Elmova erotická nahrávkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:416
Počet zobrazení:6 487

Dnes si pro změnu zase dáme robobuznu T.J. Millera, který vybral dospělou verzi Sezame, otevři se, milovníka vlaků s jeho úlovkem a taxikáře se skvělým propagačním videem. Jak dlouho vydrží ten váš? - Vydrží tak hodinu, pokud mi nepoškádlí koule. - Zhruba stejně jako černoch v hororech. - Já jsem vafle. - Jako Lionel Richie. Celou noc. - Mám nokii, ta vydrží apokalypsu bez dobíjení.

Přepis titulků

Čau. Tady T.J. Miller. Zaskakuju za Raye Williama Johnsona, který je bohužel... přímo támhle dva metry ode mě. Hej, Rayi! První tu máme erotické video ze Sezame, otevři se. Když na něco takovýho narazíte, řeknete si: "Bezva! Teď budu muset koupit úplně nový skladný úložný krabice." Video je asi tři roky staré, ale tenhle týden se nažhavilo s 500 000 zhlédnutími za tři dny.

Já vydávám hebčí zvuky, když se miluji s Elmem. Na tváři mám škrábanec, který jsme nemohli zakrýt make-upem. Poškrábal mě Teddy Ruxpin, od kterého jsem si chtěl nechat vykouřit. Pokud nevíte, kdo je Teddy Ruxpin, použijte zasr*nej počítač a vygooglete si to, vy mladí srá*i! Jsem jako Keksík. V polovině prostě přestanu mluvit a jen orgasmicky koukám do dvou odlišných směrů. Stává se to jen při tom.

Další video pochází od milovníka vlaků, také známého jako šotouš. Ten chlápek je docela nadšenej ze svého úlovku. V podstatě... Je to Heritage z roku 1989! Panečku! Tomu neuvěříte, dokud to neuvi... "Na tohle jsem čekal měsíce a konečně je to tady. Natočím vlak Heritage na kameru! Je to Rio Grande z roku 1989! To je krasavec!"

Ze začátku je to celkem pecka, ale otáčky to začne nabírat po šotoušovsku až okolo 1:30. Je to jako vagonový ohňostroj. Bude ten další skvělý? Je. Absolutně nejlepší částí je konec, kde ten týpek provolá... "V poslední době jsem měl smůlu, ale tohle mi to bohatě vynahradilo. Ano!" Raduješ se z takový maličkosti. V práci mě přeřadili na nižší post, se ženou jsme neměli sex 361 po sobě jdoucích dní a hacknuli mi Xbox Live, ale to je fuk, páč jsem viděl Heritage!

Život je bezva! Poslední video má jen 10 000 zhlédnutí, ale chceme, aby se to změnilo. Rozšiřte ho. Nevím, jestli jste slyšeli o Bang Busu, ale teď uvidíte sakra sexy taxík ze Sacramenta! "Ahoj, jsem Taxi Dave, taxikář z centra Sacramenta v Kalifornii. Zvu vás na návštěvu Sacramenta v... Kalifornii..." Dave, ty nevíš, kde se právě nacházíš? Trochu ses totiž zasekl. "Sacramenta...

v Kalifornii..." Popravdě ale taky jezdíš taxíkem v Sacramentu v Texasu, v Sacramentu v Massachusetts, v Sacramentu v Nepálu, v Sacramentu v Asii a v Sacramentu v Atlantském oceánu. "Zavolejte mi, Taxi Davovi, a můj párty taxík..." To je tutově párty taxík, jen na něj koukněte. Vypadá jako... obyčejnej taxík. Přijde mi ale, že buď kameraman, nebo jeho kámoš řekl: "Je to dobrý, ale... nechceš tu zbylou minutu zaplnit písničkou od Wiz Khalify Black and Yellow?"

"Vy víte, kdo jsem. Jsem Taxi Dave ve svým černožlutým taxíku. Můj taxík vypadá nepřístupně." Jeho taxi vypadá nepřístupně, což řekne tak, že to vyzní, jako byste k němu nechtěli jít. Na druhý straně má ještě napsáno: "Vychrápu se s čímkoliv." Nejoblíbenější komentář od nutweave zní: "Vykouřila bych ti pé*o, Dave." "Nechte se ode mě svézt, protože jsem velký zvíře." Trochu jsme si ze sexy taxi vystřelili, ale on je vlastně tím ultimátním taxikářem, kterým byste se ožralí nechali svést.

Užili jste si to? Mám ale jednu otázku. Máte rádi Wiz Khalifu tak jako já? Pojďme to rozbalit. Černožlutý... taxík. Chápete, ne? - Stojíš za prd, Taxi Dave. - Naser*e si! Vy všichni! Nemusíte dávat zasr*ný dýško, vy ožralý, pojeb*ný dvacetiletí píčus*vé. Víte hov*o o Wizu Khalifovi! Odstartoval jsem nový podcast.

Natáčíme ho v Sacramentu... v Denveru a jmenuje se "Cashing In with T.J. Miller". Najdete ho na www.nerdist.com nebo na iTunes. Twitter je #cashinginwithTJ. Tady máme otázku dne, která je od... "Moje otázka dne zní: Jaké je vaše oblíbené tričko?" Jaké je vaše oblíbené tričko? Na to vám v tichosti odpovím. Komentáře pište dolů nebo na Twitter, Facebook, Google+ a LinkedIn.

Jste se pomátli. LinkedIn je kravina. Mě najdete na Twitteru jako @nottjmiller a taky mám Facebook, ale to už nikdo nezná. Díky za sledování další epizody Equals Three. Není to zlý. Tenhle týden mi řekněte, jak dlouho ten váš vydrží? A je jako Keksík, nebo Poškádli mně ho, Elmo? Robotdžuzna! Ve skladných úložných krabicích vás však nikdo neuslyší křičet. Takhle se v 80.

letech lidem říkalo, aby šli do prd*le. Nejlepší člověk na světě! Heritage! Místo bobra je tam Elmo a místo ptáka to, co Elma mr*á. Shoenice23 Tuhle část nejím. Přihlaste se k odběru. Jo! Po celý tváři a bedrech. Překlad: Brousitch www.vdieacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

T,J. Miller je můj nejoblíbenější náhradník. Miluju jeho sarkasmus ;)

210

Odpovědět

T.J. Miller je nejnudnější ze všech...

194

Odpovědět

"i don't eat that part..." :-D

200

Odpovědět

He SUCK!!

193

Odpovědět

Nekdy kdyz se ozeru, tak mam taky pocit jako by mi nekdo dal umelou hubu a mluvil ty nehorazny kecy misto mne :D

190

Odpovědět

Mne se jeho styl libi vy vozrali v*jebani 20ti leti p*cusove !!!

220

Odpovědět

Ach ten americky humor typu blazniva strela.. :(

200

Odpovědět

minule byl T.J lepsi ... ted uz nic moc :) takze namisto 9* ted 7* :D

200

Odpovědět

Já si nemůžu pomoct, ale mám Millera celkem v oblibě. Ten týpek je tak nevtipný, až je to vtipné :D

202

Odpovědět

Keksík ma dojebal :D :D :D :D

190

Odpovědět

diel dobrý ale moderator je nudny fakt suche to ten aziat alebo mexican je odost lepsi podla mna :D

193

Odpovědět

Nejhorší moderátor co jsem kdy zažil, nenechal bych ho moderovat ani pohřeb mojí babičky

1924

Odpovědět

Mám rád jeho humor. Pro mě je to druhý nejlepší zástupce. Jeho styl vyjadřování je geniální :-D. Jak to prožívá "OH BOY!!!" :-D

217

Odpovědět

Dobrej suchej humor :) Raye mám samozřejmě radši a i ten asiat se u mě osvědčil víc... Ale i tak rozhodně dobrej díl.

201

Odpovědět

Ray je Ray

191

Další