Vaginátor 9000Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:285
Počet zobrazení:3 918

Epizody se nám zkracují, zato je každá narvaná gagy až prasknutí. Dnes nás čeká záchrana líné micky, korejský cvičební nástroj a hlučný mrož.

Přepis titulků

Vítejte u Equals Three. První video je z Ruska a pes tam nese tuhle kočku. Přijde vám taky, že nese tu kočku skrze nějakou rozkošnou bitevní vřavu? "Nenechám tě tady zemřít, Mazlíku! Ne po tom všem, co jsme prožili!" A ta kočka by se tak určitě zachovala. "Nes mě, moje pacičky jsou unavené." To video je roztomilý, ale více mě zaujala ta zahrada. Kruci, ta zahrada!

Koukněte, jak je bujná a udržovaná. Není to rukola? Určitě to je rukola. Přesně tak, začínám komentovat zahrady. Startuji nový pořad, jmenuje se Equals Trees. Klikněte sem, napište komentář a přihlaste se k odběru. Určitě nesnášíte teleshopping stejně jako já, ale koukněte na tenhle nejsexuálnější cvičební nástroj. Korejsky nemluvím, ale občas jím kimči, takže vím, o co jde a nazvu to Vaginátor 9000. Nevím, co má tohle vychvalované sedátko z kola dělat, ale tady jsou svaly, na které to údajně působí. Vaginátor 9000 posílí vaše břišáky, zadek, stehna, lýtka a svítící podbřišek.

Nespoléhejte se jen na mě a poslechněte si tyto spokojené zákazníky. Možná mám celý tělo tlustý a hnusný, zato můj zadek je pěkně hubenej. Végéčko 9 táců mi pomohlo naučit se obrácenou kovbojku na mé přítelkyni. VG 9000 mi nepomohlo shodit žádnou váhu, ale teď už vím, jak šuk*t jako homosexuál. Díky, Vaginátore. To posilovací náčiní je možná vtipný, ale proč si radši nekoupíte tohle? Možná je Vaginátor 9000 trochu lepší než můj koník. A jedno pravidlo k používání Vaginátoru.

Nečichejte k sedátku. Pár z vás mi poslalo tohle skvělé video s mrožem jménem E.T. E.T. vám teď ukáže pár triků. Mluv. Zařvi. Povídej. Zavrč. Prskej. Zabruč.

Zapískej. E.T. je skvělej, připomíná mi Wilforda Brimleyho. Cukrovka. Nebo Admirála Ackbara. Je to past! Nebo Scruffyho. Jsem Scruffy, udržbář. Vy nekoukáte na Futuramu?

V komentářích někdo poznamenal, že to v jednu chvíli vypadá, jako by E.T. hulil bong. To byl rozhodně ten mrož. Dělám si legraci, ale v jedné části to vypadá, jako by vrněl u ženy s velkým poprsím. To bylo boží. Připomíná mi to starý časy, kdy jsem jezdíval na koníkovi. Chybí mi starej Ray, kterej jezdil v =3 na koních. E.T. je skvělej a srandovní, měl by ale trochu zhubnout a objednat si Vaginátor 9000. Je o tolik lepší než 8000.

Skvělý výběr videí, díky, že je posíláte. Nezapomeňte najít schovaný obrázek a když kliknete sem na odběr, tak vás nechám zajezdit na koníkovi. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Netušila jsem, že mroži umí pískat, mazec! :D

190

Odpovědět

Nechápu, jak můžete najít ten obrázek :D Já na konci vždycky čumim jak blb, když se o tom začne zmiňovat :D

190

Odpovědět

já doteď nepochopil princip tý soutěže :D
captain obvious, where are you?!

180

Odpovědět

Ray má docela bicáky... Začal sem ho sledovat tak před rokem a docela zapracoval... What? OK so I'm gay, very mature...

203

Odpovědět

milujem Raya :) být tak ten koník *_*

1813

Odpovědět

chybí mi holky s prsama :(

188

Odpovědět

mne zas ten typek, haluz nanho pozerat.. ako keby som seba videl v takom tricku :D :D

192

Odpovědět

První ;-)

18150

Odpovědět

Nech si tento svůj životní úspěch vytesat na náhrobní kámen.

191