Ruský meteoritEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:469
Počet zobrazení:5 258

Dnes nás čeká otravná kočka, podruhé se objeví v pořadu jedna kanadská moderátorka a nakonec samozřejmě nebude chybět ukáz roku v podobě meteoritu.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Říkal jsem si, že bych začal epizodu dramatickým příchodem. Tak jsem tady. Tady je dobrý způsob, jak začít den. Jde o kočku, která zvláštně klepe na dveře. Víte, co internet ještě potřebuje? Víc kočičích videí. Tak do toho. Používat nohu ke klepání je zvláštní. Lidi to dělat nevídáte. Otevři kur*a dveře! To video je ale výborný. Je super, že takhle někdo nastražil kameru. Taky se s tím dokážu ztotožnit.

Pořád mi nějaká číča klepe na dveře. Hustý, co? Vlastně se to nestává. Nikdo mi na dveře neklepe. Tady je reportérka Lisa Dutton, moje oblíbená zprávařka. Je to kanadská moderátorka ze Seskatchaváchan v Kanadě. Možná si ji pamatujete z "kokotelníkovy volby" z minulého roku. "Lístky si můžete objednat na Kokotelníkova volba... Panebože... Jděte tedy na Kokotelníkovu..." Pamatujete na ni?

Tentokrát Lisa stojí za dalším videem, které se stalo virálním. Tady vypráví nevinný příběh o svém synovi, který používá elektrický kartáček na zuby. "Když rostly mému synovi zoubky, bral si ten tlustý gumový konec elektrického kartáčku a dával si ho zapnutý do pusy. Prostě tam pak seděl a říkal si... 'Jo, to je výborný. To pomáhá, když mi svědí dásně.' " No tak, já na tom nic erotickýho nevidím. "... tlustý gumový konec mého vibrujícího kartáčku." Jste jako děti. "...a dával si ho do pusy."

Tak vzpamatujte se, na tom není nic erotickýho. "Jo, to je výborný. To pomáhá. A dával si ho do pusy." Mojí nejoblíbenější částí ale není Lisa, nýbrž její kolega Kevin, kterému došlo, co se děje, a začne se tlemit jako třináctiletej. To je jeho výraz. VÝTLEM Producent si pak očividně uvědomil, co se děje a rychle střihnul na záběr města. Ne že bych někdy myslel na kanadské porno, ale pokud si ho mám představit, vypadá asi takhle: Chudák Lisa, vždycky se jí vysmějou pro její zdánlivě erotické výstupy.

Tak to nemá bejt. Brnkni mi. Slyšeli jste o tom ruském meteoritu? Ne?! Se koukej na zprávy, vole. Tady je tedy meteorit, který explodoval nad ruským Uralem. Letěl údajně tak rychle, že vytvořil třesk, co rozbil okna. Tady je stejná událost zevnitř budovy.

Výhoda života v informačním věku je, že existují tuny záběrů meteoritu z různých pohledů. Podle New York Daily News... Je to vlastně z novin, takže to přečtu zpravodajským hlasem. Páteční výbuch zanechal 1200 zraněných a škody šplhající k 33 milionům dolarů. Vracím slovo, Tome. Lidi teď šílí z hledání kusů meteoritu, protože je prý můžete prodat za tisíce dolarů. Takže pokud chcete koupit můj úlomek meteoritu, kontaktujte mě na: Vůbec nelžu, skutečně jsem našel šutr z vesmíru, není to kus cihly ze sousedova domu 420@hotmail.com Všude je spousta parádních videí z toho pádu, takže rozhodně hledejte na YouTube "ruský meteorit".

Vidíte? A stalo se to, protože tam zapomněli poslat Bruce Willise s vrtákem za zvuků písničky od Aerosmith. Na tu píseň se pamatujete, že jo? Ne?! Ne? Mám ji teda zazpívat znova? Ne?! Já to udělám. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Tady je dramatický odchod.

Jo, a lidi... Díky. Kontaktujte mě na: Nelžu, vážně jsem našel šutr z vesmíru, není to kus cihly ze sousedova domu 420@hotmail.com Na jeden pokus. Hustý, co?

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mozem sa opytat.............bola by nejaka sanca zeby ste toto prelozili http://www.youtube.com/watch?v=qKfXatOMMXY ..............dalo by sa to zaradit do kategorie kratke filmy

188

Odpovědět

Nechci děal rekalmu ale na YT už je to přeložene ;) jen hledej

180

Odpovědět

Musím si rýpnout, překládat "meteor" jako "meteorit" je záměna pojmů. Pro kameny padající z vesmíru existují tři podobné pojmy, které jsou ale v češtině téměř stejné jako v angličtině:

meteor = světelná čára v atmosféře
meteoroid = malé vesmírné těleso
meteorit (anglicky meteorite) = kámen, který z vesmíru dopadl na povrch Země

Snad vám tím pomůžu rozšířit si překladatelský rozhled. :-)

183

Odpovědět

Ve skutečnosti je těch pojmů vícero (např. Bolit - experti jsou na ně češi :) A hlavně je diskutabilní, zda ten šutřík co padal byl meteor, či meteorit. Ale protože se úlomky nakonec našly, tak to asi meteorit bude, i když z něj vlastně 'nic' nezbylo. :)

180

Odpovědět

Mně ne, protože jsem to studoval. :D

180

Odpovědět

Spadlo to na zem? Spadlo. Takže je to meteorit, ať si Ray říká, co chce. U nás je slovo "meteorit" známější - a lidi ho občas (chybně) používají i pro meteory atd. V USA je asi známější "meteor", tak ho cpou všude, i když je to blbě.

180

Odpovědět

Šutr někde v Ruské pustině natočí kde kdo super kamerama, ale UFO v USA točí jen na kamery z roku raz dva, aby tam nešlo nic vidět :D.

193

Odpovědět

UFO vytvořili američané a spadá pod autorská práva amerického letectva a ústavy Spojených států, takže jakékoliv zobrazování vládních činností je zakázané.

Šutr přiletěl z vesmíru, ten žádné filmové studio nevymyslelo, takže ten si může natáčet kdo chce.

185

Odpovědět

+EM4CZZase nějaký intelektuál to zazdil.

1810

Odpovědět

kdyby se dalo identifikovat, tak by to už nebylo UFO

190

Odpovědět

+sankacoffeeUFO, z anglického Unidentified Flying Object (česky neidentifikovaný létající předmět) je jev, kdy pozorovatel hlásí situaci, ve které pozoroval na obloze předmět, jehož podstatu není schopen racionálně vysvětlit.

180

Odpovědět

Nebesa jsou záhadna a nebezpečná.

180

Odpovědět

Odpovědět

Just another normal day in Russia :D

180

Odpovědět

Jak málo stačí, abychom nebyli.

180

Odpovědět

Jsou věci, které neovlivníme, jako je např. amnestie, atd. atd. S tím se musíme smířit.

1825

Odpovědět

Lidi se můžou hádat kvůli penězům, politice, náboženství, ale Přírodě je to fuk. Když bude chtít, smete ten svůj nepodařený výrobek a nic s tím nezmůžem. Přitom si spousta lidí myslí, že jsou střed všehomíra, že Václave?

187

Odpovědět

Noooo, to video vypadá docela hororově. Když si člověk představí, že by to mohl být příště šutrák velký několik stovek metrů...tak už to není moc pěkná představa.

180

Odpovědět

Hlavně jek se pořad chlubi všichni co mame za techniku že všechno vime dopředu a vime prd....šutry tu litaji jak chtěji!!!!

1813

Odpovědět

Teoreticky se to všechno dá říct mnohem více vědecky, všechno potvrdit odkazy a různými videi, ale je jedna hodina ráno, takže řeknu jen: "Byl moc malej..."

192

Odpovědět

+Vailennjnj, co naděláš, to je holt těžký, když si někdo plete techniku s věštěnim : D

183

Odpovědět

Zábavnej díl (-:

181

Odpovědět

wtf ukáz

189

Odpovědět

V Rusku padají i meteority, jo? A já myslel, že tam padají jen letadla...

1822

Odpovědět

Vím, že budu litovat, ale... Co?

182

Odpovědět

+Vailenasi naraza na lietadlo lokomotivu yaroslavl.

182

Odpovědět

proč by měl narážet zrovna na tohle? v Rusku padá mnohem více letadel než kdekoli na světě...

182