Jak sníst mouchuEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:251
Počet zobrazení:3 689

Než se dneska naladíme na trochu vážnější notu, abychom si připomněli, že šikana je špatná, mrkneme se ještě na originální bouračku a špekatou mouchu.

Přepis titulků

Jak je? Často se mě ptáte, jestli nemůžete někoho pozdravit. "Hej, Rayi, můžu někoho pozdravit? Mám narozeniny." "Hej, Rayi, můžu bejt v show, moje máma mi umřela." Bez okolků, tady jsou všechny pozdravy, které jste mi zatím poslali. Když jsme u pozdravů, zdravím všechny z Nového Zélandu, odkud pochází první video. Viděli jsme už hodně bouraček, ale myslím, že jsme nikdy, ale nikdy neviděli auto, které se přetočí a pak odjede, jako by se kur*a nic nestalo.

Všimli jste si, že ten chlápek něco vezl a ono mu to vypadlo? Co mu vypadlo a tak se za to styděl, že se rozhodl pro to nevrátit? Alba Céline Dion, zvětšovač penisu, teplý dítě? Další video... Počkejte, načítám se. Další video je instruktáž, jak chytit mouchu pomocí brčka. Nejsem žádný mouchovědec, ale proč ta moucha neuletí?

To už jsou teď tak tlustý? "Vy idioti nikdy nevysajete mou tlustou prdel skrz to brčko..." Teď máš mouchu v puse! Víte, kde mouchy nejčastěji jsou? Ve striptýzových klubech. A taky v popelnicích, na hovnech a na obličejích etiopských dětí, které jsou v těch charitativních reklamách. Alespoň byl tak slušný, že ji na konci vyplivl. Musím ale uznat, že to video teď celkem... letí. To nebylo vtipný, co?

Tohle jste už asi viděli, protože to bylo všude, ale je celkem důležité, tak o něm pohovořím. Máme tady školní autobus a tuhle stařenku Karen Klein, která dělá v autobuse dozor a sedí vzadu s děckama. Jenže tyhle hloupé děti, které nevidíte, ji šikanují. "Bože, vy jste tak tlustá. Zabrala jste celý sedadlo. Vaše brejle jsou celý zamlžený od tý vaší tlustý upocený prdele.

Nasaď si ty brejle zpátky, nemůžu se na ten tvůj ksicht dívat. Ty sádlo, koukni na ty faldy. Pokud mi nemáš co říct, tak buď radši zticha. Co kdybys držela hubu?" Proč mi přijde, že jde o ty, kteří komentují epizody =3? Takový ty směšně krutý srač*y, co lidi píšou na YouTube. Takhle to vypadá, když to dělají ve skutečnosti. Kdyby to byla moje babička, tak se urvu ze řetězů.

"Vyse*u se ti do huby. Nevim, jestli bych se ti udělal do pusy. Vlezem ti do baráku a všechno šlohnem. Až tě bodnu do břicha, tak to bude jako bych píchal do sádla. Až tě rozříznu, tak to z tebe bude padat jak z McDonalda." Omlouvám se, jestli vás to naštvalo, ale mě teda vážně jo. V jednu chvíli si dělají legraci, jak se potí, ale ona ve skutečnosti pláče. "Karen, ty se potíš?

Ty se nepotíš? Tak proč máš mokrý obličej? Já brečím." Pozitivní na tom však je, že někdo založil indiegogo účet, aby vybral 5000 dolarů a Karen Klein mohla jet na dovolenou, ale do dneška vybrali přes 650 000 dolarů. Ty pí*o. Podle článku na MSNBC se prý dotiční omluvili, což je v pohodě, ale být to na mě, dal bych jim na rty tenhle Kool-Aid. Pomerančoví mamr*i.

Zdá se to jenom mě, nebo lidé nějak vyměkli? Můj děda byl naprostej dršnák a seřval mě za cokoliv. Jednou mě seřval za to, kolik používám vatových tyčinek. Jedna tyčinka na jedno ucho, ty rozhazovačnej srá*i. A to mi byly jen čtyři. Promiňte, že to končíme tak pesimisticky, ale je důležitý se s těmi tyčinkami mírnit. A nezapomeňte, jestli vás někdo šikanuje v autobuse, vždycky můžete zavolat jednomu chlápkovi.

- Zdarec. - Čus. - Jak se jmenuješ? - Jsem Michael, ale kámoši mi říkají Míša. - Odkud jsi? - Pocházím z Ruska, bydlím v Německu, ale studuju v Anglii. Teď jsem zase v Rusku. Dal by sis Kool-Aid na rty? Ty pomerančovej... Rozluč se, ale řekni to rusky. Nevím, co to znamenalo.

Mohl jsi říct, abych někomu vykouřil pé*o a já se zaradoval. - Dobře jsem si pokecal. - Já taky. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hmm... A ty 4 šikanující děcka jsou teďka pěkně připos*aný, protože kromě slušnýho trestu jim domů volají lidi, co jim vyhrožují, že jim přijdou rozbít hubu nebo je rovnou zabít ;)

220

Odpovědět

1. video mi připomnělo Mě a GTA :-D :-D

180

Odpovědět

Myslím, že bych věděl o jednom hlídači pro ty děcka..pamatujete na 67 letého veterána, na kterého si v MHD vyskakoval černoch?;):D..

180

Odpovědět

Kdybys řekl EPIC BEARD MAN tak každej bude vědět..

190

Odpovědět

Já se za dnešní mládež stydím... vidím to i u nás ve třídě - prostě id*oti...

Jinak mohli by ste znova překládat YFM? Ty písničky sou podle mě mnohem lepší, než když ste přestali :)

193

Odpovědět

Kvůli těm malej zasrancům sem měl chut prohodit pc oknem.. Apon už ale Karen nemusí do konce života pracovat a válet si šunky na dovolený :D

210

Odpovědět

Mě by fakt potěšilo, kdyby jednu epizodu =3 udělal Toby Turner (Tobuscus). Kdo ho nezná, tak je málo na youtube. ;-) (Dokonce se mu věnoval i díl v Kids React.)
Já ráda sleduju jeho "herní videa", ale objevila jsem i něco docela podobné Rayovu pořadu. --> http://www.youtube.com/watch?v=d3VfI-tYhBc&feature=fvst (To je v podstatě to první, co vám teď youtube vyhodí po zadání jeho jména.)
Bohužel to není pro Ty, co anglicky neumí, nebo umí jen trochu. Sice nepoužívá žádnou těžkou slovní zásobu, ale mluví rychle a rozhodně ne stále spisovně (kupodivu :-D).
TŘEBA SE TO NĚKDY OBJEVÍ I TADY NA VČ. ;-)

193

Odpovědět

Anna Panna

1810

Odpovědět

+ZlopánCože?! :-D

181

Odpovědět

Nechcete přeložit tu jeho písničku z konce? Konečně je to něco, co se dá poslouchat bez krvácení z uší.

181

Odpovědět

Ta písnička tu prakticky přeložená je .. :D
http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy-videoklipy-hudba/eminem-feat-rihanna-love-the-way-you-lie

180

Odpovědět

+dddddavidddddZ nějakýho důvodu jsem si myslel, že to má jiný text...

180

Odpovědět

Neuvěřitelný co si ty malí haranti dneska dovolej... Ale jinak bombastickej díl :D A ještě něco: Chtělo by to Skype od Čecha nebo Slováka :D Sám bych mu ho poslal, ale anglicky moc dobře neumím :D

180

Odpovědět

hmm....... To s tou paní v buse myslím není úplně přesný mam dojem že se omluvili hlavně rodiče těch kluků...Jinak žádný překvápko (když na Vás vystartuje čtvrťák s nožem a tvrdí že má povolení zabít od prezidenta...to neni prča fakt se to stalo O_o), děti jsou krutý. Moucha chudák dostala peptinovou sprchu. No a ten "přemet automobilový" co dodat :D

190

Odpovědět

Pošlete mu někdo skype ať zavolá do Česka

192

Odpovědět

Přesně tak, co třeba Brousitch? PROSÍÍÍM! :D (: Jinak samozřejmě 10*.

181

Odpovědět

To s tou mouchou se my taky povedlo :D

1811

Odpovědět

:D nemůžu se dočkat, až se Jesus Man připojí k Avengers :D

182

Odpovědět

Až na tu mouchu slabej díl.

1850