Catt LauerEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:253
Počet zobrazení:3 995

Další epizoda plná všemožných vychytávek nám představí nového Rayova spolupracovníka, další podivnou kočku, netradiční přátelství a video, u kterého byste se (ne)měli smát.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Omlouvám se za nízkou kvalitu videa, museli jsme škrtat v rozpočtu, takže epizody budou odteď vypadat hrozně, což je fajn, protože to sedne ke vtipům. V prvním videu je něco, co jste asi ještě neviděli. Našli jsme pár drobáku za gaučem a máme zase peníze v rozpočtu. To je lepší. Co ta kočka jako dělá, cvičí sekání trávníku?

Nebo nakupuje. Mňoukej, potřebuju tuňáka, tohle klubko vlny a lidskou hlavu. Nevím přesně, co ta micka tlačí, takže zavolám svému reportérovi Cattu Lauerovi. - Catte, jsi tam? - Rayi, jsme tady a jsme živě. Táhni do prde*e, to byl Catt Lauer. Díky, to bylo super. To video je skvělý, nečekáte, že odněkud přijde vzpřímená kočka. Kočka chodící vzpřímeně?

Kromňauňonec. Mňaudrtálec. Lidé odcházejí? Další video budete zbožňovat... Co to kur*a... Promiňte, nesnáším tyhle reklamy. Kde jsme to byli? Pár lidí tedy stojí na chodníku, když najednou proběhne...

No do prde*e, to byl kůň a pes? Můžeme pravděpodobně předpokládat, že bojují proti zločinu v nějakém filmu pro děti. Co za seriál se psem a poníkem to je? Další odcházejí. Hezký večer. Možná nikoho nezachraňují, možná je to skutečná láska a oni utíkají do města, které jim porozumí. Jak můžou ti dva mít sex?

Asi za použití lubrikantu, a to velkého množství. Jak byste se cítili, kdyby měl váš přítel ptáka většího než je celé vaše tělo? Já to znám, zeptejte se mojí holky. Kecám, je mrtvá. Už se vracíte, vtipy o smrti zabíraj. Poslední video je celkem mazec a těžko se na něj dívá, takže ho tu musíme mít. Sledujte tuto ženu na vozíku. Bože, vůbec nevím, jak na to video reagovat.

Rozhodně se musíš smát! Proč si k čertu myslela, že může použít eskalátor? Nemůžete se smát ženě na vozíku, to snad nerozeznáte dobro od zla? Má recht, je to strašná prča. Zmizte! Proč si ve jménu černého Ježíška někdo na vozíku myslí, že může jet eskalátorem? Neměli bychom se jí smát, ale vypadá jako slinky padající ze schodů. Naštěstí tam ale je jeden muž, který se jí snaží pomoct.

I když jen spadne, zatímco pracovník metra hledá vypínač. Trochu jsme se tomu zasmáli, ale naštěstí byla paní v pořádku. Díky za skvělý videa, co mi posíláte, nezapomeňte najít schovaný obrázek a pokud kliknete na "odběr", pes a kůň přijdou k vám domů mrd*t. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Můžu ti říct jen jedno... Táhni do prde*e.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=qF60HxYiR-M

Tu
je tá na vozíku... V čase 0:50 sa postaví na vlastné a pekne si pôjde po vlastných...

190

Odpovědět

na novinkách byla zpráva o té na vozíku...poté se zvedne a odejde po vlastních

181

Odpovědět

Pleška na konci :D :D

195

Odpovědět

som špina ale na tretom videu som sa fakt zasmial :D ... (nevravte že vy nie) no poďte do mňa :D

1810

Odpovědět

taky už jste chtěli vykřížkovávat tu "reklamu"? :D

1812

Odpovědět

"Man, those were some good tacos." Martin Luther King Jr.

185

Odpovědět