Teplý oheňEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:337
Počet zobrazení:4 190

U dnešní trojice videí bude mít i Ray problém udržet kamennou tvář. Nejprve únik o fous, poté homosexuálové sledující požár a nakonec další podivná reklama, tentokrát na ragú omáčku.

Přepis titulků

Tohle je příběh Raye Williama Johnsona, který nevěděl, jak si najít kamarády. Začal tak komentovat videa z internetu a pořád je sám. Táhni do prde*e. I ty. Miluju ten pořad. První video se jmenuje Únik o fous. Vážně to byl únik o fous.

Nic víc k tomu nemám. Ten název to celkem dobře shrnul. Uniknul tomu a bylo to o fous. Únik o fous. Vzhledem k faktu, že k tomu nemám co říct kromě toho, že to byl únik o fous, zeptáme se našeho reportéra Catta Lauera. Rayi, jsme tady a jsme živě. Ten řidič tedy natuty nebyl z východu. To je docela dobrý postřeh.

Mockrát ti děkuju a cokoliv budeš dnes dělat, táhni do prde*e. Catt Lauer končí. Díky, Catte, mám rád tvoje příspěvky. Na základě přezkoumání jsme se rozhodli, že šlo skutečně o únik o fous. Další video má znovu perfektní název. Ani to nedokážu říct bez zasmání. Pardon. Několik homosexuálů je svědkem požáru. - "V Luby hoří.

- Holka, ta restaurace je... Bože, to je Yesterday's, jak je tam bar a gril... - Ten bar. - Ne, je to tahle díra. Bože, úplně cítíte ten žár. Tohle je Yesterday's. Šílel jsem, protože... Panebože a ještě prší." To bylo zřejmě auto plné dolňáků. Ti kluci jsou výborní. Líbí se mi, jak jsou ustrašení, dokud nezjistí, že to není jejich oblíbená restaurace. Pak je jim to fuk.

Ti kluci vypadají v pohodě. Kamarádil bych se s nima a možná bych si od nich i nechal vyhonit během přírodní katastrofy. Vsadím se, že by to vyhonění ani nebylo trapný. Tihle kluci musí bejt experti v honění, podle jejich hlasu poznám, že to dělají prvotřídně. Chtěl bych je vidět reagovat na apokalypsu. - Apokalypsa se udála na Rudým Rakovi? - Do prčic, kde si dáme čedarový sušenky? Vím, že dělat si srandu z mluvení gayů je stupidní a pod úroveň, jenže to video je tak srandovní v kontrastu s tou katastrofou, co se tam stala, a během které oni mluví tak zženštile...

Snad vám to kur*a nemusím vysvětlovat, vždyť víte. Víte, že mám rád dobrou reklamu. Tahle je na omáčku ragú a je v ní hladový chlapec, který chce večeři, jenže jeho rodiče... jsou zaměstnaní. Řeknu vám narovinu, že pokud načapáte rodiče při sexu, omáčka na špagety vám nepomůže. Tohle ale nechápu.

Proč mají sex v osm večer, když by měli dělat večeři pro svoje dítě? Doufám, že si alespoň umyla svoje špinavý ruce. Víš, synu, když se občas mají maminka s tatínkem hodně rádi, tatínek na ni musí chcát. Jaký traumatizující hnusy se v tý ložnici děly? Není divu toho šokovanýho výrazu. Přesně v tuhle chvíli vidíte, jak z něj vyprchává dětská nevinnost. "Bože, úplně cítíte ten žár." Výborná sestava videí, lidi.

Nedokážu se nesmát při pomyšlení na homosexuály sledující požár. "Bože, úplně cítíte ten žár." Nezapomeňte najít schovaný obrázek, a pokud kliknete na odběr, osobně vám pošlu sklenici špagetový omáčky, abyste mohli zapomenout na rodiče mrdaj*cí v sousedním pokoji. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Jak je, synku?

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už žádný skrytý obrázek ? :D

182

Odpovědět

I mistr se někdy utne, dnes to bylo takové pomalé,teda až na větu hoří barák a ještě do toho prší,déšt by byla první věc v co bych doufal kdyby mi hořel barák.

182

Odpovědět

Říkala jsem si, že když se tyhle videa tady objevují už tak dlouho, měla bych se zkusit na jedno z nich podívat. Chyba, kterou už nikdy nezopakuju...

1847

Odpovědět

skoda, zrovna ses trefila do jednoho z horsich dilu...

195

Odpovědět

ha, tak jsem se po dlouhé době odvážila podívat na nějaké další Rayovo video... chyba... raději zůstanu u vzpomínek. Ray prostě u mě skončil, když odjel do LA...

1844

Odpovědět

Asi si radši půjdu dát taky Ragú omáčku :)

192

Odpovědět

Catt Lauer proste nejlepší :)))

1832

Odpovědět

Dnes trochu slabší díl...

1820

Odpovědět

ach jo, čakal som nejaký komentár Robina k tým homosexuálom :D

183

Odpovědět

Jsem první

18121

Odpovědět

haha!

185