Byl jsem prvníEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:317
Počet zobrazení:5 170

Dnes nás čeká hrdinský skok do jezírka, narušená školní prezentace a dvojice Američanů inspirovaná indickou písní.

Přepis titulků

Hej, chci říct vám všem zajeba*ejm, vykurven*jm pojeban*ům... že vás mám rád a cením si těch narozeninových blahopřání. Vím, že je to jen internet, ale hodně to pro mě znamená, takže díky. V prvním videu je tenhle týpek, který se rozhodne provést ten nejepičtější skok svého života. Bože, tohle bude fakt maso. To bude nářez, nemůžu se na to ani dívat. To bylo velkolepé!

Dětské kolo tažené čtyřkolkou? Pěkně blbej nápad. Pokud se podíváte pozorně, uvidíte jeho nerozhodnou nohu na rampě. Tady! To je ten moment, kdy se z jeho koulí staly vaječníky a on se proměnil v malou čubku. Můžete vidět, že má to video 3000 zhlédnutí a můj komentář byl ten první. Ano! Byl jsem první! Mockrát děkuju. Chci poděkovat Ježíši Kristovi, Bohu všemohoucímu, paní učitelce Smithové, která mi vždy říkala, abych se nevzdával.

Chci poděkovat publicistce, producentce, dealerce, které jsou jedna a ta samá osoba. Sherryl, jsi úžasná. Mám vás rád. Další video je z University of Peace na Kostarice, kde dělají dva lidé školní prezentaci. Netušil jsem, že je Kočka ze stropu už na vysoký. Rostou tak rychle, co? Nejlepší částí je, jak tam běhá vyděšená. Bože, tady dveře nejsou! A tady taky nejsou! A viděli jste tu část, kde trochu vrazí do kamery?

Kdybych spadl skrze strop, uhrál bych to trochu líp. Je tohle sexuální výchova? Asi jsem ve špatný místnosti. Opravte si strop. Proč tam ta kočka vůbec byla? A proč je ten strop tak slabý? A co ta kočka vůbec dělá ve škole? A proč se ptáci najednou objevují? Kolikrát si musíte líznout, než se dostanete do středu lízátka? A co kdyby šla Nanynka do zelí a nikdo jí ten košík nerozdupal?

A co mám dělat se životem? Záleží na tom? Ne, protože jsem byl první. Pamatujete na to? Fakt bezva, nejlepší den. Poslední video se jmenuje "Když běloši poslouchají Dalera Mehndiho". Tohoto indického zpěváka. O indické kultuře toho moc nevím, ale žiju podle kastovního systému a budu mít naplánovanou svatbu.

Nejen, že nevím nic o indické kultuře, ale taky nic nevím o jejich hudbě, takže budu předpokládat, že trefili ty pohyby perfektně. Koukněte na ty pohyby. Sledujte... to. A tohle je... To je zábavné. Koukněte na to! Holky to musí milovat... A tohle je... docela sexy, řeknu to narovinu. Z toho videa mám respekci. Přesně tak, respekci. Když jeden muž respektuje toho druhého tak hodně, až z toho má erekci.

Není to teplý. Chcete mi říct, že dokážete sledovat proslov Denzela Washingtona na konci Vzpomínky na Titány a nestojí vám z toho alespoň napůl? Kecy! Tady, přímo tady. Mám respekci právě teď. A koukněte na tohle. Respekce! A tady. Respekce! Nechci hrát na oblíbený, ale mým favoritem je ten zhulenec na gauči, který se vůbec nehejbe a všechno posílá s přehledem do prd*le.

Všimli jste si, že je indická hudba cítit po kari? Pokaždé, co ji slyším, úplně ji cítím v puse a pak z toho mám průjem. To je pro dnešek vše, uvidíme se za pár dní. Nezapomeňte kliknout na odběr a budete skoro tak dobří jako já, protože jsem byl první. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. A pokud máte zájem, mrkněte na nového Martiana. Je srandovní, je boží, je lepší než zmrzlina, lepší než steak, je lepší než vyhonění na zadním sedadle starého Buicku.

Je lepší než líbačka s nejlepším přítelem vaší mámy, který je náhodou celkem hezký chlap a má starého Buicka s velkým zadním sedadlem. Není to zas tak dobrý. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

neskutečnej sympoš! :)

00

Odpovědět

ked sme pri =3, chcel by som sa opytát či máte pláne predabovať dalšie songy od Your Favourite Martian??? docela dobre sa to počuva, akurát rád by som vedel čo spievajú

183

Odpovědět

předabovat? 0_o

191

Odpovědět

Ray asi očividně youtube moc nezná, protože ta indická píseň Tunak Tunak Tun, na kterou tancovali, má na YT skoro 2 milióny shlédnutí a je to jedna z těch super blbostí, které mají i několikahodinové verze :D. ( http://www.youtube.com/watch?v=9HyjxjvnSkE )

183

Odpovědět


Odpovědět

Odpovědět

Som skúsil pohľadať Ray's first, jeho komentár je pod videom na 666 strane a má práve teraz 40101 likes, doslova spopularizoval také oničom video (:

181

Odpovědět

Odpovědět

@Mattik: No dobrá, tentokrát se schvaluje :D

181

Odpovědět

Osobne také komenty neznášam, ale teraz sa to hodilo. :D

180

Odpovědět

Příjde mi, že Ray je trošku teplouš.

1839

Odpovědět

Jeho přítelkyně (http://www.youtube.com/user/AnnaAkana) by s tebou asi nesouhlasila. :D

211

Odpovědět

+BrousitchVím, že má přítelkyni, no z tý respekci mi to jen tak přišlo, že má i jiný choutky :D

185

Odpovědět

+BrousitchJe spousta gay co maji rodinu..

180

Odpovědět

taky by ti mohlo "přijít", že si dělá srandu

191

Odpovědět

to, že respektuješ nějakýho jinýho chlapa, že něco umí nebo, že na sobě maká jako ti dva, není nic teploušskýho, ale až ti bude víc jak 15 tak to pochopíš. 90% chlapů nemá tělo jako oni dva. Nejsem teplej, ale klidně se přidám k názoru, že oba vypadaj dost dobře a nepochybně to video holkám přijde sexy.

190

Odpovědět

+standysmanv tom s tebou nesouhlasím :P zase takové korby to nejsou a tam od kud jsem já tohle vídmám na každém druhém "chlapovi" (v uvozovkách proto, že někteří 17-ti letí už vypadaj líp) :D ale neber to nějak vážně...jen můj názor

183

Odpovědět

First! :D

198

Odpovědět

Jak ironické že na jakémkoliv jiném videu než na tomhle bys za svůj post dostal desítky dislike :D No každopádně gratuluju ti :D

202

Odpovědět

+AngleAle aj tak netromfne Raya v likoch :
http://www.youtube.com/watch?v=SwDOBkQU6-k&feature=youtu.be

180

Odpovědět

+AngleJa viem, kúsok vyššie som písal, že komenty takéhoto typu osobne neznášam. :P

180

Odpovědět

+AngleNice: týjo, ten komentář má patnáctkrát víc liků než samotné video :D

180