Nevěrná bejvalkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:340
Počet zobrazení:3 740

Dnes nás čeká pomsta za cizoložství, pohodový baseballista a síla analgetik.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Zatím je to celkem fajn den. Je osm hodin ráno a sousedi už si stěžujou na hluk. Nějakým způsobem za to může Obama. Měli jste někdy holku? Jasně že ne. Mrkněte na tohohle týpka. Je to jen obyčejnej týpek. Čau, týpku. A tohle je auto jeho holky. Údajně svoji holku načapal, když mu zahejbala. "No, kámo, někdo tě musel nasrat, co?

Jsi v pohodě, kámo? Pěkně jsi to rozmrd*l. Pí*a mi zahejbala. - To je auto tvý čubky? Teda bejvalý? - Pí*a jedna." Nevím, proč ti zahejbala, vypadáš jako pohodovej kluk. Dělám si srandu, musel tím bejt zdevastovanej. Jen koukněte, jak Hulkovsky rozdup to okno. Hulk mlátit! Nic nesděluje bezmeznou lásku jako ničení majetku. Chápu, že jsi naštvanej, ale co na tom změní rozmlácení okna?

Nemůže se ti odnevěřit. Proč ji prostě jen nezmlátíš jako normální můj táta? Úplně poznáte, že je to nějaká pochybná část Los Angeles, protože kameraman řekne: "To je auto tvý čubky? Teda bejvalý?" V tomhle bodě si myslím, že je to v podstatě jeho ex-čubka. Nejsem konspirační teoretik, ale Obama taky řídí auto. Nic víc, nic míň.

Sledujete baseball? Já moc ne, spíš mě baví čtení a vagína. Tohle video je přes rok staré, ale teď teprve nabírá na zhlédnutích. Sledujte, jak bože... Je "bože" slovo? Bože je teď slovo. Sledujte, jak bože se Tony Gwynn Jr. vypořádá s tímhle provokatérem. "Nedělej, že hraješ! Sklapni! Nedělej, že mě neslyšíš!" Přijde to jen mně, nebo je prdel Tonyho Gwynn Jr.

to nejvtipnější, co jste kdy viděli? Jste ale vážně tak překvapený, že vidíte prdel, co mele hovna? Vsadím se, že prdel Tonyho Gwynn Jr. právě dostala smlouvu na boty. Zamyslete se nad tím, lidi. Profesionální sportovci sice nemají nejtěžší životy na světě, ale pořád na ně někdo ječí. A oni s tím nic nezmůžou. Jestli jste stand-up komik a někdo vás provokuje, můžete mu to vrátit a zesměšnit ho, ale když jste atlet, musíte si to vyžrat. Co jinýho můžete dělat? Hej, pálkař! Řekni "pálkaři" ještě jednou, zmr*e...

Musím Tonymu Gwynn Jr. vyjádřit uznání. Vypadá jako pohodovej chlápek, vypořádal se s provokatérem s grácií a smyslem pro humor. Zato tenhle... tolik ne. Když byl "David u zubaře" před pár lety virální, rodiče začali natáčet svoje děti po zákrocích, když jsou na srač*y z prášků proti bolesti. Stalo se to takovým subžánrem internetových videí. Tahle holka, která překvapivě vypadá jako Lena Dunham, si nechá vytrhnout moudrák a je z prášků úplně na hadry.

"Paparazzi mě takhle nemůžou vidět. - Kdo že? - Paparazzi. - Paparazzi? - Pořád mě pronásledujou. Ty jsi celebrita? Ano, ale nechci, aby to lidé věděli. Jsem Hannah Montana. Hannah Montana?

Ty to nevíš, mami? Ty nevíš, že jsem Hannah Montana?" Co to sakra... Ona ani nepředstírá, že je skutečná celebrita, ale fiktivní. Mimochodem, na zubařský zákrok má celkem dost obvazů. Vypadá, jako by ji střelili do obličeje. Ale pořádně se to rozjede, když začne zpívat. "Mám ti zazpívat? Cítím se kvůli tomu tak hrozně." Byli jste někdy tak zhulený, že jste si přišli jako postavičky od Disneyho?

Jistěže ano. Když jsem zhulenej já, tak předstírám, že jsem Yoda. Takže vlastně jo. Strach je cestou k temné straně. To je zasra*ej Žabák Yoda. Omlouvám se, byla to hrůza. Zpátky k videu. Nejlepší částí je samozřejmě konec. "Lidé tě nechápou?

Já tě chápu. Mám tě ráda. Opravdu? Vážně mě máš ráda? Jsem tvoje máma. Vážně jsi moje máma?" Trápas! Děláte si srandu? Strašně dávno, zhruba minulej večer, jsem se zhulil a taky zpochybňoval mojí mámu. Mami? Hádám, že tvoje jméno ani není "Máma".

Je to něco, co sis jednodušše vymyslela. Jinak nejsem žádnej konspirační teoretik, ale Obama má taky mámu. Nic víc, nic míň. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Skvělá epizoda, lidi. Jinak díky za chválu na naše a DeStormovo video, moc si toho vážíme. Pokud jste ho neviděli, tak je tady. A uvidíme se příští týden. Prej jsem ti opích*l holku. - Řekni to znova.

- Ne... Co? Chápu, že jsi naštvanej, ale co na tom změní rozmlácení okna? Nemůže se ti odnevěřit. Ona si ze sebe toho ptáka nemůže vyndat. Technicky vzato jo... To je fuk. Tak nějaký videa zplodíme. Takhle balím holky, sklapněte. Vlastně se na to holky sbalit nedají. Nějakým způsobem je to Obamova chyba.

Rád házím věci na Obamu, cítím se pak dobře. Cítím v něm Sílu. - Jsi v pohodě? - Jo. Jen... je mi trochu nevolno. Asi jsem se nedostatečně najedl.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

,,The president´´
Obama

191

Odpovědět

Ničení majetku bejvalky dokázal docela dobře obhájit Barney Stinson:
"Čas dokáže spravit zlomené srdce, ale ne okno té čubky!"

190

Odpovědět

Co má proti Obamovi?Doufám,že to nemyslí tak že volil Romneyho,protože to je rasistickej,homofobní id*ot který podporuje válku...

2017

Odpovědět

V prvom rade je to vtip a nemyslím, že má niečo proti obamovi.....
Obama je prvý socialistický prezident USA a bol zvolený len vďaka americkým negrom, ktorý nerozumejú politike, avšak chcú za prezidenta BRATA n***a...
Romney by postavil americkú ekonomiku na nohy... a že je homofob ? vždy lepšie ako socialista

2014

Odpovědět

Kdo dneska používá slovo cizoložství? :)

1911

Odpovědět

Dneska slabší díl, jakoby to nedělal RWJ. A nechci být konspirační teoretik, ale Obama taky sleduje videa. Just sayin'.

204

Odpovědět

dnesni videa teda nic moc :(

1914

Odpovědět

asi nestíhám sledovat internet, ale vysvětlí mi prosím někdo, proč si bere na paškál Obamu?

204

Odpovědět

Asi proto, že Američani teď všechny svoje problémy hází na Obamu...teda to je to co jsem postřehla z reakcí některých mých známých...

201

Odpovědět

No ne ze jenom hazi, on je pricinou tech problemu. Co jsem potrehl ze vsech tech dokumentu a clanku. Obama je pro USA celkem pohroma, i kdyz to media nedavaji tak najevo :) ovsem tak to vnimam ja a par mojich pratel z usa.

198

Odpovědět

+ArwVětšina mých přátel ze "země neomezených možností" na něj jen nadává. To je pravda. Občas když koutkem oka zahlédnu nějaký politický status, tak nadávaj na sociální sytém, práci apod. Nikdy jsem to zas tak moc nezkoumala. Jisté je, že všude je chleba o dvou kůrkách...jen Amíci jsou holt nejvíc slyšet.
Osobně na něj nemám názor. Máme svých starostí dost...naši politici nám stačí.

201

Odpovědět

+Arwno ale rozhodně se mu ten vtip povedl "nejsem žádný konspiračí teoretik,ale.. :D

190

Odpovědět

00:12 říká: "Of course you haven´t." Dává to i více smysl vzhledem k jeho humoru.
Just sayin´ :)

192

Odpovědět

"bože"? nejde to přeložit jako "božsky"?

2014

Odpovědět

Potom by ten vtip nemal pointu.

202

Odpovědět

Hoci Hannah Montana vôbec nezapadá do môjho hudobného vkusu, musím uznať, že spieva stále lepšie ako to dievča. Slušný diel, výborný výber videí. 10/10

192

Odpovědět

...aj keď po druhom zhliadnutí si nie som celkom istý.

191

Odpovědět

Slusnej díl diky za preklad, vsim jsem si chyby v prekladu na zacatku kdyz se pta jestli jste nekdy meli pritelkyni a pote v: Of course u havent. - Samozrejme ze nemeli. ;)

191

Odpovědět

První!!!!! Disliky prosím. :P

1987

Odpovědět

První odpověd na první komentář!!! :P

197