Orel šlohne děckoEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:402
Počet zobrazení:4 349

Ani dnes nepřijdete o svoji epizodu Equals Three. Tentokrát nás čeká alarmující pořad pro děti, natáčení reklamy a veleznámé virální video z posledních dnů.

Přepis titulků

Ahoj, lidi. Až budete tohle sledovat, svět už nebude existovat. Nezáleží tedy, jak hrozná tahle epizoda bude, protože jste všichni zheblí! Pamatujete na Mr. Rogers Neighborhood? Pokud ne, tak jde o starý pořad pro děti a tady je boží ukázka z první série. Taky jděte to pí*i, pane Rogersi. Čurá*u... Mysleli jste si, že je na tom školství zle? Jen koukněte, co je učil pan Rogers. Jdi do pí*i, sousede.

Zase to ale není tak zlý než to, co učil děti Elmo. To lechtá. Tenhle zajímavý klip byl nahraný před 9 měsíci a má 300 000 zhlédnutí. Mějte ale na paměti, že to je z první série! To se všechno ještě testovalo a zkoušelo, co by mohlo sedět. Zdravím tě, sousede, rád bych tě představil svému prstíčku. Můžeš ho kdykoliv použít a poslat se jím do pí*i. Takhle ne?

Co mám vůbec říkat? Pamatujete na první sérii Barneyho? Ten tam zase hulil. Samozřejmě, že nepamatujete, protože jste mrtví. Mrkněte na nepoužité záběry z této lokální reklamy, do které obsadili tento postarší pár. Větu, kterou má ten děda říct je: "Zapečené v máslové listové krustě." "Zapečené v máslové listvé krustě. Zapečené v máslové líbezné krustě.

Zapečené v máslové líbivé krustě. Zapečené v máslové listové krustě." Pardon, pane, vaše věta zní: "Zapečené v máslové listové krustě." "Zapečené v máslové křupavé krustě. Táto!" Kde se tam kur*a vzalo křupavý? Kdo chce křupavou krustu? Pane, ta replika zní: "Zapečené v máslové listové krustě." "Křupavé...

Listové. - Zapečené v máslové... - Listové... listové krustě." Pane, zase jste to posr*l. Dáváme tu větu vaší ženě. Madam, ta věta zní: "V máslové listové krustě." "Zapečené v pečící..." Končím, já kur*a končím! Kde je moje černý mimino? Končíme!

Poslední video bylo absurdně virální! Bylo tak virální, že ho vaše tvář vyse*e! Cože? K dnešnímu dni má to video 18 milionů zhlédnutí. No ty... Moje tvář se*e právě teď. Tady je tenhle orel skalní, na kterého přišlo nutkání ukrást děcko. Chápu vás, pane orle, občas prostě máte nutkání ukrást děcko. Že jo?

Nebudu lhát, ale to video je dvakrát uspokojující, když ho sledujete zpomalené. Vidíte? Není super, když vidíte, jak to dítě žuchne na zem? No jo... Jen klid! Nebuďte hned nakrknutý. Jděte do prd*le. To video je vlastně fake a vytvořili ho studenti z Montrealu jako svůj úkol. Fake! Kanaďani neexistujou. Jejich úkolem bylo vytvořit virální video, které mělo být podvrhem. Pokud by mělo 100 000 zhlédnutí, dostali by 100 procent. Jelikož mělo 18 mega, tak se dá předpokládat, že dostali jedničku s hvězdičkou.

Je to pěkná pitomost, protože kdy jsem byl já na vejšce, musel jsem napsat 30stránkovou seminárku o historii dveřní kliky. Gratuluji studentům k jejich úspěchu. A vy pokud máte čas, zpomalte si to a analyzujte, poznáte, že to je fake. Jenže vy čas nemáte, protože svět skončil a vy jste mrtví. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Příští týden si beru sváteční volno, takže nebude žádná epizoda. Budu se svojí rodinou a vy byste měli udělat to samé.

Uvidíme se, až se vrátím. A ještě jedna věc. Veselý Vánoce!

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Parádní díl :D 10/10 Nejlepší je, jak tohle video hned pouštěj na nově a novinkách jako super záběr a ani nevědí, že je to fake

180

Odpovědět

Sem dead... SMÍCHY !!!!!

180

Odpovědět

Tomu říkám splnit úkol na 18k% :D

182

Odpovědět

Myslím, že by měl Ray přestat házet s tím dítětem. Jestli si vezme Annu, budou mít dítě, pak se pohádaj a rozvedou, tak mu zrovna taková videa u soudu, kde se bude rozhodovat, komu se přidělí dítě, nepomůžou :o

193

Odpovědět

Jsem sám, nebo jsem opravdu viděl v titulcích:

Scheduling team
THE MAYANS

181

Odpovědět

ko je to tam

181

Odpovědět

+lukasyJo je to tam.

181

Odpovědět

Nauč se pracovat s počítačem. To video se dá pauznout a DOKONCE i přetáčet, tak se tu pak jako idiot nebudeš muset ptát

181

Odpovědět

Annu už ten zvrhlík asi skladuje rozřezanou ve sklepě, protože jí dlouho neukázal.

191

Odpovědět

A kde je Anna?

189

Odpovědět

snědl jí medvěd

181

Odpovědět

Možná s otcem "Black Baby" :D

182

Odpovědět

jezis prestante uz prekladat tuhle vyprcanou sracku radsi venujte cas necemu zajimavejsimu a ne tomuhle cigosovi!

18174

Odpovědět

Tak se na to nedívej blbečku

195

Odpovědět

Wau. Po pár posledních dílech je tenhle opravdu vtipnej. Takovou kvalitu by si měly držet všechny.

195

Odpovědět

Jeho black baby asi bude muset s**t obličejem, po tom co to napálil dvakrát hlavou do zdi :D

184

Odpovědět

"That tickles! ... Chachachacha.... Ooou jééé!" ... napsané to vůbec není vtipné, ale jak to podal, to mě nahlas rozesmálo a to se většinou směju potichu :D

190

Odpovědět

Jedna nejlepších epizod :D

183

Odpovědět

Škoda, že to s tim orlem nebylo pravý.

1814

Odpovědět

Where is my black baby...?:D:D

196

Odpovědět

Děkujem že si nám to zopakoval, už sem to za těch pár minut zapoměl

188

Odpovědět

+Shadeyyopakování matka moudrosti

184

Odpovědět

+ShadeyyNezopakoval sem to proto protože tvuj mozek o velikosti golofového míčku to zapoměl,ale proto protože je to prostě vtipná věta ..:D

181