První úkolA Very Potter Musical (S01E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:290
Počet zobrazení:8 577

Je tu neděle a s ní samozřejmě také nový díl potterovského muzikálu. Oproti dvěma předchozím se konečně můžete těšit na delší stopáž, protože tento díl přes osm minut! Navíc se konečně dočkáte nelítostného souboje mezi Harrym a maďarským trnoocasým drakem. Tak směle do toho! Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Bradavičtí šampióninyní vstoupí do stanu a připraví se na první úkol. Nechce se mi věřit, že zabiju tím blbýmúkolem celou pauzu na oběd. Dobrá, Harry.Dneska je den D. Budeš bojovat s drakem. Přečetl sis ty poznámky o dracích,které jsem ti připravila? Ne. Cože?

Proč ne? To myslíš vážně?Jsou hrozně nudný. Takže... jsi je nečetl? Vůbec ses na to nepřipravil?Ty nejsi vůbec připravený? Ne, ale aspoň mám svou hůlku. Ztratil jsem... Tady. Hej! Hustý!

Jseš jednička. Harry, jen tě... prosím,abys dneska neumíral. Nechci se dívat na to,jak mého nejlepšího kamaráda sežere drak. Hej, klídek, jo? Ty slzy si šetři na můj pohřeb. Pověz mi o těch Prdkovicích trochu víc. Shledávám je velice zajímavými. Když tam jsi,musíš na sobě neustále mít skafandr, protože na Marsu není žádná atmosféra, takže stačí, aby se někde otevřelyjediný dveře a nejspíš umřeš.

Jak kruté! Dobrou zprávou je, že když se dobře učíš,Rambál tě za odměnu povozí na hřbetu po okolí. To je ten lví ředitel? Který umí mluvit. Paráda!

Ahoj, Harry.Jak se dnes cítíš? Čau, Cedricu.Snažím se... myslet pozitivně. Skvělé. Těší mě,že jsem tě našel v takovém rozmaru. Slečno Grangerová? Ahoj... Cukroušku? Má drahá? To byl polibek pro štěstí?

Ne, tenhle byl za to,že jsi tak neuvěřitelně milý. Tenhle je pro štěstí. Nesnáším ho! Nic si z toho nedělej, Harry.Určitě se ti bude dařit. Panebože, Grangerová,myslel jsem si, že jseš bubák. A pěkně strašidelnej. A co krucinál děláš ve stanu šampiónů? Padej pryč.Dalších deset bodů dolů!

Díky, Hermiono. Jste připravený rozdat si to s drakem? Jasně, že ne. Jste ještě děti.Co mě to napadlo? Před stanem čekají tisíce jásajících diváků. Budou fandit buď vám, nebo drakovi. Tak jako tak to bude pěknej hukot. Aby byl výběr draků férovej, náhodně každému vyberu kartónovou imitacidraka, kterému dnes bude čelit.

Pro tebe, Cedricu... kouzelný drak Puff. Figment - drak, kterého si musíte představit. Zdráhavý drak. A pro tebe, Pottere... Maďarský trnoocasý! Nejděsivější drak,na kterýho může člověk narazit. Stížnosti nepřijímám.

Počkejte! Počkejte! Tenhle je hrůzostrašnej! Ty jejich jsou nejroztomilejší zvířata,co jsem kdy viděl. Tenhle drak je hrůzostrašnej! Použij svou představivost. Já mizím. Páni, tenhle úkol bude o ničem. Všichni ty draci jsou ubohý.Accio dvojitá náplň.

Panebože! Obluda! To je tvůj? Jo. Panebože, ten je boží.Můžu si ho podržet? Úplně mi z něj běhá mráz po zádech.Doufám, že ten živej bude menší. Hrůza! Co budeš dělat? Nevím. Na tohle nejsem stavěnej. Rone, tady nesmíš být!Tohle je stan šampiónů.

Slečno Grangerová! Co sakra děláte ve stanu šampiónů? Strhávám Nebelvíru deset bodů! - Díky, Hermiono.- Díky, Hermiono. Hej, hodně štěstí, kámo.Nashle, Snape. Nashle. Cedricu Diggory... nyní se můžeš utkat se svým drakem.

Tak dobrá, přátelé.Držte mi palce. Věřím ti. To mi bohatě stačí. Hej, Malfoyi, něco ti povím... Klidně si s tebou vyměním draka. Dovolím ti si se mnou vyměnit draka.Dám ti tuhle možnost. Co ty na to? Musím si to promys... ne. No tak!

Dám ti za to kyselý žížalky. Ne, ne.Já mám žužu jazyky. Cho Changová, váš drak čeká. Nedokážu si představit,že by to bylo těžké. Tak to si představuji,že asi nebude. Malfoyi, no tak! Víš co?Přihodím ještě gumový medvídky, aby sis mohl udělat pěknej sendvič. Dobrá.

Přihoď ještě ty kukuřičný chipsya můžem si plácnout. Nepřichází v úvahu. Draco Malfoyi... Profesore Snape, můžu nějak odmítnoutnebo vyměnit draka? Nebo třeba...Co? Co to děláte? Chráním tě, Pottere! Velšského zeleného strašně odpuzujerajčatový kečup Heinz. Ale já nebojuju s velšským zeleným.

Já bojuju s maďarským trnoocasým. Jsem to ale popleta. Maďarský trnoocasýse po kečupu Heinz může utlouct. Hodně štěstí, Pottere! Cože? A nyní se Harry Potter utkás hrůzostrašným maďarským trnoocasým. S nejděsivější věcí,kterou jste kdy v životě viděli. Měli byste vědět, že tenhle konkrétní drakuž dva týdny nežral.

Do toho, Harry. Jeď, Harry! Ty to dokážeš, Harry. Jen mysli pozitivně. Ty to zvládneš. Panebože! Accio kytara! Hej, draku...

tohle dělat nemusíš. Zvažme znovu naše možnosti. Zahoďme všechny předsudky, protože do tohohle se ti určitě nechce. Nejsem až tak výjimečný. Chlapec, který přežil,je obyčejný smrtelník. Musím se ti svěřit, že bez kamarádů jsem úplná nula.

Jsem v tom úplně sám. Chodím do školy a snažím se být ten cool kluk. Nikdy jsem si neříkal o... Neumím žádná kouzla a stejně se mi daří, ale všechno má svůj konec. Žiju ze slávy pitomé příhody z dětství, ve které nemám vůbec prsty.

Jen jsem tam seděl a měl kliku, tak mě, prosím, pochop. Nedokážu tě porazit... tak mě, prosím, nežer. Můžu ti tak akorát... zazpívat tuhle písničku.

Nikdo se tě neptal,jestli chceš být drak. Mě se nikdo neptal,jestli chci být šampión. Prostě jsme do toho spadli, i když nám ke štěstí stačíjamování s kytarou. Dobrou, draku. Raz, dva, tři! Porazil jsem draka! Překlad: BugHer0Korekce: snuffywww.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

One, two,three I defeat the dragon!!! XDDDDDD

230

Odpovědět

Ooooh, God!!! Grangerová, myslel jsem, že jsi bubák. A pěkně strašidelnej. :D

230

Odpovědět

@revange: moje taky :D

180

Odpovědět

Bye Snape! " "Bye"

Moje oblíbená část :D

210

Odpovědět

Kdyby měl Harry takový charakter jako tady i v knížkách, tak ho miluji... Skvělý překlad.

190

Odpovědět

Skvelé, koniec bol dokonalý :DDD

190

Odpovědět

drsnej song :D nemůžu tě porazit, tak mě prosím nesežer...chcípááám! la la la lala LA LA LA LALA! :D

200

Odpovědět

Tak ten konec mě vážně dorazil, super díl :) díky za překlad ;)

200

Odpovědět

super! To přesně dovysvětluje, co v knížce není..:)))))

190

Odpovědět

Dokonalýý =D .. Upe z toho nemůůůžu

190

Odpovědět

J celej ten muzikál je povedenej..jen te drak mohl být lepší :-)

190

Odpovědět

Are you ready to fight draaaaagon? Of course not, you're only children, what the hell I'm thinking? :D

210

Odpovědět

naschle Snape to nemalo chybu celá časť bola perfektná

190

Odpovědět

ten konec je totally awesome :-D

190

Odpovědět

Jj, Snape je nejlepší, hlavně jak "odkráčí" s Cho Chang :D

190

Další