Záhadný turbanA Very Potter Musical (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:323
Počet zobrazení:9 950

V dalším díle webseriálu A Very Potter Musical se vám poprvé představí Severus Snape a také profesor Quirrell s velice podivným turbanem na hlavě. Toto je první díl, ve kterém se nezpívá, ale i tak se nudit nebudete. Pokud jste zmeškali předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0www.videacesky.cz Vítám vás v dalším kouzelném ročníkustudia v Bradavicích. Obzvlášť rád tu vidím svého oblíbeného studenta... pana Harryho Pottera. Voldemorta zabil, když byl ještě malý kluk. Dokonce má na čele jizvuve tvaru blesku jako důkaz. Samozřejmě tu také vítámnáš nejnovější nebelvírský přírůstek... pana Ginny...

Pardón!Slečnu Ginny Weasleyovou. Ano, jsem dívka a... neměl by nás do kolejí rozdělovatmoudrý klobouk? Moudrému kloboukuse přihodila taková vtipná věc. Zapletl se s jiným kusemkouzelného oblečení. Takže se on i šála sexuálních přednostívrátí nejdříve příští rok. Teď to dělám tak, že dávám každého,kdo vypadá jako klaďas, do Nebelvíru, každého, kdo vypadá jako vyvrhel,do Zmijozelu a ostatní ať si jdou,kam se jim zachce.

Mně je to fuk. Mrzimorští jsou skvělí hledači. Co to, sakra, je ten Mrzimor? Teď bych vám rád představilsvého dobrého přítele a učitele lektvarů... pana Severuse Snapea. Krucinál!

Snapea ne!Doufal jsem, že už ho vykopli. - Co ti na něm vadí?- Ale nic. Jen je to... hajzl! Ale, Rone, není tak špatnej... Harry Pottere! Školní trest! Cože? Za co? Za mluvení bez vyzvání. Ještě než začneme...

dám vám váš premiérový vědomostní kvíz. Ví někdo z vás, co je to Přenášedlo? Ano, slečno Grangerová? Přenášedlo je očarovaný objekt,který vás, jakmile se ho dotknete, přenese na jakékoliv místo na světě,které zvolil kouzelník při jeho očarování. Velmi dobře. Ví někdo, co je to nástin? Ano, slečno Grangerová?

Nástin je dramatický prostředek spočívající v tom,že se důležitá okolnost zmíní již na začátku příběhu, aby se později ukázalo,že má na děj naprosto zásadní dopad. Skvěle. Co že je to Přenášedlo?Nějak jsem to přeslechnul. Přenášedlo je předmět,který tě přenese, jakmile se ho dotkneš. Pamatujte si, že Přenášedlo může býti zdánlivě velmi neškodný objekt. Třeba fotbalový míč... nebo delfín.

Profesore? Může být Přenášedlem třeba člověk? Ne, to je absurdní. Protože kdyby na sebe pak lidé sahali... byli by neustále přenášeni z místa na místo. Člověk ale může být viteálem. Co je to viteál? To ti ani nebudu říkat, Harry.Brzy se to sám dozvíš.

Profesore, k čemu byl tenhle kvíz? K ničemu konkrétnímu. Jen obsahoval důležité informace,které by měl každý z vás znát. Hlavně vy. Pokračujeme dál.Máme zde čtyři koleje. Nebelvír, Havraspár, Mrzimor...

Hledej! Cože?! A Zmijozel. Obvykle... Obvykle jsou vámza dobré chování body přičítány a za porušování školního řádu odečítány. Například: Strhávám Nebelvíru deset bodů! Cože?!

Za přespříliš baculaté tvářeslečny Grangerové. Díky, Hermiono. Obvykle vyhrává na konci roku kolejs největším počtem bodů školní pohár. Tento rok to ale bude trochu jinak. Více vám řekne náš nový učitelobrany proti černé magii... profesor Quirrell. Harry, co je ti? Školní pohár...

je velice známou tradicí. Celá staletí... Táhni domů, teroristo! Celá staletí se snaží čtyři bradavické kolejevybojovat čest a slávu ziskem titulu šampióna. Ale jak tato soutěž vzniklaa kam až sahají její kořeny? Školní turnaj vznikl jižs první generací bradavických studentů. To byla řečnická otázka. Grangerová, přestaň vyrušovat.

Strhávám Nebelvíru dalších dvacet bodů. Díky, Hermiono. Jak jsem říkal... v době svého vznikuměl turnaj úplně jinou podobu. Jeden šampión z každé ze čtyř kolejí muselsplnit několik nebezpečných úkolů. Vítěz turnaje získal nejen pohár,ale také věčnou slávu. Takže něco jako školní... ne.Jako turnaj tří kouzelnických škol. Ano, něco jako turnajtří kouzelnických škol. Až na to, že tohle je něco úplně jiného.

Máme zde čtyři koleje. Jak to může být něco jako turnaj tříkouzelnických škol, když máme čtyři týmy? Ale pane profesore, pokud si dobře vzpomínám, školní turnaj byl zrušenpo jednom semestru, když jeden student zahynul při plnění prvního úkolu. Ano, je to velmi nebezpečné, ale odměna několikanásobně převažuje rizika. Asi jste mě neslyšel.Právě jsem řekla, že někdo zahynul.

Hermiono Grangerová, zavři tu svounevymáchanou hubu a přestaň vyrušovat! Dalších dvacet bodů dolů! Díky, Hermiono. Ježiši! Na to, jak jseš chytrá,se občas chováš jako kráva. Deset bodů pro Brumbála. Ano, bude to nesmírně nebezpečné, ale vítěz bude oslavován jako hrdinamnoho následujících let.

A jakožto učitel obrany proti černé magii věřím, že přesně takovouaplikaci znalostí v praxi studijní plán potřebuje, aby... Hepčí! aby... To váš turban právě kýchnul? Cože? Ne. Přísahal bych,že jsem z vaší strany slyšel kýchnutí, ale nepohnul jste přitom pusou.

Ne, to byl obyčejný prd.Omlouvám se. Hepčí! Hepčí! Už musím jít. Hepčí! Opět jsem si prdnul.Omlouvám se. K této znovuobnovené formě školního poháru potřebujeme zvolit z každé koleje jednoho šampióna.

Snape, mohl byste se toho chopit? Ano, řediteli. Nejdříve z havraspárské koleje... slečna Cho Changová! Panebože, vybrali mě!Věřili byste tomu? Já teda ne. Teď z Mrzimoru... pan Cedric Diggory.

To neshledávám ani trochu překvapivým. Je to skvělé. Konečně strávímtrochu času se svým milovaným přítelem. Také mám radost, má drahá. A šampión ze zmijozelské koleje... Draco Malfoy! Konečně jsem ti to nandal, viď Pottere? Co na to říkáš?Tentokrát jsem šampiónem já! Draco, mohl by ses posadit, ty malej sráči?Šampión je jenom označení.

A nakonec šampión z nebelvírské koleje... Ale ale... Není to zvláštní? Jediný student z Bradavic,kterého ze srdce nenávidím, se zúčastní turnaje,ve kterém může klidně přijít o život. Jsem to já!Všem z Nebelvíru bych se rád omluvil za... Posaď se, ty koktající troubo. Je to Harry Potter!

To je vše, mládeži.Všem čtyřem šampiónům radím, aby se začali co nejdříve připravovat,protože první úkol tu máme již za dva měsíce. A může to být cokoliv... Takže směle do toho! - Cho Changová! Cho Changová!- Malfoy! Malfoy! Mal... Mal...

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ahoj lidi kde prosimvas stahnu ty songy jsou awesome musim je mit v mobilu :D

180

Odpovědět

Ron je nejlepší :-D

190

Odpovědět

10 points for Dumbledore :D

210

Odpovědět

Teď jsem si všimla při větě s přenášedlem:"Protože kdyby na sebe pak lidé šahali..." a když se Snape podívá na Rona, tak Ginny dostane hroznej výtlem =DD(nevím jestli to je i ve scénáři, kdyžtak se omlouvám)

180

Odpovědět

Jak furt: Zmijozel,Nebelvír,Havraspár....co to je?...mrtimor

192

Odpovědět

Co mají pořád s tim Mrzimorem?:-)

191

Odpovědět

Ten trkvas, čo hrá Snapea, určite videl niekedy v telke Petra Marcina! Úplne... Ale Dumby je kus moc pošahaný...

181

Odpovědět

Až teďka jsem si všimla že ten co hraje Rona hraje toho hlavníhom(myslím Joey) v Me and my Dick :D ja tydle lidi zbožňuju, doufám že od nich bude víc věcí :)

180

Odpovědět

Ani som si neuvedomila, že nebola pesnička, škoda že Draco je ženská :D Ale Severus ujde.

180

Odpovědět

no ku*va .. mě se líbí Harry .. díl od dílu víc :D ... a souhlasim, i bez písniček to má šmrnc ;)

180

Odpovědět

Freak.n.x: ty máš celej a very potter muzical na dvd? kdes ho sehnal??

180

Odpovědět

BugHer0: Skvělej muzikál! Můžu mít dotaz kdy uploaduješ další titulky na titulky.com? Mám celej muzikál na DVD a rád bych si do něj vložil titulky.
Díky moc =))

180

Odpovědět

Nejlepší Snape :D to je fakt dokonalost :D pak Draco a Quirel jsou skvělý :D) Tento díl se mi líbí zatím asi nejvíc, i když je bez písniček...:)

180

Odpovědět

BugHer0: jo to máš pravdu, smysl to nedává....je možné že jsem to špatně pochopil jak to říkal..ale ten Snapův pohled...takový to...vím, že se dotýkáš:D....to je jedno...obdivuju ty titulky od prvního dílu...jestli děláš jen z odposlechu tak seš fakt dobrej

180

Odpovědět

Dochonel: Je to možný, ale to moc nechápu, proč by se přenášel na různý místa... Kdyby byl Přenášedlem, tak by měl konkrétní místo, kam se má přenést a kdyby se sám sebe dotknul podruhé, tak by přece nebyl přenesen jinam. :-) Nevím, moc to nechápu...

180

Další