Ďábelský plánA Very Potter Musical (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:294
Počet zobrazení:7 270

Než si pustíte dnešní díl, doporučuji vám podívat se znovu na závěrečnou scénu z dílu minulého, protože je na ni hned na začátku velice vtipně navázáno. :-)

V dnešním díle uvidíte v hlavních rolích Voldemorta, Snapea a poté někoho, kdo se rozhodne Voldemortovi pomoci dostat Smrtijedy do Bradavic. Kdo to bude? To uvidíte sami. Přeji příjemnou zábavu.

Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Sláva Voldemortovi! Severusi Snape, co tu pohledáváš? Už tě omrzelo věčný sezení na Brumbálově klíně? Měl bych ti okamžitě nechat zrosolovatět nohy, ty zrádče. Přestaňte s těmi blbostmi. Potřebuji vidět Voldemorta. Jak máme vědět, že to není jen nějaký vtípek Fénixova řádu? Myslel jsem, žes od Smrtijedů odešel, když ztratil Pán zla svoje tělo. Nebo už od začátku donášíš Nudálovi?

Chrápalovi. Brblalovi! Zaslechl jsem, že sis prý nechal své Znamení zla laserově odstranit. Když toho o mně tolik víte, měli byste sepsat biografii. Snape... dvojitý agent! Přesně tak. Vždy jsem byl Voldemortovým služebníkem.

Jen jsem pracoval v utajení a shromažďoval cenné informace o každodenním chodu Bradavic, o seznamu členů Fénixova řádu, nebo o tom, co je to vlastně ten Mrzimor. Viděl jsem věci, které by nikdo ze Zmijozelu vidět neměl. Takže jestli už jste skončili s těmi vašimi nejapnými žerty, rád bych viděl svého pána. Samozřejmě.

Můžeš jít dál, Severusi. Dobrá. Budu v příjímacím pokoji... malovat ty přiblblé výrazy, které máte na tváři. A až se proplížíme do Oddělení záhad, - očarujeme... - S dovolením... S dovolením? Zrovna jsem líčila svůj plán. Kde jsem to skončila? Sochy zaměstnají stráže u vchodu a my se mezitím proplížíme do ministrovy kanceláře, kde tě bude dělit jen jedna smrtící kletba od naprostého ovládnutí celého kouzelnického světa!

Co na to říkáš, můj pane? Můj pane? Voldemorte. Jo! Gringottovi. To je skvělý.

Skvělý. Mnoholičný lektvar... ten se vždycky hodí. Promiň. O čem jsme se bavili? Slyšel jsi aspoň něco z mého ďábelského plánu? No... podrobnosti jsou trochu zamlžený, ale... říkalas to nádherným ďábelským tónem. Je vám k dispozici.

Ale... Bellatrix, vrať se! Ne! Já jsem... neblázni. Teď jsou na mě naštvaný už dva lidi. Co je? Pane, Severus Snape čeká za dveřmi a rád by s vámi hovořil. Severus Snape? Ať jde dál. To je to nové tělo, můj pane?

Vypadáte naprosto úchvatně. Severusi... Na to, že jseš tak skvělej supertajnej agent, ti lhaní vůbec nejde. Jsem troska. Doufám, že neseš dobrý zprávy. Můj pane, víte, jak se už řadu let snažíme dostat Smrtijedy do Bradavic... Už řadu let se snažíme dostat Smrtijedy na bradavické pozemky. A já jsem konečně zjistil, jak to udělat. Tak mě nenapínej, Snape, a povídej.

Nemůžu. Nemůžeš? Nebuď labuť! Proč ne? Neporušitelný slib mi brání, abych tam nějakého Smrtijeda pustil... Neporušitelný sliby. Ty mi lezou krkem. Já vím, ale musel jsem to udělat, abych Brumbála přesvědčil o své oddanosti.

Ano, Snape, já to chápu... Ale když mi nemůžeš pomoct, co teda budem dělat? Já vám to říct nemůžu, ale přivedl jsem někoho, kdo může. Sláva Lordu Voldemortovi! Synáček Luciuse Malloye? - Malfoye. Malfoye... - To myslíš vážně? Dítě nás zachrání!

To si snad děláš prdel! Tohle mi nedělej. Já se pochčiju! Jestli vás nepřesvědčí tohle mé podomácku vyrobené Znamení zla... tak mě aspoň vyslyšte. Tak jo. Tak jo. Tak jo. Jak mám podle tebe dostat svoje Smrtijedy do tý tvý roztomilý školky? A ne...

A ne že navrhneš obří skluzavku... nebo trampolínu, protože to už jsme zkoušeli. Ventilace! Vaši Smrtijedi můžou vejít bradavickým ventilačním systémem. Takže ventilací... Kudy se do tý ventilace dostanem? Já vám povím, kudy se do ní dostat...

ale nejdřív... probereme formu platby. A je tu háček. Vždycky se najde háček. Na tomhle světě není nic krutějšího a náročnějšího než dětská duše. Co bys rád, Malloyi? Rád bych... mezigalaktickou raketu s dostatkem paliva na cestu na Mars.

Na co ti bude raketa? Jaký máš s Marsem úmysly? Řeknu vám jen... Prdkovice, Prdkovice, hned jsem tam. Prdkovice, Prdkovice, mňam, mňam, mňam... Ne, ne, ne... Se vší úctou, můj pane... tenhle bezvadný plán má jednu malou vadu.

Albuse Brumbála. Máš pravdu, Snape. Normálně bych řekl: "Tak ho zabiju!" ale... poslední dobou nemám na páchání zla zrovna náladu. Uděláme to následovně, Milfoyi... Potřebuju, abys mi zaručil, že dovedeš mý Smrtijedy do Bradavic. Souběžně budu totiž dobývat ministerstvo kouzel.

Potřebuju, abys mi slíbil, že dřív než skončí obléhání Bradavic, bude Brumbál mrtvej. Harryho Pottera nech mně. Ale Brumbál... musí zhebnout. Souhlasíš? Měli bysme si na to plácnout... Neporušitelný slib.

Do konce zítřejší noci bude Albus Brumbál po smrti? Ano. A já dostanu svou raketu? Jakmile bude dostupná technologie. A od teď budeš celej den mým otrokem! Ne! Ty malej sráči! Tys mě dostal!

Tys mě dostal! To je tak ponižující! Tohle se mi stalo už podruhý. Proto nesnáším neporušitelný kletby. Mám vymyšlenejch tolik věcí, který pro mě uděláš. Uklidíš mi pokoj, přetřídíš moje spoďáry... a taky mi nahraješ Kouzelníky z Waverly!

Nesnáším domácí práce! Já budu zaměstnán vražděním. Krveprolití! Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy, snuffy www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prej ja se pochciju to me uzemnilo :D

200

Odpovědět

ZAtím nejlepší část, bych řekla :DD:D: Jako ten výtlem... A konec??? Výýýborný :D:DD:

180

Odpovědět

Teď jsou na mě naštvaní už dva lidi!!!!! :D Já nemůžuD:D:D:D

240

Odpovědět

konec boží obří skluzavka a trampolína nebo voldyho vytlem prej ja se snad pochciju :)
ale prijde mi (je to jen detail :)) ze by "malloy" ;) nemel mit sve "doma vyrobene znameni zla" na pravacce

200

Odpovědět

hey..:D ten konec je naprosto úžasný:D a obří skluzavka jako nepřekonatelná :D tahle část je fakt boží =)

200

Odpovědět

Teď už jsou na mě naštvaní dva lidi :D a trampolína se skluzavkou taky nepopsatelně dobrý :D :D ... Voldemort se povedl ;) a Malfoy a Snape a... a... a... :D Paráda prostě celkově :)

200

Odpovědět

Voldemort je prostě awesome!!!

180

Odpovědět

A tak skluzavka a konec byly nejlepší hlášky:D

180

Odpovědět

A ne že navrhneš skluzavku nebo trampolínu :D:D:D....to už sme zkoušeli :D...:D:D:D prostě avpm :D

190

Odpovědět

Díl od dílu čím dál tím lepší. Hlavně hláška že skluzavku a trampolínu ne to už jsme zkoušeli :D:D

180

Odpovědět

"Vždycky se najde háček" *pohled na tu Snapeovu ruku* :-D

210

Odpovědět

geniální...malfoj je geniálně udělanej :D

180

Odpovědět

Maly mrdy:-D

180

Odpovědět

super, super! "proto nesnáším neporušitelný sliby!" :D

180

Odpovědět

tak to bylo boží ... souhlasim se všema ....:-D

180

Další