2 miliardy zhlédnutíEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:333
Počet zobrazení:4 512

Ray si doslova podmanil YouTube, a proto rozhodně neopustí osvědčený trend a okomentuje pro vás chlapíka, co jí steroidy i k snídani, zděšenou Britney Spears a otravnou teenagerku, na kterou si došlápla spravedlnost.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jak je, lidi? Pokud se to k vám ještě nedostalo, tak jsme právě pokořili 6 milionů odběratelů. A o pár týdnů dříve, když jsem byl pryč, tak jsme překonali 2 miliardy zhlédnutí. Nechci tvrdit, že z toho šílím, jen říkám: "Děkuji, je to boží." Také pro tebe mám otázku. Posiluješ vůbec, brácho? Tohle video je jednoduché. Je v něm tahle lidská zrůdnost, která má falešný kozy po celým těle. Jo, to je rozhodně...

všechno přirozený. Nechci se navážet do někoho, kdo chce bejt namakanej, ale když jste takhle velký, dosáhnete si vůbec na penis? Nechci kritizovat něčí tělo, každý jsme jiný. Moje tělo není nijak dokonalý, ale no tak, tohle je hnus. Nejsem si ani jistý, co je tohle za sval. Nechce se mi věřit, že takový sval na lidském těle normálně existuje. Nechcete jeden vzít a prasknout ho? Můžete mi říct, kdo při smyslech by chtěl bejt takhle velikej?

Ne, nemůžete, protože vůbec neposilujete. Jsem asi stejný fanoušek Britney Spears jako... Nedokážu lhát. Tohle je ale celkem legrační. Jde o klip Britney Spears z X-Factoru, nevím, jestli to sledujete. Má to 100 000 zhlédnutí a v podstatě jde o Britney Spears, která se velmi dramaticky otočí. To je hrůza. Nejlepší výraz světa.

Úplně mi došla slova... Ani nevím, co mám o tom výrazu říct. Co myslíš ty, Britney? To je hrůza. Vždycky jsem měl teorii, že je Britney Spears android. Hned uvidíte. Všimněte si, že se její oči nehýbou, ale hlava ano. Jo, android. Malá výzva. Zkuste před spaním nemyslet na tenhle výraz. Tohle asi budete milovat a zároveň nenávidět.

Jde o holku, která má jednu z těch flip kamer, chodí po ulici, buzeruje lidi a rozhodně ne v legraci. "Co to tady jde za buzíky? Zkurve*ý UDF! Zkurve*ý UDF! Já znám Andyho Milonakise! Andy Milonakis je můj bratr! Mu vyrazím tu zmrzlinu z ruky! Jen poď do mě, zmr*e! Pojď si! Ti dám do držky! Jsem sestřenice Andyho Milonakise. Sr*t na ně, co? Jen to řekni. Já si můžu natáčet, koho chci, protože to je svobodná země.

Svině, ti klidně nakopu, mně je to u prde*e." Jen se procházet, buzerovat lidi a doufat, že vám nerozbijou hubu. A proč tvrdí, že zná Andyho Milonakise? Andy tady párkrát moderoval, znám ho, co ten s tím má společnýho? Andy, ohlídej si svoji mladou, než ji někdo v sámošce seřeže. "Dej mi, svině, klidně to natočím!" Moc to nevidíte, ale holka Andyho Milonakise dostala nařezáno a to je, vždyť víte... To je hrůza.

Díky, Britney. Na konci toho videa ta holka uteče z té bitky a otočí tu kameru na sebe. "Dostala jsem pěstí, asi tak čtyřicetsedmkrát. Fakt mě bolí hlava. Nebudu lhát, ale vážně jsem naštvaná, protože mě ta svině třískla asi čtyřicetkrát. Sakra, to je pech." Je vtipný, jak vám čtyřicetsedm ran pěstí dokáže ukázat problém i z jinýho úhlu. Možná si neměla v sámošce buzerovat cizí lidi. To video mělo 200 000 zhlédnutí za 2 měsíce a ne že bych nějak schvaloval násilí, ale když někomu řeknete: "Ti klidně nakopu," můžou vám pak dát čtyřicetsedm pěstí.

Jen návrh. Andy Milonakisi, řekni svý holce, ať jde do posilky, narube se a přestane dostávat na prdel. Jen si dělám srandu, vždyť víš, že tě mám rád. To je z dnešní epizody vše. Ještě jednou děkuju za 6 milion odběratelů. Klidně ale klikněte na "odběr" a pár mi jich přidejte, protože když ne, tak je to prostě... To je hrůza.

Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Dobrá zpráva, mám tenhle týden čas, takže přenastavím kameru a vylepším střihový program, takže epizody nebudou vypadat hrozně. Vtipy budou ale pořád blbý. Mám pro vás otázku dne. Já a Anna máme rok výročí a snažím se být trochu kreativní, co se týče dárku, takže jsem si myslel, že byste mi mohli poradit. Mám už celkem nápad, co udělám, ale... Napadlo mě, že byste mohli něco přihodit. Tak fajn, uvidíme se za pár dní.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

přijde to jen mně, nebo Ray už využívá poslední díly =3 akorát jen k tomu, aby se naparoval se svojí asijskou přítelkyní? :D

213

Odpovědět

K třetímu videu - je neuvěřitelné, jací blbci na světe existují. Ta nána z toho vyvázla moc snadno. Já taky nejsem pro zbytečné násilí, ale tahle p***a by zasloužila pořádnou nakládačku každý den, dokud se ji v palici nerozsvítí.

Z prvního videa se mi zvedal kýbl, a Britney úplně vidím v novém filmu na Primě podle Rosamunde Pilcher :-D (nevím ani jestli to píšu dobře, ale takovou hloupost nechci ani dohledávat na internetu)

180

Odpovědět

Hned mě napadla hláška z Teda, jak nakonci říká, že chce od lidí poradit dárek pro přítelkyni - something big, like anal? :D Myslím, že dostane podobný odpovědi od fanoušků :)

180

Odpovědět

Pro ty koho to zajímá, ten chlápek na prvním videu je napumpovaný syntholem, nikoliv steroidy. Synthol je jak už název napovídá syntetický olej. Žádnou sílu vám nedá, akorát se cítíte, že něco máte v partiích, kam to pumpujete. Často dochází k zánětům daných partií a končí na sále chirurgů. Většinou používají tzv. pozéři. Naopak u steroidů dochází k růstu svalové hmoty a kostí. Používají se i například v medicíně, pro urychlení rekonvalescence po úrazu svalu. :)

205

Odpovědět

Díky za info, člověk je hned chytřejší. Každopádně je to humus. A ten co ti dal záporný hlas se buď uklikl nebo je vůl :-) Protože příspěvek je informativní a zřejmě i pravdivý, super, to mne baví číst.

215

Odpovědět

+noirut64a ten stejny debil se uvedentne uklikl i u tebe :D

197

Odpovědět

+noirut64Ať si to užije, není s čím nesouhlasit, takže mne to vůůbec netrápí. Nějaké IQ tykve mne nemůže rozhodit ;-)

190

Odpovědět

já asi ten internet nechápu :D

180

Odpovědět

to třetí video je podle mě jen reklama na toho tlustýho žiďáka

1834

Odpovědět

myslis greka milonakisa?

187

Odpovědět

That is horrible!

186

Odpovědět

Je vidět, že se Ray vrátil ke svému starému stylu. Ty blbosti co dělal poslední dobou už bylo i na mě moc. Každopádně: He is back! :)

191

Odpovědět

2 miliardy? Na to jaký to je formát pořadu a jeho úroveň bych to nečekal. Ale co, přej a bude ti přáno

1822

Odpovědět

Té holce bych rád sám dal jednu, už jen za ty keci :D

194

Odpovědět

Přesně... Bejt jeden z těch u kasy, tak si říkám něco ve stylu: "Škoda že nejsem ženská a nemůžu jí jednu vrazit." :D

183

Odpovědět

+VailenVole, já bych jí rozšlapal ksicht i když sem dvoumetrovej chlap.

1914

Odpovědět

Pro dokonalé ponížení svlíknout, přivázat venku ke sloupu a nechat ji tam vycukat. A protože to je americká sámoška určitě tam bude kečup v těch malých pytlíčkách na házení. To by jí asi došla slova.

186