Měj se, RayiEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:369
Počet zobrazení:4 738

Dnes začneme intrem alá Saturday Night Live a ještě než se s námi Ray z jednoho důvodu, který najdete na konci videa, rozloučí, uvidíte pád na zvláštní skluzavce, rapující rybku a dívku s úžasnými talenty.

Přepis titulků

Příště si udělám ten potrat sama! Živě z Los Angeles přichází Equals Three! Je tady Equals Three s Rayem Williamem Johnsonem. Společně s Cattem Lauerem a hudebním hostem Sugem Knightem. S kým že? Mockrát děkuju. Je skvělý uvádět Equals Three. Je to živě, takže se může stát cokoliv.

První video se jmenuje "Tlusťoška vcucnutá do skluzavky". Je to jejich název, ne můj. Poslal nám to uživatel Ericss. Na druhé straně tohoto vlnového simulátoru je vstup do skluzavky. Děvčica nám tady upadne a vcucne ji to dovnitř. Přesně, jak tvrdil název videa. Žádná překvápka. A proč se vůbec snažila chodit po vodě? Kdo si myslela, že je? Objekt, jehož hustota je nižší než hustota objektu, do kterého je ponořen?

Vím, že si říkáte: "Proč je to tak vtipný?" Protože umřela. ŽIJE NEŽIJE Doufám, že je mrtvá. Dělám si srandu, snad je v pohodě. Další video doporučil uživatel "HOLLY S*** I CAN'T Believe THIs". Skvělé uživatelské jméno. Je v něm tahle zlatá rybka, která v tom umí plavat.

Konečně zlatá rybka, která ví, co jsou to trable. Tahle zlatá rybka nezačala hned s rapováním. Nejdříve hrála na flétnu, potom měla období, kdy sjížděla metal. Nechci vám kazit požitek, ale když se podíváte na to video pozorně a uvidíte akvárko se šipkami, které jsem tam dal, zjistíte, že to je jenom video rybky, k jejímž pohybům úst přidali hudbu Busta Rhymes. Kdybych vám to neřekl, tak uvěříte všemu, co? Bohužel ta ryba ve skutečnosti nerapuje, což je blbý, protože se upsala Young Money.

Ta zlatá rybka není zas tak super. I Catt Lauer dokáže takhle rychle rapovat. Catt Lauer končí. Mně je to ale jedno. Pořád je to bezvadná rybka. Blejskne se svým pokladem z akvárka, ojela už tolik živorodek, že si to nedokážete představit a jednou ošuk*la i kraba, aby vůbec mohla něco cítit. Název posledního videa je celkem jazykolam. Zní "Kelímkopřevrácení zadkoplesknutím" a poslal nám ho AgressionDonkey, ať je to kur*a cokoliv.

Vidíte? A táta jí říkal, že se na vejšce nic nenaučila. Jak takový talent vůbec objevíte? Víte, co? Z tohohle úhlu poznám, že jde o vážně hodnou holku. Určitě ji zajímají filantropie, knižní kluby a kostely. A když se otočí, tak vidíte její pěknou povahu. Je to celkem působivý. Zajímalo by mě, co by ještě převrátila? Burgery, palačinky, domy. Kromě převracení domů, víte, co s tím zadkem ještě dokáže?

Vykadit se. Díky, žes mi zkazil moji fantazii. Teď už mě nikdy neopí*á. Díky za skvělá videa, co jste mi poslali. Další můžete navrhnout na raywj.com. Teď ale pro vás mám špatnou zprávu. Musím odjet na šest týdnů. Dejte tam naříkání. Děkuji. Zaskočí za mě těch šest týdnů hosté, protože jedu nahrávat YFM album. Vím, že zní hrozně, jak musím odjet, ale je to nejlepší projekt, jakého jsem se kdy účastnil.

Promluvím o tom po návratu. Je tam pár hodně zajímavých jmen. Musím tedy jet a bude se mi stýskat, taky si to ale užiju. Klikněte tedy na "Odběr" a já prostě sežeru čurá*a. Sednu si do drahý restaurace s nožem a vidličkou a sním čurá*a. Uvidíme se za šest týdnů. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. S hudebním hostem Papa Roach.

S hudebním hostem... Sidneym Poitierem, co já kur*a vím. Nic mě kur*a nenapadá. Suge Knight je vtipnej. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyhle lži o Severní Koreji musí přestat!!!

1819

Odpovědět

Jak lži? :D

181

Odpovědět

+VailenSorry: Jaký lži??? :D

190

Odpovědět

Ta rybka to slušně válí :D

191

Odpovědět

Minutovou epizodu zatím nepřekonal.

MORE ENERGY!

190

Odpovědět

Snad přijde Gabriel Iglesias :)

182

Odpovědět

Taky jsem doufal, ale během dvou dílů tam ještě nebyl... byl tam nějakej "n***a" ( :D ), ten byl sice výbornej, ale u mě ne jako ray, a pak andy milonakis (ten "větší" pán co vypadá na 13),a to byla katastrofa... takže doufám že zejtra uvidíme gabriela a zůstane tam než ray dorazí :D

191

Odpovědět

Nevím co vy, ale myslím že ten černoch co následuje po téhle epizodě je lepší než Ray... alespoň mě se do vkusu trefil mnohem víc :D

1915

Odpovědět

Teď přijde pár dílů s hosty, takže už nebudou žádný penis a gay vtipy :(

190

Odpovědět

Nevím jestli jsem jediný, ale equals three mi jako jediný nejde stále spustit. Ostatní videa jdou bez problemu.

1821

Odpovědět

Ehm, je to jenom u mě nebo se vám taky přestali zobrazovat některá videa? Viz. u tohohle nic nemám, Aidan mi jde, seriálové září ne, Liam Neeson ano, nový Whose line ano, starý (např. rychlá změna 2) ne. Předtím mi to šlo všechno... (Ctrl + R jsem zkoušela)

1810

Odpovědět

Mně sice jedou všechny, ale titulky nikde :) (CC is on)

185

Odpovědět

má opravdu pěknou povahu :D

194

Odpovědět

Vážně pěknou :D

181

Odpovědět

Každým dílem je lepší a lepší. =)))) Proč už tak malé hodnocení, lidi? ://

184