DA FUQEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:473
Počet zobrazení:6 147

Dnes uvidíme neohrabeného tučňáka, školní probuzení a černocha, která rád soudí lidi.

Přepis titulků

Čau, lidi. Tohle je celkem super. Dokument o mým životě právě běží v kinech. Jmenuje se Hobit. Teď ale se vší vážností. Skutečně jsem na ten film dělal konkurz, ale prý jsem nebyl dostatečně vysoký. První video je o téhle skupině tučňáků. Stádu tučňáků. Kmenu tučňáků. Pouličním gangu tučňáků.

Námr*u tučňáků. Sledujte přímo tohohle, který se za chvíli svalí. Máš jedinou práci, tučňáku, jedinou! Chodit na ledě. A co to je za zvuk, když upadne? To se mu ostatní tučňáci smějou? Má to bejt tučňáčí verze Nelsona ze Simpsonů? Nebo je to zvuk univerzálního fail alarmu? Mám rád tučňáky, s těma malejma smokingama vypadají jako prťavej zkurve*ej orchestr.

Vážně mám tučňáky rád, jsou jako ti z Happy Feet. Happy Feet? Smíš Smutný Feet, no ne? Tohle je vážně dobrý a unikátní, nic podobnýho jsme tu ještě neměli. Tady je hodina fyziky a profesor tam vyučuje. "Fyzika, protony a elektrony a tak." A potom je tam student, který usnul. Profesor ho chce vzbudit a trochu si z něj vystřelit, takže přijde úplně k němu a předstírá, že chrápe.

"Asi zlý sen." No ty vole, kdo se takhle vzbouzí? Chápu, taky někdy usnu v práci a vyšiluju, když se vzbudím. Mimochodem, tohle... je ta nejvtipnější věc, jaká se stala na jakýkoli hodině fyziky. Kromě té, když si Heisenberg uprdnul. Nedělej vtipy, kterým nerozumím, vole. Já to chápu.

Kdo někdy neusnul během vyučování? Já jednou usnul při hodině během masturbování. Vlastně to nebylo při hodině, ale v kostele. Mrkněte na tohle, jmenuje se to "Malej černoch na pařbě". A nebo se na to nedívejte, si klidně přepněte na porno, rasisti. Tohle je pouliční rave asi v New Yorku, je tam spousta tančících lidí. Tady je princezna Leia bez domova, která tančí s holí. Tenhle týpek vypadá jako komparzista ze Živých mrtvých.

Tohle je asi Steven Spielberg. Tady je baculatej Gandalf. Tady je zase Leia, akorát se trochu svlíkla. Ale tohle se jmenuje "Malej černoch na pařbě", kde je teda ten černej klučina? Fake! Černoši nepaří. Ale vážně, lidi, kde ten černoušek je? Tady je, přímo tady a soudí vás.

Tohle je parádní, při pohledu na jeho tvář víte, že si myslí: "Běloši vážně neumí tančit." A víte co, lidi? Má pravdu. Miluju tu jeho tvář, protože to je čisté zpodobnění... Tenhle kluk by měl bejt porotce v X Factoru, protože by pak mohl pokaždý reagovat s... Vystupuju a dělám ze sebe blázna neustále, ale kdyby mě ten kluk někdy takhle odsoudil, tak budu pochybovat o všem, co jsem kdy v životě udělal. Bylo to dobrý?

Bylo to vtipný? Zvládnu to líp. Přestaň mě soudit, přestaň. Já odcházím. Nejsou tady dveře. To je z dnešní epizody vše. Doufám, že jsem vám udělal den hezkej, protože jsem Ray a opravdickej. Chápete? Hezkej, opravdickej, Ray? Co? To je vtipný. Přestaň mě soudit, kluku.

Kur*a. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Prdel a kozičky. To je nejlepší píseň všech dob. Jdi na iTunes a hledej "Prdel a kozičky", jen aby pak někdo mohl přijít a vidět, co jsi hledal. Nikdo si nezaslouží být objektivizován, pane. Nosím trička s výstřihem, protože je to dovoleno, ne protože chci, aby mi chlapi koukali na kozy. Uvidíme se pak, lidi, já půjdu po schodech.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Da fuq :D :D

180

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=y2u8IRfzYR0
p***l a kozičky....videoklip pro rasisty

182

Odpovědět

Na Rayovi mam najradsej ten humor aky dal aj v tejto epizode po titulkach :D

184

Odpovědět

Steven Spielberg :D

191

Odpovědět

Chudák An :D

193

Odpovědět

Tak takhle epizoda byla luxusní :D (Doufám, že mě nebudete soudit jako ten černoušek :D)

198

Odpovědět

Ta Anna Akana, což je jeho holka, dělá, jak se můžete dočíst v titulcích, Fluffer. Ví někdo co je předmětem tohoto zaměstnání? Na wikipedii.org jsem se dozvěděl, že buď dělá make-up oddělení v pornu, nebo v noci čistí tunely v Undergroundu v Anglii. :D To bude spíš asi make-up pro Raye prostě, co?

180

Odpovědět

a nebo mu čistí tunel

192

Odpovědět

Fluffer se sice počítá do oddělení make-up, ale připravuje herce na scénu trošku jinak :-) Katedra anglistiky UK doporučuje pro překlad slovo "rozkuřovač"

200

Odpovědět

Že by nový neme Dafuq ? :D

1821

Odpovědět

Neme? DAFUQ?

194

Odpovědět

Není pravda, že to byla nejvtipnější věc na hodině fyziky. Tuhle historku mám z vyprávění. Na přednášce z fyziky pro studenty chemické technologie na univerzitě v Pardubicích se profesor zeptal co je to absolutně černé těleso. Přihlásil se jeden student, strašný šplhoun, kterého dotyčný profesor upřímně nesnášel a aniž by čekal na vyzvání začal: Absolutně černé těleso je krychle z platiny o hraně ... bla bla bla (mimochodem blbost kterou si někde přečetl a jde mimo podstatu a smysl otázky). Pan profesor ho nechal domluvit a potom řekl: Mýlíte se pane kolego, Absolutně černé těleso je když se v černém sklepě ve úplné tmě kouknete černé kočce do p****e. (Kdo ví co to absolutně černé těleso uvedenou odpověď ocení dvojnásob.)

1810

Odpovědět

Mám takový pocit, že 100% černé těleso je černá díra,ale nevím to jistě :)

181

Odpovědět

1:44 to je Anna ?? :DD

181

Odpovědět

DA FUQ??? "Counter Inteligence Operator" je Solid Snake (Metal Gear) ???? tak to mě uplně dostalo :)
čas: 3:49

181