Biebs a SelenaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:345
Počet zobrazení:4 209

Dnes uvidíte profesionální prácičku s jojem, zabijáckou smeč a zjistíte, co se děje s iPady ve skladech obchodů.

Přepis titulků

Věřili byste tomu? Právě jsem se doslechl, že se Justin Bieber rozešel s tím týpkem ze Stmívání. Nebo se mi jen popletly skandály celebrit. Na tohle se ale vyplatí mrknout. Tenhle kluk umí parádně ovládat jojo. Možná je jeden z nejlepších jojerů, jaký jste kdy viděli. Vystřelíš si oko, kluku. Promiňte, že jsem vás zmátl, ale čekal jsem na nějakej trik typu Venčení psa, Kolébka nebo Okolo světa.

Zdá se jenom mně, že zní jojo triky jako polohy z Kámasútry? Část mě toho kluka lituje, protože se očividně cítí trapně. Ale když se cítil tak trapně, proč by to video nahrával na internet? Je mi toho kluka vážně líto, ale jestli vás to náhodou štve nějak víc, tak si vezměte tenhle lék, abyste se z toho neposrali. Je jedna věc, kterou o mně nevíte, a to, že jsem naprostej machr ve volejbale. Vždycky smečuju...

Ne, nesmečuju, jsem ve volejbale hroznej, ale víte, co je důležitejší? Že se Justin Bieber a Selena rozešli. Potřebuju minutku. Když jsme u volejbalu, tohle video má okolo půl milionu zhlédnutí, měl by to být středoškolský zápas a chci, abyste sledovali tohle místo. Tomu říkám zabijácká střela. Dvě mouchy jednou ranou. Je to nešťastný, ale taky vážně super, protože to vidíte jen jednou za život. Vtipný je, že ten druhej týpek běží, dostane zásah, zvedne se a zase běží. "Zatim, lidi.

Mír." Co důležitýho se děje, že musíš pořád běžet? "V jídelně mají slevy na tacos, musím hned tam." Všimněte si, že ten dav začne něco křičet, když dostane zásah. Provolávají "těhotná"? Pošahaná školo, přestaň hulákat. Pitomý publikum, teď se nehodí řvát. Vždyť se zranila, vy šmejdi. Tohle je zajímavé. Není to úplně vtipný, ale uděláte při tom takovej ten obličej "O.o". Tihle chlápci pracují ve Walmartu a natočili se, jak hází iPadama. "Rádi si házíme. To je iPad číslo tři, co jsme hodili.

Tady je další iPad. To je mi líto, snad si to nikdo nekoupí." Máte rozhodně zasr*nýho padáka. Mělo to dva miliony zhlédnutí za pár dní a koukněte na ten poměr "nelíbí se". Lidi je nenávidí. Taky by měli, protože je to vážně neuctivé ke všem těm dělníkům v Číně. Lidi ve Walmartu si je krásně mohli koupit za svoje sociální dávky. Jsem na tvojí straně, internete.

Kdyby zvolili Romneyho, určitě se to nestalo. Popravdě to není chyba Walmartu, protože podle článku z NBC News ty chlápky našli a vyhodili. Vidíte? Nebyla to chyba Walmartu. Jak se opovažujete tvrdit, že by Walmart někdy udělal něco diskutabilního? Kromě toho se ani nemůžou vymluvit, když přímo řeknou: "Víte, rádi si házíme. To je iPad číslo tři, co jsme hodili." Tak to je.

Ještě se zeptám na stejnou otázku jako u toho jojo kluka. Proč byste to nahráli na internet, aby to každý viděl? A proč? Proč? Proč by se sakra... rozešel Justin se Selenou? Když možná kliknete na odběr, tak se dají zase dohromady. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Chudák Justin Bieber. Pokaždý, co o něm zavtipkuju nebo promluvím, tak se rozejdete na dvě strany. Jedni říkají: "Nedělej si srandu z Biebera." A druzí: "Jo!

Posra*ej buzerant Bieberovskej." To je taková pitomost. Vždyť je to jen vtip, Bieber je jenom týpek, kterej dělá ,co ho baví, alespoň myslím. No nic. Mrkněte na vousy. Za chvíli budu vypadat jako nějakej motorkář. Tak fajn, lidi, uvidíme se za pár dní. Překlad: Překlad: Brousitch Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Bieber is just a dude ... " ... Většinou s Rayem souhlasím, ale tady bych se hádal :D

206

Odpovědět

Všimli jste si ,že Anna hrála v Beauty inside? :)

185

Odpovědět

LOL 3:38 ČEKUJ TU SLINU!!!!!!!!

188

Odpovědět

Nastavte prosím, aby šly ty videa pauzovat mezerníkem, díky :)

183

Odpovědět

jezis to jeho zvatlani a moralizovani me docela vytaci ale komentuje dobry videa

1934

Odpovědět

Who the f**k is Justin Bieber?

1813

Odpovědět

existuje snad někdo tupější, krom Američanů, aby nahrál něco takového na internet?

1831

Odpovědět

Jo češi

1922

Odpovědět

WILSONEEEEE

184

Odpovědět

jsem chronický masturbant...

187

Odpovědět

To s tím padákem mě dostalo :D a taky jim to přeju kretenum. Ja sice I-pod nemam a ani nechci ale vim moc dobře, jak je to na p**u, když koupite něco draheho a za chvilu to nefunguje.

192

Odpovědět

Ve skladu Alzasoftu se takhle pracuje běžně, proto tam nenakupuji :-D

1910

Odpovědět

+standysmanMáš na to dôkaz alebo aspoň to máš z autentického zdroja? Lebo niečo také tvrdiť, to nie je len tak.

1922

Odpovědět

"Když možná kliknete na odběr, tak se daj zase dohromady" vážně? nemělo by to bejt "Když kliknete na odběr, tak se možná daj zase dohromady", nebo spíš "Možná, když kliknete na odběr, tak se daj zase dohromady"

1833

Odpovědět

Maybe if you click... - Možná, když kliknete...

184

Odpovědět

+BullOverMaybe if you click, Bieber will pick your dick.

182

Odpovědět

V tom případě asi nekliknu na SUBSCRIBE button :D

184

Odpovědět

Dobře...

182