RythnusEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:658
Počet zobrazení:6 805

Tak tu máme prvního hosta, kterým je herec Romany Malco. Ten nám představí holčičku randící s chlapíkem z Whose Line Is It Anyway?, románek důchodce s husou a nadějného indického zpěváka s textem plným životních pravd.

Přepis titulků

Čus, jsem Romany Malco a je mi jasný, co teď děláte. Lezete do komentářů a píšete: "Hej, to je ten černoch ze 40 let panic." "To je ten černoch z Weeds." "To je ten černoch z Baby Mámy." "To je ten černoch z Ledového ostří a Think Like a Man." Chyba. V těch filmech byli i jiní černoši. Vlastně jsem tam mohl bejt jen já. Za 1) Ray jel nahrávat album pro všechny podivíny, co mají rádi marťanskou hudbu. A za 2) šetřete si komentáře pro Obamu, protože tohohle černocha nese*e, co chcete.

První video navrhl Silandaar a je tam tenhle ruský učitel angličtiny, který křičí na tuhle holčičku, jenže si neuvědomuje, s kým má tu čest. Sákra. Viděli jste ten výkop? Nes*r se do mě, vole, jsem krutej. Než začnete tu holčičku obhajovat a na učitele nadávat, měli byste vědět tohle. Chodila s černochem. Wayne Brady je na tebe moc starý.

Co ta šestiletá holka udělala, že toho těhotnýho chlapa, kterýho znásilnili v base, dostane padáka a rozvádí se, tak naštvala? Vím, že učitelé nemají nejlepší platy. Ale to ani studenti, tak se do nich neser*e! Než začneme s dalším videem, chci si ověřit, že tu každý alespoň jednou mrd*l slepici, ano? Kdo chce vědět, co je na zdi? To je semeno? Proč je tak vysoko?

Jak vysokej je Ray? Další video je o důchodci z Los Angeles, který se zamiloval do vodního ptactva. Přesně tak, řekl jsem "vodní ptactvo"! Tahle maniodepresivní husa každý den čeká, až se tam ten chlápek objeví na skútru. "Začalo to zhruba před 10 měsíci, kdy začala Maria pronásledovat Dominica. Ostatní husy se musí držet dál, když je poblíž Maria, jinak se vážně naštve. Viděl jsem ji vyděsit i pitbully. Maria nechce, aby jí jiná zvěř kradla jejího muže."

Někdo by mu měl říct, že jsou i jiný způsoby, jak si uhnat housera. Kupříkladu v base. Odtud to měl kámoš. Říkanky mám docela zmáklý. Holka modrooká, Měla babka čtyři jabka. Kdy se ale začalo během pasení husiček mrd*t? "Klidně by se mnou šla domů. Doletěla by tam. - Změnilo vás to nějak? - Přestal jsem jíst drůbež." Když navázal tohle "přátelství" s husou, přestal jíst drůbeží maso, což je divný, protože když lezou holky za mnou, taky mi zničehonic nepřestanou chutnat jejich kun*y.

Dodá vám to proteiny. "Všeobecně se tvrdí, že láska nezná hranic. - Teď pro to máme důkaz. - Není andílek?" Chcete mi říct, že husa mr*á chlápka, co řídí Vespu? A v L.A.? "Lidé na nás koukají a říkají si: 'Co to je?' " Zmiz. Prdelku má ale fajn. Stejně jako vy taky koukám na Equals Three a vždycky mě zajímá, co se děje pod scénou?

- Ne, kalhoty nech dole, zlato. - Mám ráda tvůj pořad, Rayi. To je moje prostřední jméno. Další video navrhl RayUnicorn, bez komentáře, a jde o mého favorita na titul další americké superstar. Jmenuje se Vennu Mallesh a jeho píseň "To je můj život". "Hej, budeš zpívat? Jo, ale není to píseň. Je to můj život. Vždy hledám dobro ve zlém. Taky hledám zlo v dobrém.

Proto... jsem hodně dobrý zlý chlapec. Jsem hodně dobrý zlý chlapec." Ten text mě dostal. "Sním ve dne." Já taky sním ve dne. "Nebojím se riskovat." Také rád riskuji.

"Jsem pojídač mozků." Prej žere mozky, tak tady si nesednem. "Kamarád mi říkal, že jsem nezajímavý, ale on neví, jak chutnám." Komentáře a hned! Jak si myslíte, že chutná? "Co si o sobě k čertu myslíš? Jsem hodně naštvaný, vím, že je to nebezpečný." Vraťte se o tři sekundy.

Proč má ten producent na hlavě plenu? A proč je ten druhej tak smutnej? Vsaďte se, že Vennu Mallesh a jeho buchta vykopnou z prvního místa Nicki Minaj a Drakea. Oba se upsali Young Curry. To je bollywoodská verze Young Money. "Nevěř mi, jsem skutečný lhář." Musím Rythnusovi nechat, že si jde za svým snem. Malá rada, Vennu. Zbav se tý zlatokopky, páč ti chce přistřihnout křídla.

Doufám, že se nebojíš výšek, protože poletíš pěkně vysoko. Vím, že si unavená. Nejprve chci poděkovat Rayovi, že mi umožnil moderovat. Jsem vážně velký fanda =3. Koukám na to neustále. Pokud se vám to líbilo, mrkněte na můj kanál Tijuana Jackson. Jestli mě chcete odebírat na Facebooku, Twitteru nebo na něčem takovým, jděte na FunnyBlack.com. To vy jste mi vymysleli to jméno!

Pořád mi říkáte "ten vtipnej černoch z...". Vidíte, co jste udělali? Promiň, broučku, jen pij. Saj kozičku, jen saj. Jen pij, Listerine. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Říkals, že jsi Ray! Že jsem byl na konkurzu na Raye. Jamie Foxx dostal tu roli. Nenaučil jsem se na piano. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jestli je to první video vážně z Ruska, tak tu holku už nikdy nikdo neviděl! :D

190

Odpovědět

Wow tak tenhle týpek je první host v =3 kterej mě dokázal pobavit stejně jak Ray :D
Tim neřikám že ostaní špatný, jen prostě nejsou Ray.

224

Odpovědět

Sympatickej a zábavnej chlapík :)

201

Odpovědět

Dobrý díl, za poslední dobu nadprůměrně.

191

Odpovědět

Please přeložte - How The Avengers Should Have Ended - http://www.youtube.com/watch?v=QZkqC4Lz8dU&feature=related

196

Odpovědět

proboha co mají furt černoši za zvyk upozornovat na to, že jsou černý?
za těch 400 let utlačování jsme se přece omluvili...
poslaly jsme dort....
čokoládový...jak jinak...

218

Odpovědět

Bože to je týpek :D, většina zatupujících lidí je nudná a hodně oničem ale tenhle :D, jde to poznat i na hodnocení

206

Odpovědět

Já četl Rytmus :D

207

Odpovědět

Btw. ta holka se jmenuje Arikasato :)

191

Odpovědět

"A říká se to"

192

Odpovědět

ten chlapik v nahravacom studiu vyzera akoby mal na hlave slipy

209

Odpovědět

:D:D:D Tak tohle mě jako nezaujatýho občasnýho sledovače =3 totálně dostalo. Miluju sprostej humor!:D

195

Odpovědět

ale tak jo, slušnej záskok :D

194

Odpovědět

Fiha, cumim ze tu zadny ortodoxni fanda neklesnul ke srovnavani. Protoze to srovnavani je stejne k nicemu :-) Ale tenhle typek me vylozene bavil, asi proto ze jeho narazky krom toho ze jsou vtipne maji obcas dokonce i hlubsi smysl, misto toho aby valil kamenak za kamenakem. Good one. Davam 8. Polib p***l kosum.

192

Odpovědět

Dneska jenom za 7 bodů ! ;) ErWéÉje hold nikdo nenahradí. :l

1970

Odpovědět

ErWéÉje? :D boha doufám že se to neuchytí :D

202

Odpovědět

*holt

201

Odpovědět

ustal to chlapec. A konecne sa niekto choval ku tej babike s citom .

203

Další