Voldemort je zpátky!A Very Potter Musical (S02E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:254
Počet zobrazení:8 657

Už pozítří spatří první šťastlivci v USA premiéru představení A Very Potter Musical Sequel, které bude navazovat na to, které tu pro vás dvakrát týdně překládám. Doufejme, že autoři nahrají záznam představení do pár týdnů na YouTube a já budu moci v překladu pokračovat. Dnes tu pro vás mám první díl druhého dějství. Kvůli již zmíněnému pokračování muzikálu jsem označil tento díl jako 1x15 a ne jako 2x01. To si šetřím na opravdovou dvojku. V dnešním díle uvidíte odmítavého Popletala, zdrceného Rona, otravného Harryho, naštvanou Hermionu, zklamanou Ginny, ztrapněného Malfoye, pohotového Nevilla, bezrukého Snapea a nenápadného Brumbála. Přeji příjemnou zábavu. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

DRUHÉ DĚJSTVÍ Zvláštní vydání! Přečtěte si o tom! Harry Potter, chlapec, který přemohl Voldemorta, tvrdí, že se vrátil zpátky! Denní věštec! Přečtěte si Denní věštec! Harry Potter vs. Voldemort, druhé kolo! Ministr kouzel, Kornelius Popletal, učinil prohlášení! Ty báchorky o Voldemortovi už se ke mně donesly, ale prostě jim nevěřím. Voldemort situaci komentuje na svém novém LetaxTube kanálu.

Já si Harryho Pottera najdu a pak ho r******* na s*****! Také si můžete přečíst recenzi filmu Znovu 17. Ze začátku se to sice trochu táhlo, ale... No tak! Zac Efron! Zefron! To mi stačí. Ty takzvané "noviny" už jsem četl, ale stejně tomu pořád nevěřím. Je to nějaká finta!

Všichni jste se nechali nachytat! Profesor Quirrell se přiznal k vraždě bradavického studenta Cedrica Diggoryho! Odsedí si doživotí v Azkabanu! Zvláštní vydání! Přečtěte si o tom! To je pěkně na prd, kámo... Je to katastrofa. Jo, já vím. Vždyť se na to podívej... Je to hrůza. Harry Potter vs.

Voldemort, souboj století... Ne! Tohle jsem nemyslel! Mluvím o Hermioně. Prostě na ni... nemůžu přestat myslet a vždycky, když se na ni podívám, cítím hroznou bolest v hrudníku a prostě vím, že za to může ona... Ta mrcha! Na tohle prostě nejsem stavěnej, Harry. Nejsem. Jo, úplně ti rozumím.

Jako když se snažíš zachránit svět, ale celej svět je proti tobě. Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Teď neřešíme tebe. Proč musí každej rozhovor, kterej s tebou vedu, nakonec skončit u keců o Potterovi? Já nekecám o Potterovi... Ne! Ne! Jsem na dně! A ty nedokážeš nic jinýho, než kecat o sobě. Jseš ten nejsebestřednější kluk, kterýho znám.

Když jseš na dně ty, vždycky tě podržím, ale ty mě vůbec neposloucháš a už toho mám po krk. Takže... Takže... Takže hodně štěstí s tím, o čem jsi mluvil... a doufám, že budeš žít s Voldemortem šťastně až do smrti. Já... ale nebudu šťastnej už nikdy v životě. Jdu se nasoukat do šuplíku k ponožkám a na pár dnů si tam zdřímnu. Rone...

Ty ses teď bavil s Ronem? - Jo, chtěl jsem s ním mluvit o Voldemortovi... - Neříkal něco o mně? Jo, říkal, že... Neříkal náhodou, že se mi chce omluvit za to, jak se ke mně choval na vánočním plese? Jo, něco jsem zaslechnul. Hele, chtěl jsem se zeptat, jestli jsi neslyšela něco o... Já nevím. Voldemort je zpátky, Cedric Diggory je mrtvej, profesor Quirrell se pomátnul a já teď musím zachránit svět.

Neslyšelas o tom něco, Hermiono? Vlastně jsem tohle všechno slyšela, Harry. Už asi tisíckrát. Ale nikdy mi je nikdo nevylíčil tak dramaticky! Líbí se mi to nasazení, Harry Pottere. Chováš se jako Garfield v pondělí. Nemyslíš si, že mám právo bejt trochu vyvedenej z míry? Ne!

Ne, to teda nemáš! To je úplně stejné jako s tím drakem. Já jsem si dělala starosti a říkala ti, aby ses připravil, ale tys vůbec nic neudělal a bylo to v pohodě. Jen jsi mu zahrál na kytaru. Nechápu, proč pořád fňukáš, Harry. Je to úplně stejné, jako když jsi porazil Voldemorta, i když jsi byl jen malé dítě. Hermiono, no tak... Ty jseš kamarádka, která by mi měla říct, abych šel do knihovny a snažil se něco vymyslet...

Víš ty co, Harry? S tím jsem skončila. Cože? Čti a breč, Pottere! Prej se vrátil Voldemort. A chce tě zabít. Jak se ti to zamlouvá, měsíčníku? Malfoyi, nedaří se mi. Nevím, proč z toho máš takovou radost. Jestli je Voldemort zpátky, a on je, tak můžeš dát Bradavicím sbohem.

Můžeš dát rovnou sbohem celý planetě. Dát sbohem celý planetě? Takže jsi na Prdkovice změnil názor, co? Malfoyi, ty jseš ten poslední člověk, se kterým chci teď mluvit, jasný? Víš co? Jakmile mi zmizíš z cesty, budu tady ze všech nejoblíbenější. Malfoyi, to se nikdy nestane.

Nikdo tě nemá rád. Jasně. Tak jo. Tohle mi říká Hermiona Neviditelná! Má pravdu, Malfoyi. Je mnohem oblíbenější než ty. Jo, dokonce i Ufňukanou Uršulu mají všichni radši. Sleduj! Expelliarmus! Mlčte! Mlčte! Přestaňte! Co se to tu k čertu děje? Draco Malfoyi, okamžitě si natáhni ty kalhoty.

Profesore, oni mě... Mě to nezajímá! Dostav se do mého kabinetu. Hned! Za tohle můžeš ty, Pottere. To si vypiješ. To si vypiješ! Pěkně. Jseš frajer! Hned je mi líp.

Čau, Ginny, jak se... Doufám, že si chceš popovídat o Voldemortovi. Ne. To je fuk. Ne, díky. Hej... Harry? Jo?

Takže... my jsme se na tom vánočním plese políbili... a tak nějak jsem si myslela, že budeme už navždy spolu... ale nejsme. Jo... Vlastně... Vlastně jsi to dost dobře vystihla. V čem je problém?

Ginny, v tomhle je problém. Copak to nechápeš? Každej z mýho okolí je v ohrožení. Nemůžeme spolu bejt, protože... jestli je Voldemort zpátky, a on je, tak... jseš ve smrtelným nebezpečí. Copak to nechápeš? Jsme na tom jako ti ze Spider-Mana. Vidělas ho? MJ a Peter Parker spolu nemůžou bejt. Ale ve Spider-Manovi 2 se přece nakonec ukáže, že spolu MJ a Peter Parker být můžou.

Jo, já vím, ale ve Spider-Manovi 3 se všechno posere a celá série spadne do sraček! Ginny, snažím se ti říct... že nechci mít život jako ze Spider-Mana 3. Ten film nenávidím! Moc mě to mrzí, ale... snažím se ti prostě naznačit, že spolu nemůžem bejt. Promiň, Ginny.

Já jsem taková kráva. Musím... Musím si dát máslovej ležák. Hej! Pottere! Hej! To jsem já! Co jste zač? Jsem Brumbál. Hele, Harry, musím ti říct pár veledůležitejch věcí.

O Voldemortovi? Je zpátky! Jo! Ty informace, co ti řeknu, jsou smrtelně důležitý, ale teď o nich nemůžu mluvit. Potřebuju, abys přišel v deset hodin do mý pracovny. A hlavně přijď sám! Použij ten svůj neviditelnej plášť a hlavně to nikomu nevyžvaň! Voldemortovi špehové můžou bejt kdekoliv. Dokonce i v Bradavicích. Od teď můžeš věřit jedině mně a Severusovi Snapeovi.

Poslyšte, Brumbále, vím, že se vám to nebude líbit, ale tím Snapem bych si nebyl tak jistej... Myslím si... Jsem si dost jistej, že dělá pro Voldemorta. Cože?! To je pitomost! Jseš pitomec! Ne, ne, ne... Říkám vám pravdu. Když jsem byl na tom hřbitově, nějakej Smrtijed si uříznul vlastní ruku a Snape se najednou objevil s hákem.

To je nesmysl! Snape mě ujistil, že přišel o ruku v naprosto nesouvisející situaci. Brumbále, proč Snapeovi tak věříte? Protože ho miluju. Ale, profesore... Hej! Už o tom nechci slyšet ani slovo! Jsem si naprosto jistej, že Severus Snape nebyl, není a nikdy nebude Voldemortovým služebníkem!

Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když ten Malfoy je naprosto awesome :DD Nemůžu z něj :D A Snape taky nemá chybu

230

Odpovědět

because i love him! xD xD xD to nemá chybu xD

190

Odpovědět

vazne rikaj o voldym SHE ?? :D

200

Odpovědět

všimli jste si někdy jaký má Brumbál dokonalý boty??:D:D:D

210

Odpovědět

Nepřipadá vám ministr kouzel jako Cedrik Diggory? xDDDDD

211

Odpovědět

chováš se jako garfield v pondělí...to mě dostalo =D

210

Odpovědět

haha miluju rona malfoye a snapea:D

180

Odpovědět

vážně harry řiká o voldemortovi : she is back - nebo špatně slyšim :D

180

Odpovědět

Moje nejoblíbenější postava je Malfoy.. <3

190

Odpovědět

prostě Zac Efron :D:D

180

Odpovědět

Chudák Dracoooo. Severus s hákom na ruke je skvelý a Albus v prevleku geniálny. Ale najlepší je Voldemort so svojou TV :DD

190

Odpovědět

Zitako: To je idiot :D .. ale je to vtipný :D

180

Odpovědět

Myslím, že přesné vysvětlení tam bylo, že se Malfoy snaží zaujmout nějakou pózu, ale protože vždycky všechno pokazí tak spadne na zem a snaží se to zakrýt tím válením jakože to tak plánoval.

190

Odpovědět

Terentule: jj děkuju .. já si říkala proč to dělá :-D

180

Odpovědět

Mafina: Na YT jsem četla, že je to snad proto, že Malfoy se snaží být vždycky takovej hrozně dramatickej a ve filmech se často o něco opírá a podobně :)

190

Další