Rozloučení s Harrym Potterem

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 430
Počet zobrazení:17 353

Poslední natáčecí dny tak, jak je zaznamenala kamera. Dalšího komentáře není třeba.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Všechno končí. Pracovali jsme společně tak dlouho. Byli jsme jako rodina. Poslední den každého člověka byl pak samozřejmě emotivní. Chlapci a děvčata z Bradavic... je čas se rozloučit s těmi nejlepšími učiteli obrany proti černé magii. Těmi jsou Alan a David Thewlis, dnes je jejich poslední den. Robbie Coltrane, nejlepší šafář Bradavic, je dnes naposledy na place Harryho Pottera.

Jsem skutečně velice smutná. Bellatrix mi moc přirostla k srdci. Velmi děkuji Heleně Bonham Carter. Vždy nám bylo jasné, že se vrátíme. Tentokrát jsme ale věděli, že tomu tak nebude. Lidé byli skvělí, bylo to silné, občas velice náročné, ale vždy to byla zábava. Za nic bych to nevyměnil. Na Harrym Potterovi jsem pracoval skoro deset let a to je věc, která se mi už nenaskytne.

Vím, že mi to bude chybět, že mi budou chybět přátelé. Nebude existovat záběr z jakéhokoliv filmu, u kterého by se mi nevybavila nějaká vzpomínka. Co ti bude chybět nejvíc? Nevím... prostě všichni ti lidé. Tohle místo, Leavesden a taky hraní Rona. Bylo to deset let a... Bude mi chybět to, že už nebudu Ronem. Nevím, jak to vyjádřit slovy.

Byla to neuvěřitelná zkušenost. Cítím se požehnaně, že jsem byla vybrána, že mi byla dána šance všechno tohle ve svém životě zažít. Byli jsme vyvolení. Jo, to jsme byli. Velcí šťastlivci. Chci říct, že tohle místo miluju. Byl to můj život. Bude to pro nás všechny velice zvláštní. Já sám nevím, jak můj život bez vás vlastně vypadá. Bylo to báječné, miloval jsem každou minutu a všem vám chci velice poděkovat.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (116)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A teď v roce 2020 ta obrovská všudypřítomná kyberšikana, co Rowlingová dostává, a v tomhle videu to množství lidí, co se od ní distancuje a hází na ni špínu... přestože jinak by vůbec nic z tohohle nevzniklo a kromě toho by ani jejich názor v životě svět neslyšel (respektive nezajímal). To vše jen kvůli tomu, že na Twitteru někomu šlápla na kuří oko.
Jaksi mi kvůli tomu to video přijde ještě o něco tesknější.

10

Odpovědět

J.K.R. Je podle mě dáma, co by měla dostat Pullizerovu cenu za to, že rozečetla miliony dětí po celém světě. Autoři filmů, každý po jednom Oscarovi. Jak už bylo psáno pode mnou mnohokrát, filmy jsou koukatelné stále dokola - pro mne i knížky jsou opakovaně hrozně fajn čtení. A zdaleka to nejsou knihy pro děti, pokaždé v nich díky tomu jak stárnu, objevím spoustu moudra..Harry Potter ve mně bude vždycky vyvolávat snad všechny emoce... smutek, radost, klid... vztek na Umbridgovou... :D

92

Odpovědět

Harry Potter bol, je aj zostane naj filmom na svete. Nič ho neprekoná. Vyrastala som na ňom. Je to jediný film čo môžem pozerať stále dookla a neprestnane ma baviť.Začala som s ním aj začiatok nového roka. Aké by to boli prázdniny bez Harryho Pottera? Nudné. Dokonca som sa hrala s deťmi naň aj mám vlastný prútik (najsilnejší na svete). Jednoducho zbožňujem Harry Potter filmy. My sme Harry Potter generácia.

61

Odpovědět

mislim si ze takito film ako je Harry Potter Sa Us nikdy opakovat nebude .... Neverim Ze niekto Napise alebo natoci nieco takeho ...aspon podobne dobreho ... Harry Potter ... Vo Mne ... Prebudy To male decko Pokazde.. J.K.Rowling ... Zasluzi Si Byt naljepsiu spisovatelkou Na Svete.

41

Odpovědět

Já s Harry Potterem rostl. V roce 2001 mi bylo 11 let a Harrymu taky a každý další rok jsme byli oba o rok starší a starší. Tak nějak takhle sága patřila k mému dospívání a jsem velmi rád, že jsem byl toho součástí. Dneska už bych si ty starší díly asi nepustil, ale tenkrát jsem je viděl všechny snad 10x. Úžasný příběh.

100

Odpovědět

After all this time?
Always!

481

Odpovědět

Řekněte mi někdo, PROČ se na to dívám, když vím, že budu brečet?! Ale co, jako jedna z mnoha zástupců HP generation na to asi mám právo. Vždycky to pro mě bude znamenat hrozně moc...

560

Odpovědět

Měla jsem 11 let, když vyšla první kniha. A tehdy jsem tak strašlivě toužila po dopisu z Bradavic, až jsem tehdy rodičům naháněla strach. Měla jsem zabalené věci a říkala, že dopis příjde, jen musím počkat. (Dosud jej očekávám) Je to něco, na čem jsem vyrostla, spousta jako jiných knih a filmů, ale žádná z nich mě nevtáhla do úplně jiného světa, který si ráda připomenu. U videa jsem plakala.

472

Odpovědět

Je divný, že už je konec, už nebude žádnej novej díl, nic..
Tohle video mě dojalo už z toho důvodu, že patřím do generace, která vyrůstala s Harry Pottrem! .. Su ráda, že nepatřím do té generace, která vyrůstá s twilight a podobně, netvrdím, že jsou to špatný filmy, ale tohle je ta správná série! Budu si pouštět díly pořád dokola, protože přece jenom Harry Potter je část mýho života. Část, která začala v 11ti letech a skončila až teď.. Miluju to!! :)

430

Odpovědět

S bratránkem a sestřenkou jsme si hrávali na Harryho, se sestrou jsme se zdravily slovy:"Ať žije Harry".Společně jsme četly knížky.

Díky Joanne K. Rowlingové že mi dopřála číst ty úchvatné řádky

Díky filmovému štábu že mi dovolil shlédnout mé hrdiny v akci.

A díky vám kolegové fanoušci že vím že máme Harryho rádi společeně,navždy.

341

Odpovědět

Jako by to bylo včera co jsem byl na premiéře Tajemné komnaty , zasranej to čas . Jsem rád že tu tahle série byla , herci vyrůstali společně se mnou a ty první díly mi vždycky připomenou ty bezstarostný časy nějaké druhé třídy základky . Velké díky celému filmovému štábu za tak velký kus práce .

310

Odpovědět

Touto sérií skončilo mé dětství. Bylo krásné a jsem ráda, že ho Harry Potter mohl protknout.

281

Odpovědět

Vždycky jsem svý rodiče nesnášela, když mi říkaly "co na tý kravině prosím tě vidíš?" Já jsem tím vyrostla, začala jsem číst knížku v 11 a skončila v 18, na filmy můžu koukat pořád dokola a neomrzí mě to a jsem ráda, že jsem se narodila v době Harryho Pottera a po shlédnutí těchto tři minut se mi chce brečet :-)

281

Odpovědět

Plně docenit HP dokáže pouze člověk co s dílem vyrůstal. Pouze člověk ve věku postav (knižních) plně docenil děj. Když vám bylo 11 kniha byla přesně pro vás , tak tomu bylo i ve věku 17-18. Film ? Rozhodně nedovedl zapůsobit jako kniha a to nejvíce v případech , kdy se od knihy velice odkláněl. Nejlepší díly byly ty, co se držely knihy. Každý rok vás čekala nová kniha , celkový dojem to v člověku nechá navždy. A podle toho se pozná dokonalé dílo. Pouze můj názor , většina filmů tu dokonalou atmosféru knihy nikdy neměla i tak se jednalo o filmy skvělé a hercům patří dík. Rozhodně film přidal na představivosti, při čtení knihy už si člověk dokreslil vzhled postav atd...

252

Odpovědět

Lidi, buďte rádi, že už je konec. Sérii jsem si nesmírně užíval (přibližně od třetího dílu dál) ale nedovedu si představit, že by Rowlingová psala další díly. Už by to bylo totálně o ničem. Radši sérii nechat tak, jak je, než jí kazit nějakým paskvilem ;)

253

Další