25 let Pixaru

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:923
Počet zobrazení:8 790

Pixar Animation Studios slaví pětadvacet let od svého vzniku a youtuber NkMcdonalds se rozhodl uctít těchto pětadvacet let vytvořením videa, ve kterém použil záběry z dvanácti celovečerních a dvaceti krátkých filmů. Pokud jste jako já vyrůstali na filmech od tohoto studia, pak se určitě podívejte. :)

Jaký je váš oblíbený film od Pixaru? :)

Přepis titulků

"Animace je jediný typ filmu, který se opravdu pouští celému publiku." - John Lasseter, režisér Toy Story Do nekonečna... a ještě dál! 25 LET PIXAR ANIMATION STUDIOS Drž se od Andyho dál. Je můj. A nikdo mi ho nevezme. Přijít se svými přáteli, velkými brouky, bojovat a zbavit nás Hoppera navždy! Ne, je to můj syn. Unesli ho ti... ti potápěči. Co ji dát zpátky do dveří?

Pošleme ji zpět a nikdy se to nestalo. Já vařit neumím. Ale ty asi jo! Nemůžeš se spolehnout na nikoho a zvlášť ne na hrdiny! Ratatouille moc libozvučný není. Zní jak kulometná palba. Všechny sny vedou k oceánu, Ňamko. Není nic děsivějšího nebo smrtelnějšího než lidské dítě. Je to tu. Soustřeď se. Rychlost. Já jsem rychlost. Jeden vítěz, čtyřicet dva poražených. Já poražené snídám.

Padáme odsud. Necháme si ho? Prosím, prosím, prosííím! - Ne. - Ale je to mluvící pes! Kene, tohle je Barbiina ložnice. Cože? Mami, nikdo nebude chtít ty staré hračky. Je to odpad. Ne! Andy! Ne! Ne! Jsi jenom hračka!

Příroda má svůj řád. Mravenci posbírají jídlo, mravenci jídlo snědí! A kobylky odejdou! Veverka! Máš pravdu, Zlatokope, nemůžu Andymu zabránit vyrůst. Ale ani za nic si to nenechám ujít. Ryba je kámoš, ne žrádlo. Jaký by kovboj měl být: Hodný a chytrý.

Ale je zvláštní tím, že tě nikdy neopustí. Nikdy. Bude tu pro tebe. Sbohem, parťáku. Bojí se nových nápadů. Jsou plni předsudků, které nejsou založené na realitě, ale založené na tom, že pokud je něco nové, hned to odmítnu, protože mě to děsí.

Místo toho prostě zůstanou s tím, co už znají. Kdo tady velí? Do nekonečna a ještě dál! Mike Wazowski! Konečně. - Kdo má můj klobouk?

- Podívejte! Jsem Woody! Nazdar, nazdar! Dej to sem! Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (100)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moje nejoblíbenější jsou určitě: Úžasnákovi, Wall-E, Příšerky S.R.O. a Nemo. Vážně miluju je a když už mi není 10.

231

Odpovědět

Picar má nejlepší animovaný filmy :) Souhlasíš ? Palec hore :)

202

Odpovědět

Hej toto je fakt super video a díki že ste ho preložili :) z krátkych mám najradšej Lifted, Presto,One man band,Partly Cloudy(to by ste sem mohli dať aj keď tam niet čo prekladať) :) a z celovečerných Wall-E, Cars a Ratatouille

182

Odpovědět

vynikající kompilace

182

Odpovědět

Kaneda's Death, Pt. 2 (Adagio in D Minor) by John Murphy - 0:34
Hoppipolla by Sigur Ros - 3:06

202

Odpovědět

Můj nej je kraťas Lifted, samozřejmě také souhlasím, že Presto je super. Z celovečerních asi Monsters i.n.c. , Ratatouille a Úžasňáky - ale nej je prostě Lifted ( http://www.youtube.com/watch?v=PvOIBKi_0t8&feature=player_embedded )

182

Odpovědět

NkMcdonalds dostal od Pixaru 11 filmů na Blu-Ray jako poděkování za tohle video, plus další maličkosti. Jen pro zajímavost

180

Odpovědět

todle...todle.. todle bylo epický.. běhal mi mráz po zádech skoro celou dobu.. Akorát nechápu proč to neni v top 10

183

Odpovědět

mam rád od nich všechno... ale život brouka mam nejradši, na to jsem se jako malý dival snad každý den =D

183

Odpovědět

ta ze sunshinu...jo a žeru Wall-E, Monsters i.n.c, a kraťas Presto :))

182

Odpovědět

neuvěřitelný, úplně mi naskočila husina jak jsem zavzpomínal na dětství..

190

Odpovědět

Ta písnička je remix, nevíte někdo jakej přesně?

180

Odpovědět

mně se zatím nejvíc líbil film Vzhůru do oblas

190

Odpovědět

Je ťažké povedať ktorý bol najlepší ale môžem smelo povedať že žiadny nebol zlý :D

180

Odpovědět

marshall 12.4.2011 - 15:52

Nee - sosl sem ten film a neni to ono - co si matně vzpomínám, tak to bylo snad jenom "technologické demo"... :-/

180

Další