Nový školní rokA Very Potter Musical (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:368
Počet zobrazení:11 513

A je tu další díl YouTube seriálu A Very Potter Musical! Mimo jiné se vám konečně představí Draco Malfoy a Albus Brumbál. Na další díl se můžete těšit zase v neděli.

Pokud jste zmeškali první díl, najdete ho zde.

P.S.: Spojení: "Gung Hey Fat Choy," které se objeví hned na začátku v písničce tří děvčat, znamená v čínštině něco jako: "Šťastný nový rok."

Přepis titulků

Rone! Měli jsme jít k Madam Malkinové,ale tys už utratil všechny srpce, které ti máma dalana můj hábit. Kdo to je? To je moje malá pitomá sestra Ginny. Je to prvačka. Ginny, tohle je Harry.Harry Potter, to je Harry Potter. Ty jsi Harry Potter.Ty jsi chlapec, který přežil.

Jo a ty jseš Ginny. Vlastně jsem Ginevra. Hezký. Ginny stačí. Pitomá ségro! Neobtěžuj mého slavného kamaráda. Kluci, neslyšíte nějakou hudbu? Hudbu? O čem to mluvíš? Jo, někdo sem jde.Někdo se blíží.

Cho Changová... Domo arigato. Cho Changová... Gung Hey Fat Choyod Changové. Šťastný nový rok vám přejeCho Changová. Kdo to je? To je přece Cho Changová. Holka, do který je Harryzabouchnutej už od prváku.

Jo, ale nechce jí to říct. Jo, holce nikdy nesmíš říct, že se ti líbí.Pak vypadáš jako idiot. Conichiwa, Cho Changová. Ráda tě poznávám. Jmenuji se Ginny Weasleyová. Já nejsem Cho Changová, ty krávo! To je Levandule Brownová! Rasistko!

Hej, nic se neděje.Já jsem Cho Changová. Dokonalost sama. Škoda, že chodíse Cedricem Diggorym, co? Kdo je, sakra, Cedric Diggory? Co je zač? Co to je za chlapa? Cho Changová! Jsem strašně zamilován doCho Changové. Od Bangkoku až po Ding Dang.

Své city vyjádřímpísní pro Cho Changovou! Ten kluk mi leze na nervy!Nesnáším ho! Půjdeme už pro ty hábity nebo co? No jo, už běžím! Dělej, ségra! Nastav ruku, šprte! Cože? Kopřivku na tebe!

Crabbe a Goyle. Není ti nic? Proč nedáteNevillu Longbottomovi pokoj, co? Ale, ale, ale...že by samotný Harry Potter? Ty si asi myslíš, že když jseš slavnej,můžeš všechny okolo buzerovat. Jen si myslím,že by takovej dlouhán nemusel šikanovat kluky jako je Neville.No tak. Víš, co si myslím já?

Myslím si, že brejle jsou pro šprty! My šprty nesnášíme! A taky holky! Sami jste si o to řekli. Na Harryho Pottera si moc nedovolujte. Pána Zla přemohl, když byl ještě v plenkách. Všichni se uklidněte. Oculus reparo!

Páni, hustý! Necháme tady tyhle dětinské blbečky o samotě. Volal tady někdo Draca Malfoye? Co bys rád, Draco? Crabbe, Goyle... buďte tak hodní a zaplaťte za můj hábit. Takže, Pottere... je tu další rok v Bradavicích, co?

Možná tenhle rok konečně dostaneš rozum a budeš se držet kouzelníkatrochu vyššího kalibru. Hele... Ron a Hermionajsou mí nejlepší kamarádi na celém světě. Za nic bych je nevyměnil. Jak myslíš. Počkat! Nechte mě hádat!

Zrzavý vlasy, onošený hadrya ksicht samá piha. Ty budeš určitě Weasleyová. Panebože, hoď se do klidu, Malfoyi! Sice je příjemná jak osina v prdeli, ale je to moje osina! Není to roztomilé? Rodina ubožáků drží při sobě.

Bradavice jdou vážně do háje. Ještě, že příští rok přecházímdo Prdkovic. Po tomhle roce odsud nadobro vypadnu. Malfoyova krutovláda se rychle blíží. Stanu se nejznámějším kouzelníkem a bude to naprosto boží! Světe, těš se na novou éru. Všichni mě budou poslouchat na slovo!

Potter už mi nebude stát v cestě a já budu ten, co je naprosto boží! Jo, ty budeš ten, co je naprosto boží! Honem, kluci, nebo nám ujede vlak! Kdo ví, jak rychle námtenhle rok uteče? Podej mi sklenicia nalej do ní máslový ležák. Možná si konečně pokecám s Cho. To by bylo až moc boží.

Přijeli jsme se zase trochu vzdělat. Rádi se vracíme tam,kde to celé začalo. Tady nás máte. Abrakadabra! Už tu jsme a bude to naprosto boží! Chceme se naučit všechno, co umíte. Léto je u konce a my jsme nedočkaví. Myslím, že je čas představit... Albuse Brumbála!

Vítááááám... vás všechny v Bradavicích. Vítám vás všechny ve škole. Měli jste vůbec tušení, že je v Bradavicích tajný bazén? Vítejte, vítejte, vítejte v Bradavicích. Vítejte krasavice, šprti a troubové. Když už jste tady v Bradavicích, rád bych s vámi prošel pár náležitostí...

Mé jméno je Albus Brumbála jsem ředitelem Bradavic. Říkejte mi Brumbále. Klidně mi můžete říkat Albusi,ale školní trest vás nemine. Dělám si srandu.Jestli mi řeknete Albusi, poletíte ze školy. Zpátky k čarodějkám, kouzelníkůma kouzelným stvořením. Ke skřítkům, duchůma kouzelným hostinám. To je vše, co miluji,a vše, po čem toužím.

Tady v Bradavicích, v Bradavicích. Zpátky do světakouzel, kleteb, lektvarů a přátel. Do Nebelvíru! Mrzimoru! Havraspáru! Zmijozelu! Zpátky na místo, kde to všechno začalo. Do Bradavic, Bradavic!

Jak se to místo jmenuje? Bradavice, Bradavice! Pořád vám nerozumím, děcka! Bradavice, Bradavice! Jsem tak rád, že jsem zpátky. Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

domo arigato = děkuji pěkně (v japonštině) :D

190

Odpovědět

hej joey se tam upee mrte hodi maj toho s Grintem dost spolecneho...treba ty jejich ksichty bez chybny

180

Odpovědět

fakt si dal do Konnichiwa C ? :-D

180

Odpovědět

jinak ,supr muzikal :)

180

Odpovědět

paneboze ,tenhle muzikal je o pobaveni a ja myslim ,ze preklad je dobrej a navic se to nemusi prekladat uplne doslova ,protoze pak to muze znit a divne ,fakt nechapu proc sem pisete ty zbytecny opravy v prekladu...

180

Odpovědět

Prostě tahle písnička je nejlepší z celýho Very Potter Musical a Sequel! Je prostě boží! Už du stahovat soundtrack :)

180

Odpovědět

polymorph123: V tom titulku je "She is totally perfect." a já tam mám: "Dokonalost sama." Evidentně neznáš význam toho výrazu, protože překlad je v pořádku. Ano, mohl jsem tam napsat: "Je naprosto perfektní/skvělá/dokonalá." ale na významu to nic nemění. :-)

180

Odpovědět

A neberte si to osobně ale perfct neznamena sama (1:17)

181

Odpovědět

polymorph123: Na YouTube je u každé části text písně přímo v popisu videa.

180

Odpovědět

Nevi někdo kde sehnat text k těm pisnickam

180

Odpovědět

to dievca co hra malfoya spieva perfektne.. tie decka su super, neda sa to niekde stiahnut v celosti?

180

Odpovědět

Tie decká sú úžasné, majú to perfektne prepracované, môj obdiv a znova vďaka za titulky.

180

Odpovědět

Myslím že je to velmi pekne vypracovaný muzikál..................hlavne tie piesne sú úžasné............len škoda že ten zvuk je trocha na prd..............ale inak je to úplne "awesome" :D :D :D

180

Odpovědět

BugHer0: Přesně to říká, přeložil bych to jako "radši ne, to by bylo až moc boží" Jestli chceš někde mám zaštrachané moje titulky (anglické) pro první 4 díly které jsem napsal před pár měsící. Bohužel jsem se s nimi nepohnul kvůli škole, ale mohli by se vám hodit na korekturu.

180

Odpovědět

Ondra a Drooz3R: Možná se pletu, ale podle mě říká jen "Oh no, that would be way too awesome." nebo tak něco. Je tam dost blbě rozumět, ale co slyšíte vy?

180

Další