější výraz. ;-)

180

Další