ZefronA Very Potter Musical (S02E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:236
Počet zobrazení:7 657

V pořadí již sedmnáctý díl potterovského muzikálu je tu! V dnešním díle se můžete opět těšit hned na několik hlavních postav a dozvíte se, co jsou to viteály a jak je můžete zničit, kdybyste na ně náhodou někdy narazili. :-D

Přepis titulků

Harry, proč se s námi chce Brumbál sejít tak pozdě v noci? Má nějaký informace o Voldemortovi. Máš ten neviditelnej plášť? Mám ho přímo tady... Tak jo, Harry. Doufám, že to bude bomba, protože nemám nic k jídlu a navíc neuvidím Kouzelníky z Waverly, jasný? Takže, co je tak strašně důležitý, že musíme... Panebože. Děkuju. Miluju Bradavice.

Bradavice jsou skvělý. Dáš si? Jo! Víte co? Já odcházím. Ne, ne, ne, ne, ne, ne! Neodcházíš. Tím, že potřebuju vaši pomoc, jsem myslel pomoc vás obou. Takže radši zapomeňte na ty vaše spory, než to někomu ublíží, jasný? Jdeme.

Ahoj, Harry. Do hajzlu! Říkal jsem ti, abys přišel sám. Proč s sebou táhneš ty dva šašky? Brumbále, Hermiona a Ron jsou moji nejlepší kámoši. A jestli jsou vaše informace tak důležité, mají právo je slyšet. Už jsem se párkrát v životě zmýlil. Pojď dovnitř, ty krasonožko. Mluvil jsem na Weasleyho!

Díky. Omlouvám se za ten bordel. Ach, můj bože! To je nářezovej Zefronův plakát! Je boží. Ten nejlepší... Víte, kdykoliv ho vidím, působí na mě jako takovej charismatickej lidumil.

Vy si myslíte, že ho máte rád? Chyba! Já ho miluju nejvíc ze všech! Harry Potter miluje Zaca Efrona víc než kdokoliv jinej na světě. Každopádně, kvůli tomu jsme sem nepřišli. Máme se bavit o Voldemortovi. Harry má pravdu. Nebudem tu řešit Zefrona. Každej ví, že ho mám ze všech nejradši. Ale teď k Pánovi zla... Jestli chcete tohohle chlápka porazit, musíte vědět něco o viteálech.

Co... Co je to viteál? Viteál je jedna z nejděsivějších kouzelnejch věcí, který může kouzelník vytvořit. Vzniká, když kouzelník vezme část svý duše a vloží ji do nějaký věci. Proč by to někdo dělal? Harry, když máš viteál, nemůžeš nikdy doopravdy umřít. Tvoje tělo může bejt mrtvý, ale tvá duše bude žít navěky. Konečně to dává smysl, Harry! Všichni přeci vědí, že tu noc, kdy zabil Voldemort tvé rodiče, byl zničen, ale nějakým způsobem to přežil.

Určitě měl viteál! Neměl jen jeden viteál! Měl jich hned šest! Prvních pět už jsem za vás zneškodnil, takže si s nima nemusíte lámat hlavu. Ale pomocí tohohle musíte zničit ten poslední. Meč Godrika Nebelvíra! Přesně tak. Godric Nebelvír byl jedním ze čtyř zakladatelů Bradavic.

Jestli má ten viteál něco zničit, je to tenhle meč. Tohle je prostě boží věcička! Panebože. Každej kouzelník by měl nosit meč. Ne tyhle pitomý paličky! Jděte někam! Dobře, Brumbále. Takže víme, co to jsou viteály. To je sice hezký, ale jak je najdem? Kde jsou? Kde je ten poslední? Najdete je tímhle.

Páni! Vypadá to... Vypadá to jako přívěšek G-Unit, ale ve skutečnosti to je medailon na hledání viteálů. Počkat. Medailon na hledání viteálů? To se mi nějak nezdá. Takže obraceč času je v pohodě, ale medailon na viteály se ti nezdá. Když má tenhle přívěšek, k čemu tady s Ronem vůbec jsme?

Jo, Voldemort nám může bejt ukradenej. Hermiono Grangerová... když je jeden z vás v průseru, znamená to, že jste v průseru všichni tři. Co by vám na to řekl Zac Efron? Všichni jsme v tom spolu... Každopádně, prostě musíte najít ten viteál a zničit ho! Jedině tak můžete zastavit... Kdo to klepe?

Panebože, to budou určitě Smrtijedi! Přišli mě zabít. Děcka, nasaďte si vousy. My žádný vousy nemáme. Myslel jsem, že jsem ti říkal, že si máš vzít vousy. A co neviditelnej plášť? Hoďte ho na sebe, i když vousy by byly lepší. Hej, nejsi náhodou Brumbál? Ne, vždyť vidíte moje vousy. A neviděl jsi ho?

Myslím, že jsem někoho zahlédl támhle v zrcadle, ale možná jsem si jen představoval, jak bych vypadal bez těchhle vousů. Dobrá, začněte hledat Brumbála! Někde tu přece musí být. Hlavně opatrně s tím plakátem Zaca Efrona. Je to klenot! Proč si děláš takové starosti o Zefrona? Jen má skvělé osobní kouzlo... a vlasy. - Každej ví, že ho mám ze všech nejradši.

- Sklapni! Co to bylo? Rád bych řekl, že jsem to byl já... protože jsem přesvědčen, že nikdo Zefrona nemiluje víc než já. Ale řekl to určitě někdo jiný v této místnosti. To tu je neviditelnej muž? Že bychom tu měli Predátora? Začněte s hledáním neviditelného muže! Dobrá.

Jsem to já. Brumbál. Brumbál? Kde ses tady vzal? Ten chlap s plnovousem mě prásknul. Teď tě máme tam, kde jsme chtěli. Ano. Ale nechápu, jak jste to udělali. Pomohl nám náš člověk z Bradavic. Někdo, komu jsi věřil. Někdo, koho jsi možná dokonce miloval. Křiklan? Lockhart?

Aberforth, můj bratr? Ne! Byl jsem to já! Malfoyi, ty malej sráči! Přesně tak, Brumbále. Všechny jsem zradil. A teď vás navíc zabiju. Ale nezabiješ, Draco. Kdybys mě chtěl zabít, už bys to dávno udělal.

Ne, ne, ne! To nemusí být pravda! Jen jsem vám chtěl před smrtí nabídnout poslední hru piškvorek. Draco, můžem to vyřešit jinak. Je čas, aby ses pořádně zamyslel a ujasnil si, co vlastně chceš. Chci Hermionu Grangerovou... a taky raketu. Tak pozvi tu holku na Happy Meal, a pak jeďte na vesmírnej tábor. No tak!

Vraždění ti akorát zkazí celej život. Určitě se rozhodneš správně, viď? Pašáku! Co se to tu k čertu děje? Severusi, to je dost. Máme Brumbála v pasti. Tak na co čekáme? Zabij ho! Dělej, Draco! Já to asi nedokážu...

Slabochu! Strhávám Nebelvíru deset bodů! Severusi? Nerozumím tomu. Vždyť jsem ti dal svou koženou bundu. Byla mi velká. Proč jsi mi to neřekl? Mohl jsem ji pomocí kouzel scvrknout. Severusi, prosím! Nezabíjej mě! Avada kedavra! Nesnáším Snapea!

Prostě ho nesnáším! Zabiju ho! Ty za to nemůžeš, Harry! Ale můžu. Copak to nechápeš? Všichni kvůli mně umírají. Nejdřív Cedric, teď Brumbál... Takhle to dál nejde! Honem. Musíme do Doupěte! Rone, ty to nechápeš? Musím to udělat sám.

Zvládnul jsem to už jako mimino. Nemůžete bejt se mnou. Byli byste ve smrtelným nebezpečí. Ano, ale nám to nebezpečí nevadí. Ne, vy to prostě nechápete. Musíte ode mě zmizet pryč. To nemyslíš vážně... Myslím. Nechte mě být! Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy, snuffy www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

malfoy you little s**t :D or ten points from griffindor

210

Odpovědět

10 points from gryffindor :D

200

Odpovědět

úúúúúžasnéééééé :D

180

Odpovědět

no i kdyz to co mu A.J. dal asi nebyly red vines sorry moje chyba :)

180

Odpovědět

jak ten pianista dal ronovi Red Vines bez chyby...:D oh my god thanks !

180

Odpovědět

uz to ide ..paraaada

180

Odpovědět

dpc mam tu taky probleeem !!!!! Embedding this video is disabled by its owner !! ..WTF ? preco mi to nejde ?

180

Odpovědět

cim dal je to lepsi:DD:

180

Odpovědět

"Could the Predator be in the room?" :D Prostě nemá chybu! :D

180

Odpovědět

nejvíc mě rozsekalo, když vstal ten kluk co hraje na piano a podal Ronovi ty pendreky :D

190

Odpovědět

Chcem Hermionu a raketu :DDD ja sa váľam od smiechu. Skvelé, ďakujem.

180

Odpovědět

že bychom tu meli predatora??? :) zabite toto :)

180

Odpovědět

BugHer0: aha, tak to jsem přehlídla, nezlob se...každopádně Ti strašně moc děkuju, že tenhle muzikál překládáš - you are totally awesome!!!
dík moc:-)

180

Odpovědět

zayfyrus: Mockrát děkuju za pochvalu. Potěší. :-)

180

Odpovědět

BugHer0: Opravdu velice Ti děkuju za Tvojí práci, našel jsem tuto sérii absolutně náhodou, sjel jí celou dvakrát až do rána a totálně mne rozsekala. :-D Těším se na nové díly a na pokračování, které snad také přijde. Překlad se mi zdá hodně vtipný a jak už tu někdo psal, může být buď věrný nebo krásný, Tvůj přístup k němu je, myslím si, výtečný. Až dojedeš v sérii na konec, prosím o samostatné titulky a třeba odkaz, pokud existuje na webu kvalitnější video v originále. Ještě jednou díky.

180

Další