Kostelní zpěvákEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:309
Počet zobrazení:4 196

Dnes nás čeká školní besídka, jenom kámoši a do třetice zaplní vaše srdce Ježíš. Na Skypu pak "přátelé" z Řecka.

Přepis titulků

Zdar, lidi. Rád jsem zpátky. Měl jsem se fajn, díky za optání. V prvním videu je kluk, který chce na školní besídce ukázat svoji skákací tyč. "Dělám to už pár let, takže můžu skákat s jednou rukou, bez rukou, se zavřenýma očima." Bum! Headshot! Nemůžeme si z něj dělat legraci, protože to zvládl sebejistě. Skáču tak vysoko, že jsem jak Michael Jordan.

Budu muset holky odhánět svojí tyčí, "skákací tyčí". Moje tvář! Nevím, jak se jmenuje, ale vy mu beztak říkáte... "Gay Pogo Buzna". Možná se z toho přiučí. Kdyby přestal po potlesku, možná by si zachránil obličej. Ve výsledku je to ale příběh úspěchu. Možná ztratil všechny zuby a kámoše, ale na skákací tyč se vrátil a skáče do dneška.

Poguj dál, Gay Pogo Buzno, poguj dál. V dalším videu je tenhle klučina, který chce sbalit holku, ale skončí tam, kde my všichni. Jenom kámoši. Moc se mi líbí ta jeho technika, připomíná mi Pepého Le Pew. Takhle to ale nemůžete dělat. Nesmíte jít do vztahu penisem napřed. Má ale jednu výhodu, je moc malá na to, aby uměla pořádně mluvit, takže "ne" může znamenat "ano".

Jak se vůbec dorozumívají? "Jak na tebe mám zapůsobit? Co kliky? Nemáš práci, auto a pořád žiješ s mámou." Video je roztomilý, ale mám o něj strach. Až půjde na vysokou, bude mít buď tuny holek, nebo tuny soudních příkazů. Mimochodem, to video má jeden z nejlepších konců. Windows Movie Maker válí! Taky to použiju. V posledním videu je kostelní zpěvák a uznávám, že když ho slyším zpívat, hnedka se cítím k Pánu blíž.

"Další a poslední píseň mě za poslední roky celkem proslavila. Jmenuje se 'Hledám město'. Nevěděl jsem, že začneš... Hledám město ve výšinách. Hledám město, kde nikdo neumírá. Kde se miliony svatých nikdy neloučí.

Tam potkáme spasitele." Slyšíte to? Taková... krása. Chce se mi z toho tančit. "Přijď Duchu Svatý. Naše naděje obnov. Hledám město, kde nikdo neumírá. Kde se miliony svatých nikdy neloučí." Fajn, přiznávám, že to po chvilce omrzí.

Ten chlápek je výbornej. Věděli jste, že vystupoval s nejlepším kvartetem? "... s nejlepším kvartetem Svobodný Brian a Příslib." Vždyť víte, Rozvodný Brian a Třísla, jeden z nejlepších kvartetů. Ladič pian střizliv. Nejenže zpíval s nejlepším kvartetem Rotný jeliman a Sysli, ale taky má album. Kostelník je zpět s největšími hity jako... "Může za to pianista", "Proč moji psi utíkají" a "Máma si myslí, že jsem boží".

Objednávejte hned. Výtěžek nejde na kostel. Vím, že zpívá o Ježíšovi, ale ani ten mu nedokáže pomoct. Auto-Tune možná jo. "Kde nikdo neumírá. Kde se nikdo neloučí. To je vše, tak se mějte." Co na tom záleží? Vždyť zpíval s nejlepším kvartetem Podomní mafián a fízli. Ten chlap je neuvěřitelnej.

Jen koukněte, jak se tomu oddává. Když vystupujete, musíte si to vždycky podat. Ať provětráváte ve škole svoji skákací tyč, zneužíváte dítě, snažíte se opích*t zeď, nebo chválíte Pána. Pokud se oddáte svému vystoupení, možná to dotáhnete do nejlepšího kvartetu Těhotný Ivan s povislým. - Jak je, lidi? - Zdar Rayi. - Odkud jste?

- Z Řecka. Jak se jmenujete? To je moje skutečný jméno. Vy spolu chodíte, nebo co? - My a gayové? Vážně? - No tak, vole. Chodíme? Mně to můžete říct, nikdo se nedívá. Máte holky? - Ne. - Vidíte? - Já to říkal. - Kromě tvý mámy. Musím udělat ještě pár telefonátů, díky za pokec.

Čus. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tenhle díl byl smrtící :)

180

Odpovědět

prečo neprekladáte i jeho klipy? :(

181

Odpovědět

protože nejsou až tak dobrý?

1813

Odpovědět

Pauza mu prospěla po dlouhe době jsem se u něj zasmal

181

Odpovědět

Po tom, co jsem Andyho Milonakise už mě žádný hlas nemůže překvapit! :D

185

Odpovědět

Po tom, co jsem slyšel Andyho Milonakise, už mě žádný hlas nemůže překvapit! :D

181

Odpovědět

hm Ray zpět. .tak to už se zas nebudu dívat :D

1852

Odpovědět

Podomni mafian a fizli :D

182

Odpovědět

to druhé video je story of my life :/

182

Odpovědět

U toho "zpěváka" jsem si nebyl jistý jestli to je skutečně on, nebo ho Ray ze srandy tak dabuje :-D Neuvěřitelný hlas :-D

184

Odpovědět

ten záskok minule byl možná aj lepší:P

1880