Zpátky do BradavicA Very Potter Musical (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:638
Počet zobrazení:20 231

A je tu první díl slibovaného muzikálu o Harrym Potterovi. Trailer vás sice moc nezaujal, ale věřím, že po zhlédnutí dnešního videa změníte názor. Celý fanouškovský muzikál je rozdělen na části a vy na našem webu postupně najdete všechny části s českými titulky. Doufám, že se vám tenhle muzikál zalíbí, protože písničky i herecké výkony má vážně skvělé. Přeji příjemnou zábavu...

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí: Toto je nekomerční muzikálpro všechny fanoušky Harryho Pottera. Není sponzorován J. K. Rowlingovouani společností Warner Brothers. A VERY POTTER MUSICAL(OD FANOUŠKŮ) Překlad: BugHer0www.videacesky.cz V přístěnku pod schodyslyším posměšky a cítím úšklebky svého bratrance, strýce a tety. Nemůžu uvěřit tomu, jak jsou krutía ve své jizvě cítím bolest, protože vím, že mi nikdy nedopřejí to,po čem toužím.

Vím, že si nezasloužím tahle pitomá pravidlaDursleyových, která platí tady... v Zobí ulici. Už nedokážu vystát tyhle mudly, ale i přes všechny své útrapy... stále přežívám. Už mám po krk letních prázdnin a čekání. V září musím z tohohle města rychle vypadnout.

Vůbec se netajím tím,že mi tu všechno leze na nervy. Musím se vrátit do Bradavic. Musím se vrátit do školy. Už abych byl v Bradavicích, kde všichni vědí, že jsem úžasný. Zpátky ke kouzelnicím, kouzelníkůma kouzelným stvořením. Ke skřítkům, duchům a kouzelným hostinám. To je vše, co miluji,a vše, po čem toužím.

Tam v Bradavicích, v Bradavicích.Už abych tam byl. Konečně uvidím kamarády,smíchy budeme brečet. Vezmu svůj Kulový bleska proletím se po obloze. Tenhle rok určitě nikdo neumřea bude to naprosto boží. Vyčaruju pár kouzelpouhým mávnutím hůlky. Dám na zadek černé magii,jen si to na mě zkuste. S tím vším mi pomůžemůj nejlepší kamarád Ron, protože jako tým jsme naprosto boží.

Jo, bude to naprosto boží! Volal tady někdo Rona Weasleyho? Jak se máš, kámo? Promiň, že jsem dorazil tak pozdě.Musel jsem sehnat... trochu Letaxu, ale už bychom měli vyrazit.Rychle, popadni kufr a jdeme! Kam jdeme? Přece do Příčné ulice. Skvělý!

Poběž! Letaxový prášek! Uplynula dlouhá doba,ale teď se vracíme zpátky. S učením to určitěnebudeme moc přehánět. Když jsme zase spolu, musíme dát někomu na zadeka bude to naprosto boží! Letos se s nikým nebudeme párat. Budeme celou noc vzhůrua vyplížíme se ze společenské místnosti.

Ale musíme také podávatdobré výkony na hodinách, pokud chceme úspěšně složit NKÚ! Hermiono, proč musíš být takový suchar? Protože škola není jenom o zábavě. Jestli se chceme stát dobrými kouzelníky,musíme pilně studovat. Možná nejsem taková krasavice,ale jsem strašně chytrá. Podívejte se na mé známky.Jsou to samá Ačka. Co postrádám ve vzhledu,vynahradí moje srdce.

A řeknu vám, kluci, že je to naprosto boží! Letos chci hodně studovat. To by nám nevadilo,kdybys byla trochu sexy. No tak, Rone,jsme její jediní kamarádi a to je fajn... A je to naprosto boží! Je to fajn a je to naprosto boží! Už máme po krk letních prázdnin a čekání.

Jako bychom trčeli ve ztrátách a nálezech. Žádných kouzel není třeba na to, abyste pochopili, že se musíme vrátit do Bradavic. Musíme se vrátit do školy. Musíme se vrátit do Bradavic, kde je všechno kouzelnééééé. Zpátky ke kouzelnicím, kouzelníkůma kouzelným stvořením.

Ke skřítkům, duchům a kouzelným hostinám. To je vše, co miluji,a vše, po čem toužím. Tam v Bradavicích, v Bradavicích! Už abychom tam byli.

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Studiová kvalita písně s titulky: http://youtu.be/yM65VhbL1Ho

190

Odpovědět

Jsem kluk a stejně se mi ten seriál líbí... je něco špatně?! =D

196

Odpovědět

Ano

46

Odpovědět

Ježiš!!!! Darren je prostě AWESOME!!!!! ♥♥♥ Děkuju za titulky ;)

230

Odpovědět

a Darren ma strasne uuuuzasny hlas! :DD

190

Odpovědět

dakujem za titulky :)))) ......Darren je pre mna tisiic razy lepsi ako Daniel vo filme, a aj tento muzikal ma berie viac.......velmi im zavidim, jak si to uzivaju, jak ich to bavi, toto budu robit mozno cely zivot, mnohi z nich su dnes uz na vyslni a ja mozem fakt len zavidiet....pretoze neviem ani spievat, ani hrat a pritom kebyze to viem, som si ista, ze by som nerobila nic ine a tak ma strasne mrzi, ze nikdy nebudem mat sancu..... milujem tento muzikal! :DD

181

Odpovědět

tottaly great super song

200

Odpovědět

Asi nejlepší song z celého muzikálu ;)

190

Odpovědět

Ahoj, chci se zeptat, neplánuješ udělat ty titulky na celý film někde ke stažení?

200

Odpovědět

Moc pěkný překlad, díky Vám za něj. Pustila jsem si to už mnohokrát, ale až dnes jsem si všimla, že když začíná zpívat Hermiona (možná nejsem taková krasavice), tak Darren zpívá s ní, nebo alespoň otvírá identicky pusu :0)

190

Odpovědět

Hanka: píše mi to duplikát :(

180

Odpovědět


Odpovědět

mazec =D...moc povedené

180

Odpovědět

Úžasná pesnička, úžasný herci, ÚŽASNÝ MUZIKÁL!!!!!! =D

190

Odpovědět

Dioptriar: Díky, toho jsem si nevšimla.

180

Odpovědět

Bella: mno, kdyz se podivas tady na te mile a uzasne strance na posledni dil tohoto mileho a uzasneho muzikalu, najdes tam moznost stahnuti si soundtracku

180

Další