Servírka s obručíEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:424
Počet zobrazení:4 708

Hostem pro dnešní epizodu se stal další raper jménem Timothy DeLaGhetto, který vám okomentuje netrpělivou čubku, výchovu basketbalových fanoušků a nadějnou vysokoškolačku.

Přepis titulků

Čau, lidi. Jsem Timothy DeLaGhetto. Víte, co je otravnější než malej šampón komentující videa? Asijskej malej šampón komentující virální videa, kterej si navíc myslí, že je černej, má naušnice, buzerantský hodinky, a než mu půjdete dislikenout video, naser*e si! Víte, co nesnáším? Když na vás vaše čubka tlačí. Pochopíte to po prvním videu. POŘÁDNĚ NETRPĚLIVÁ ČUBKA!

Koukněte, pes v autě. Asi v něm rozváží jídlo. Chápete? Jsem totiž Asiat. Asiati jí psi. Tím, že ho necháte v rozpáleným autě, ho rozhodně neuvaříte. Nechat to na mě, rozpálil bych troubu, přidal trochu česnekové soli, sójové omáčky, nějaké papričky. Jak dlouho tam asi byl? A co se mu honilo hlavou, když tam přišla ta osoba s kamerou?

"Pomozte mi, panebože! Konečně někdo! Počkat, to je kamera? Skvělý, další debil s YouTube kanálem." Kdo pustí toho psa ven? Kdo? Baha Men. Dalším videem je utužování vztahů otce a dcery při basketbalovém zápase. To video je tak roztomilý, až mi z toho explodovaly vaječníky.

Cože? Explodovaly mi vaječníky. Cože? Zasr*ný kroky. Věřili byste tomu, jak tu dcerku vychovává? Dělá z ní fanouška Celtics? Fuj! Lidé v komentářích kritizují tátu za to, že nadává před svou dcerkou, ale já to naprosto chápu.

Taky se tak dívám na basket. Do psí kun*y, kur*a pí*a! Zamrd*ná svině! No tak, volé! Zamrd*ný vymrd*vky! To jsou kur*a kroky! Nemám tátu. Tohle video mi připomíná budoucnost, otcovství a všechnu zodpovědnost, kterou přináší rodičovství. Proto ho vytahuju. Vytáhnutím myslím neejakulování do mé přítelkyně během pohlavního styku.

Mým penisem do její vagíny. Mysleli jste, že to je roztomilý? Tak číhněte na tohle video. To je pěkně sexy, což? Vím, co si myslíte... Aby vám to předvedla na vašem pé... Jak by mohla... To nedává smysl. Než začnete rozhlašovat, jak je blbá a má se vrátit do kuchyně, měli byste vědět, že ji přijali na malou univerzitu jménem DeVry. To si pište. Koukal jsem na to snad desetkrát.

Ne kvůli tomu, že je sexy a chci osahat její kozy, prsa a vagínu. Obdivuju totiž její úžasný triky s obručí. Koukněte na tenhle, to je Kris Kros s frndou. Ó, Mušličky otočka. Bobrova provlíkaná, pěkný Trysky pysky. A co je tohle? Vypadá to jako nejroztomilejší věc, jakou jsem kdy viděl! Jděte do prde*e psi v autech, naser*e si děcka v dupačkách, tohle je ta nejroztomilejší věc, jakou jsem ve svém životě viděl!

Je to tak bezva, že jsem si stříknul do trenek. Komplet. Prosím vydržte, zatímco slížeme Ghettovo semeno z podlahy =3. Vím, že to většinou dělá Ray, ale tentokrát to udělám já. Dámy, posílejte videa, kde děláte tohle... přímo mně. Nechci se vychloubat, ale cvičil jsem s obručí a můžu bejt pro tuhle buchtu slušná výzva.

Líbí? Mám to na ptá*u. Jde to po směru ručiček, protože točím doprava. Jsi na řadě servírko. Pokud se vám zalíbila moje tvář, můžete navštívit můj kanál, kde jsou skeče... Řeknu to znova. Mám vlastní kanál, kde je hojnost videí. Dělám skeče, rapuju, komentuju.

Prostě tuny hovadin, tak mrkněte. Jsem Timothy DeLaGhetto, díky za sledování. Co je otravnější než... Čau, lidi... Fajn, zmr*i. Pomozte mi, panebože! Můžu udělat černošskýho psa? To není rasistický. Pes potřebuje ven jen proto, aby se mohl vys*at. ...pohlavní styk.

Ať mi to předvede na mým pé*u. Už si můžu stoupnout? Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tlouštík minule mi přišel lepší ;)

187

Odpovědět

s těma dupačkama mě totálně rozsekal:D

180

Odpovědět

půjčil si dupačky od Kevina ? :D

181

Odpovědět

Ta s tou obručí se jmenuje Heather Frank, je z Fairfaxu ve Virginii a dělá v podniku Hooters video je z 11.5. z YT kanálu toho řetězce restaurací

http://www.youtube.com/watch?v=ND41BOzqVoA

180

Odpovědět

Timothy DeLaGhetto?
Palcujte

1834

Odpovědět

Gabriel Iglesias?
nebo

1821

Odpovědět

Už delší dobu si říkám, že =3 dochází šťáva a že tomu prostě něco chybí. Dneska mi konečně došlo co. KDE JE SAKRA TA PRSATÁ BRUNETKA?

188

Odpovědět

Doma se svým nabíječem.

190

Odpovědět

ty záskoky jsou nudné -.-

1829

Odpovědět

Za mě rozhodně nejlepší záskok, od začátku do konce jsem se tlemil. :D 10*

1827

Odpovědět

Nudér největší, zasmál jsem se jen jednou a to v posledním výstupu. Takovou tunu hoven tam může tlačit kdokoliv jinej.

1839

Odpovědět

Jo docela dobrý, ale stejně byl nejlepší KassemG.

1823

Odpovědět

:DD líbilo se mi jak si dokáže dělat p***l z vlastní kultury a jako vždy lepší než Ray protože ten je už trapnej .. ale to hraní si na niggu .. nic moc :D

1848

Odpovědět

Zatiaľ asi najlepší Rayov zástupca. :D Fakt sa smejem celú dobu. :D Je fajn, keď si dokáže človek spraviť p***l sám zo seba. :P

1821

Odpovědět

Přišlo mi, že má podobnej styl jako Ray :D takže 10/10

1911

Odpovědět

Mně ty komentáře, ať už je říká Ray nebo nějaký záskok, přijdou všechny stejný a "na jedno brdo" :) Ale s těmi vtípky o Asiatech vážně perlil :D

186

Odpovědět

to asik proto, že texty píše jeden týpek:)

184
Další