10 otázek pro Emmu Watson

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:557
Počet zobrazení:7 343
Dneska vám přinášíme trochu jiný druh rozhovoru. Není to žádná talk show, tyto rozhovory magazínu Time jsou zaměřené na divácké dotazy a mají větší informační hodnotu. Možná se u nich tolik nenasmějete, ale více se toho dozvíte o různých hercích, umělcích a osobnostech.  V tomto dílu vás čeká Emma Watson, kterou všichni známe jako Hermionu z Harryho Pottera. Jestli budete mít zájem, můžeme v podobných rozhovorech pokračovat. [poll id="8"]

Přepis titulků

Měla jsem sbaleno už několik dní. Pro jistotu. Mimochodem tyhle rifle nemám zrovna v oblibě. Překlad: Rizyk www.videacesky.cz 10 OTÁZEK PRO EMMU WATSON Jmenuji se Radhika Jones z Timeu a jsem tady s Emmou Watson, která hraje v novém filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. - Děkuji, že jsi přišla, Emmo.

- Děkuji za pozvání. Přišel nám pro tebe rekordní počet otázek. Šestnáct set. - Panebože! - Radši abychom začaly. Pár jsme jich vybrali a začnu s takovou holčičí otázkou. "Vypadáš úžasně s novým sestřihem. Proč ses ostříhala?" Myslím, že jsem potřebovala změnu. Vlasy jsem měla dlouhé asi deset let, co jsem hrála Hermionu, a když jsem skončila s natáčením, tak jsem potřebovala něco jiného. "Jak by ses popsala před Harrym Potterem a po něm?"

Samozřejmě jsi dospěla. To je obsáhlá otázka, protože před Harrym Potterem mi bylo deset let a teď mi je dvacet. Takže všechny ty změny jdou ruku v ruce s fyzickými a psychickými změnami. Ale co se týče toho, jak Harry Potter ovlivnil můj život, tak jsem se naučila být herečkou. Byla jsem tak mladá, že když jsem začala, režisér mě musel navádět přímo během natáčení.

A vážně mi pomáhal. Teď se můžu sama rozhodovat. Mám už svůj instinkt a vím, co je špatně a co správně. Prostě vím, jak se dělají filmy a to je vážně něco. Mairead Horton z Cary v Severní Karolíny se ptá: "Zvážila bys práci i mimo herectví?" Myslím, že... Můj problém je, že mě zajímá tolik věcí, že si nedokážu představit, že bych dělala jen jednu věc.

Jsem si docela jistá, že budu dělat čtyři nebo pět různých věcí. Chci být renesanční žena. To bych chtěla. Chci malovat, chci psát a hrát. Chci dělat všechno. "Proč ses rozhodla pro Brownovu univerzitu?" Protože miluju její liberální přístup k vzdělávání. Líbí se mi tamní komunita a anonymita, kterou ve Státech mám. Myslím, že je tam prostě skvělá atmosféra.

Miluju to tam, cítím se tam jako doma. - Jsi v druhém ročníku? - Ano. - To je skvělé. - Děkuju. Otázka od Tori Dailey z Jacksonville na Floridě: "Jaký byl poslední den natáčení?" Bylo to vážně dojemné, skoro až surrealistické. Řekla bych až neskutečný zážitek. Přicházelo to už tak dlouho...

Tolik jsem o tom mluvila a myslela na to, že když k tomu opravdu došlo, nepřipadalo mi to skutečné. Bylo to zvláštní. Po jak dlouhé době od toho dne sis ostříhala vlasy? Myslím, že to bylo tak po dvou, třech týdnech. Potřebovala jsem najít půdu pod nohama. A říkala jsem si: "Teď jsem připravená." Musíte být ve velmi dobrém rozpoložení, abyste mohli tak výrazně změnit svůj vzhled.

A já jsem potřebovala být na správném místě, kdy jsem se cítila sebejistě a řekla: "Udělám to, nechám se ostříhat." "Kdybyste mohla utéct od problémů celebrity na jeden den, kam byste šla a co byste dělala?" Nejspíš bych šla někam do kotle na rockovém koncertu. Protože to většinou nemůžu. Lidi mě poznávají a pak se to většinou zvrhne.

Prostě bych chtěla být ve velkém davu. Být anonymní. Zdá se, že to se trochu děje na vysoké škole. Ano, děje. Na Brownově univerzitě to je úžasné. Jsem za to opravdu vděčná. Už sis vybrala hlavní obor? - Jo, historii. - To je skvělé. Jsem nadšená.

Poslední. Od Ericy Bode z Arlingtonu v Texasu: "Po dokončení pátého dílu jsi pochybovala o roli Hermiony. Jak myslíš, že by vypadal tvůj život, kdyby ses nevrátila k posledním třem filmům?" Byla bych veřejným nepřítelem číslo jedna. Nebyla bych moc populární. Myslím... Myslím, že by pro mě bylo těžké sledovat natáčení těch filmů bez mé účasti.

Protože jsem s nimi vyrostla. Být součástí téhle filmové série je v určitém směru součástí mé identity. Všechno by pro mě bylo asi jednodušší, mnohem víc bych se vyspala. A nebylo by to tak hektické. Ale rozhodla jsem se správně. Je nějaká role, kterou by sis chtěla zahrát? Hromada. Kterou si mám vybrat? Ráda bych hrála Julii v Romeovi a Julii. - Doufám, že se castingový režisér dívá.

- Ano, to já taky. Jsem ráda, že jsi přišla, Emmo. Mockrát děkuju. Řekl jsem ti všechno, co Brumbál řekl mně. A pokud sis nevšiml, viteál už jsme našli. Jo a zbavíme se ho asi stejně lehce jako těch ostatních, co? Rone, prosím... Prosím, sundej to. Mluvil bys jinak, kdybys ho celý den nenosil.

Komentáře (77)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je opravdu úžasná, a žádná Hermiona by už nebyla ona :)

231

Odpovědět

Určitě další rozhovory.:o)

211

Odpovědět

Rozhovory s hercema z HP sou už tak neuvěřitelně fádní... obzvlášť když jsou furt akorát s Radclifem nebo Watsonovou... neustále opakujou ty samý kraviny... rozhovory určitě další ale s někym zajímavym, pls!!

198

Odpovědět

tak pěkná holka a tak příšernej účes..

2342

Odpovědět

suzanietta: jo, uvažovalo pár měsíců zpět. Je škoda, že to zatím tak vyšumělo, ale třeba se to povede prosadit. Rozumím většině z rozhovoru, ale sem tam to vázne, AJ titulky by byly fajn :)

190

Odpovědět

Tonda: to je super nápad ani nevím že se o tom uvažovalo :-))) chtělo by to 1x odkaz na video bez titulků, pak anglický titulky a pak český :D

193

Odpovědět

no za mě nejspíš ne....nic moc rozhovor ani otázky mě nepřišli nijak zajímavý sami otazky typu co kdyby? ..... who care????.... i když možná rozhovor s Dalajlámou či Henrym by mohl bejt super....tahle holka je mi vysoce nesympatická

1823

Odpovědět

Mrzí mě, že se ostříhala, mě se to nelíbí, ale chápu, proč to udělala. Určitě víc takových rozhovorů. A co se stalo s tím, že budete přidávat i anglické titulky? Moc bych to ocenil.

185

Odpovědět

Na mě Emma v tomhle rozhovoru doopravdy zapůsobila. Připadá mi opravdu jako vyspělá, inteligentní holka, která ví co chce. Na to, že jí je tolik roků a ještě k tomu v téhle době, má opravdu široké spektrum zájmů. Je strašně sympatická a krásná holka, doufám, že jí v životě potkají její vysněné role:) Jinak atmosféra kolem rozhovoru, mi připadala zvláštní. Nevím, možná je to tou novinářkou, která mi připadala místami opravdu jak někteří psali jako "robot", ale byly chvíle, kdy mě překvapila její milá reakce. Za mě dávám ano takovým rozhovorům, je to dobrý nápad a dozvíme se alespon pravdu od nich a né od bulvárních plátků:)

194

Odpovědět

Další rozhovory klidně, jen prosím někoho zajímavějšího. Děkuji.

1812

Odpovědět

lukino - zaprve to s tebou udela to povolani, a zadruhe to je anglictina obecne

181

Odpovědět

Já bych tu Emmu ... .... ... (ano, třikrát)

197

Odpovědět

Preco musi byt tak strasne preafektovana :\ ... tak krasna baba ( s vlasmi) a tak blba... ale rozhovor sa mi pacil :) hlavne reporterka!

1820

Odpovědět

Pascalwb: možná protože si je deset let stříhat nemohla?:D

182

Odpovědět

Preco si ostrihala vlasy?

1812

Další