One DirectionEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:312
Počet zobrazení:4 445

Posledním hostem je Timothy DeLaGhetto, se kterým jsme už tu čest měli. Ukáže vám egyptský parkour, neohroženou tetku a indický film plný trpaslíků. Jaký host vám přišel nejlepší a kterého byste už v Equals Three neradi viděli?

Přepis titulků

Kravko, to jsi pěkně šílená. Každej ví, že Zane je nejvíc sexy. To ses pěkně pomátla. Vzala sis tátu a táta vypadá jako Harry a všichni vědí, že Harry je ten blbější. Fajn, mami, mám nějakou práci. Zavolám později, čau. Líbám. Omlouvám se, musel jsem něco vyřešit. Už mě znáte, jsem Timothy DeLaGhetto. Pokud mě neznáte, tak ahoj, jsem Timothy DeLaGhetto. První je tohle egyptské parkourové video od uživatele jménem Zguba. Ježíšku na křížku, z čeho byla ta střecha?

Z papyru, ze sušenek, z přání a snů toho týpka? V popisku se píše, že tohle... se dá přeložit jako: "Tohle místo kurevs*y nesnáším." Co myslí "tímhle místem"? Mluví o Zemi, Egyptu, nebo přímo hovoří o té střeše? Dobrou zprávou je, že už se teď nachází na jiném místě. A to místo má střešní okénko. Nejlépe hodnoceným komentářem je "Kdo vypustil psy?"

Divný. Další video navrhl simantasapkota. Jde o dámu jménem Nishanto a její střet s medvědem na dvorku. "Nishanto, je tady medvěd. Pusť mě do kanceláře, aby po mě nevyběhl." Bože, jednání té paní rozhodně není žádný med-věd. Pro mě? Pane, ten vtip byl pěkně hroznej, a proto na vás nemůžu být pyšnější. - Díky, Rayi.

- Dobře, čau. To byl jeden z nejnepřímějších komplimentů, jaký jsem kdy slyšel. Ještě horší, než když mi mladá řekla, že mám hezkej penis. Sice to zní, že je Nishanto na toho medvěda naštvaná, ale ve skutečnosti ji naštval manžel, protože zjistila, že se mu líbí medvědi. A jejich pích*ní a tak podobně. A ne ti chlupatí týpci, ale skuteční medvědi. A teď se nemůže tý medvědí šlapky zbavit. Mám tu paní rád. Nishanto je ta nejdrsnější ženská, jakou jste kdy potkali.

Jakej drsňák se takhle pustí do medvěda? Kdybyste se byli s Nishanto potápět, tak flákne žraloka do močový díry. A oni ani močový díry nemají. Počkat, mají žraloci močový díry? Jak se tomu správně říká? Pořád čekám na vysvětlení těch močovejch děr. Tak tu máme poslední video. Jde o úvodní část bollywoodského filmu s velice malým hereckým obsazením. Očividně jde o science fiction, protože na tomhle ostrově chtějí normální ženský z nějakýho důvodu mrd*t trpaslíky.

Dělám si prču, trpaslíci. Dobře vím, že nějaký vysoký ženy zbožňujou malý týpky. Protože máme opravdu hezký penisy. UKÁŽU TI MŮJ HEZKÝ PENIS Koukal jsem na to video několikrát a na tom ostrově se děje spousta podivností. Tady jsou kohoutí zápasy, zápasy v bahně a tady se zvedá chřest.

Ano, to jsou normálně velké chřesty. V jednu chvíli je označí za "armádu trpaslíků" a někdo může říct, že je bojování proti nim nemorální. Ale mně je fuk, jak jsou malý. Klidně trpaslíka rozjebu. Pojď si! Dělám si srandu, trpaslíci. Mám vás rád, nemlaťte mě. Věřte nebo ne, byl jsem na konkurzu pro roli v tomhle filmu. Timothy DeLaGhetto, konkurz na Bollywood Nights, záběr 1. Hudbu prosím. A porazil mě jinej malej hnědej kret*n.

To je vše, lidi. Díky, že jste koukali, zatímco Ray nahrává svoje album. Svoje videa můžete navrhovat na raywj.com. A pokud se vám líbí moje tvář, můžete odebírat mě, Timothy DeLaGhetto. Odkaz je přímo zde. Mám vysokej cholesterol a potřebuju zhubnout. Následujte mě všude, na Twitteru, Instagramu, když jdu po ulici. Hezkej den. Mír. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Text té písně nedává smysl, ale to neznamená, že není krásný.

"A tak dále... Za sedmero moři. A tak dále... Když přeplujete moře a půjdete podél moře, naleznete armádu trpaslíků. A tak dále..." Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už se těším na Raye.A není to Zane ale Zayn

180

Odpovědět

očividně jsou hluchý, když se diví tím komentářem (who let the dogs out), protože ta písnička hraje v tom videu.

181

Odpovědět

Má dobrý tričko :D

180

Odpovědět

Prosím udělejte něco s tím přehráváním! Už to začíná sr...

187

Odpovědět

a jinak host fajn, ale mrzi me, ze tentokrat nebyl Kassem, ten je nejlepsi. No nejhorsi asi malej burt. co asi, urcite. nesnasim deti a tlustochy(a to jsem sam spekoun)

1825

Odpovědět

tak ste asi stahli nejakou spi*enou aktualizaci. Jednou se mi stalo, ze mi pc aktualizoval flashplayer a zaroven i realplayer a ono to vzajemne nefungovalo a neslo mi zadne video, tak jsem vymazal real a voala slapalo to

1822

Odpovědět

dneska mi taky přestaly fungovat videa, změna prohlížeče nepomohla.

184

Odpovědět

Sympaťák :)

187

Odpovědět

Přidávám se k dotazů, proč nevidím žádné video?

181

Odpovědět

Už se nějak začalo řešit to, že nejedou videa? chci tenhle web zase zpátky..

181

Odpovědět

Prepáčte mi, ale neviem kam to mám napísať...
Od dneska sa mi nikde nezobrazujú videá, len prázdna plocha, čím to je a čo mám robiť?

182

Odpovědět

Bože, proč pořád žádný video nevidím? Proč?! ):

183

Odpovědět

Chvilku jsem nedával pozor a už zase je pro mě video neviditelné.. pomoc prosím..

183

Odpovědět

Host nic moc, minule byl lepší... ale konec byl skvělej :D

187

Odpovědět

Skvělej závěrečnej host. A ještě dodatek: Hraje v animovaném seriálu powerhouse na kanálu animonster. Vskutku skvělá karikatura. :D :D

187

Další