Jak na ženyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:499
Počet zobrazení:5 753

Dneska nás čeká cosplay, který inspiruje Raye citovat z Family Guy, poté vybroušený filmový dialog a nakonec zase něco z Japonska.

Přepis titulků

Tak jo, lidi. Kdo chce dneska okomentovat pár virálních videí? Raz, dva, tři, já ne! Sakra, zase já. Mrkněte na tohle. Mělo by to být z komiksovýho srazu a je to nazvané "Nejlepší cosplay všech dob". Ujetý mávající nafukovací rozpažující vlnící se válcovitý panák. Ahoj, jsem Al Harrington, prezident společnosti Ujetý mávající nafukovací rozpažující vlnící se válcovitý panák. V současnosti máme obrovské zásoby Ujetých mávajících nafukovacíh rozpažujícíh vlnících se válcovitých panáků a tak je můžete mít se slevou! Tohle video mělo skoro dva miliony zhlédnutí za pár dní a je skvělý, je jednoduchý.

Je to týpek ve výborným obleku a rozesměje vás to. Mám hrozný nutkání si tohle koupit a jít si stoupnout před autoservis. A docela se divím, že tomu pořád říkají cosplay, protože tady nafukovací panák není oblečenej jako štětka. Tohle je jedna z nejlepších věcí, jakou jsem mohl kdy vidět. Jde o klip z filmu z roku 1991, má dvanáct sekund a je nazvaný "Nejlepší konverzace v historii lidstva". "Chci tě omrd*t do prdele. Strč si ho vlastní díry.

Udělal bych to, kdyby to šlo, čubko!" Opravte mě, jestli se mýlím, ale nenapsal to Aaron Sorkin? Hej, šlapko. Věřte tomu nebo ne, ale tyhle hlášky jsem použil k balení Anny. "Chci tě omrd*t do prdele. Strč si ho vlastní díry. Udělal bych to, kdyby to šlo, čubko!" Ten klip je z filmu z roku 1991 vhodně nazvaném "Děvka".

To nevymyslíš. Ten klip měl okolo 600 000 zhlédnutí a nejlepší na tom je, mimo toho dialogu, že tenhle skoro David Hasselhoff má košili na knoflíky s hot dogama. Kéž bych mohlo mít zapínací košili s párkama v rohlíku. Udělal bych to, kdyby to šlo, čubko! Dostali jste někdy vizitku a nevěděli, co s ní máte dělat? Říkali jste si: "Díky." Tady je dramatické japonské zpodobnění, jak reagovat, když dostanete vizitku. Jo, a pak mu narostly chapadla a opích*l jí, zatímco měla školní uniformu.

Neuvěřiterné! Ať je to video, co chce, je srandovní. Proč musí bejt tak melodramatickej? Já myslel, že jí dá pěstí. Klidně mohl říct: "Ne díky, madam, nepotřebuji vizitku." Nemusí bejt kok*t. Až se u mě ráno objeví Svědkové Jehovovi, tak to samé udělám s jejich pamfletem. Neznám kontext toho videa, možná je to z nějakého skečového pořadu. Japonci jsou o dost vtipnější, než kdy budeš ty. Co to kur*a bylo?

Tak to je vše. Příští týden je Díkuvzdání, takže tady nebudu. Jedu za rodinou. Normálně bych se sebral a natočil to tam, jenomže jde o rodinu, takže by byli rádi, kdybych byl s nima. A tobě, kterej chce, abych byl s rodinou a zárověň natočil epizodu Equals Three, tobě říkám: "Udělal bych to, kdyby to šlo, čubko!" Tak za týden. Mezitím klikněte na "Odběr", jinak se u vás zastaví ten David Hasselhoff a řekne: "Chci tě omrd*t do prdele."

Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. To bude chvíli trvat. Ten vtip za to ani nestojí. Mám hrozný nutkání si tohle koupit a jít si stoupnout před autoservis. Podpaždí. Trochu přimhouři oči. Už jsou předpřimhouřený.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

=3 je mnohem lepší, když jede Ray sám za sebe : )

191

Odpovědět

Jo, přesně, jak za starých časů. :)

180

Odpovědět

Jeho holka je kočka :)

204

Odpovědět

míň jak deset pro Raye? I WOULD IF I COULD, BITCH!

203

Odpovědět

od nej to vyznelo jako kdyby to melo byt spatne ze cosplay divky vypadaj jako whore .... ja myslel ze to je zase +:D

a pro melodramaticnost tu dam: http://www.youtube.com/watch?v=hI6SCktGOo4

181

Odpovědět

"Už jsou předpřimhouřený"
Tvle zabila :-D

204

Odpovědět

uprostřed videa jsou nějaky rozpinďouřený titulky

191

Odpovědět

už dobrý

191

Odpovědět

+Zlopán"rozpinďouřený" ... pán je lingvista :D

192

Odpovědět

Úplně první reakce > Super nový =3 - proč drží vložky ? :DDD

1814

Odpovědět

3:16, Ray mi neskutocne pripomina Crixusa zo Spartacusa :D

184

Odpovědět

Toho obrovskýho svalovce? S přezdívkou Horsecock? :D :D Ani moc nééééééé

197

Odpovědět

Tak to jsi totálně zabil. :D

180

Odpovědět

Bitch! :D

191

Odpovědět

Ray opět nezklamal :D Ještě aby někdy jo, že, hehe? :) 10 - 10

192