Vrána se špekemEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:518
Počet zobrazení:7 960

Dnes tu máme po Bobby Leem další komiky, kteří jsou spojeni s dávnou historií našeho webu. Dvojici Key a Peele, které mohou naši věrní fandové znát z pořadu MADTv. Oba vám dnes představí profíka ve vybíjené, hulící vránu a turecký akčňák.

Přepis titulků

- Dobrý den, jsem Keegan-Michael Key. - A já Jordan Peele. Dohromady jsme Key a Peele z Comedy Centralu. - Dneska to moderujeme. - Ano, Equals Three a Key. Peele a Key. Já půjdu sem. Teď už to chápete. Key a Peele. Teď se cítím nepříjemně, takže to uděláme znovu. Pojďme na ty videa. Máme tu video s nejlepším sportem lidstva.

Vybíjenou. Jmenuje se to "Šílený zářez ve vybíjené" a jsem opravdu rád, že jsem nechodil na základku s tímhle týpkem. Skočil bych na tu stěnu, kdyby byla skutečná. Všimněte si, že ten míč nadskočil. Hodili to po něm a týpek vrátil úder. - Ty brečíš? - To je tou vybíjenou. - Jsi v pohodě? Bývá při sportech hodně nadšený, - ale tohle jsem ještě neviděl.

- Úplně mě to rozsekalo. Ta otočka je totiž praktická. Praktickej flip. - Uklidni se. - Je to tak dobrý. Tenhle týpek umírá, protože byla ta otočka tak krásná. Právě umřel. Líbí se mi, jak je ten týpek vzadu bez trika, jako by přišel ze skutečnýho sportu. - Jsou tam samí borci, vole. - Samej pták... Proč nemáš triko? Ani nejsi tak nabušenej. Přestaň s karbohydrátama. Tolik si o sobě zas nemysli, ty šmejde.

Tohle nechápu. Proč se prostě neuhnul vlevo? To jediný stačilo. Proč plýtvat energií? Aby se mohl zabořit do kundič*y z vybíjené, což je technicky vzato čur*k. - Každopádně se může pořád zabořit a to se počítá. - Ano, počítá. Stačí se zabořit do nějakých genitálií. Tohle video pochází z Francie a je v něm pták s nemocí. Existuje krásnější pohled, než vrána letící s pořádným špekem v hubě? Kdyby neměl na tom ramenu nejhnusnějšího ptáka světa, tak možná. Mohl to být papoušek s vodnicí.

Co takhle drozd na nahém těle Zaca Effrona? Ten pták tam ani nemusí být, pryč s ním. Možná Francouze soudíme trochu rychle, ale vždyť oni tam inovují obchod s drogami. - Jak chytíte drogovýho dealera, co lítá? - To nejde. - Víš, kolik jointů se vejde pelikánovi do zobáku? - Určitě několik. - Několik stovek. Navíc je pelikán anatomicky podobný bongu. Kotel, brzda, tady je voda. - Chci si zahulit z pelikána. - To by byla bomba. Ten chlápek udělá ke konci velkou chybu.

Sledujte, chce si vzít špek zpátky, ale během toho vyděsí tu vránu, která má pořád brko v zobáku. - Za to si můžeš sám. - Trpělivost, vole. - Ta vrána to hodlala předat vlevo. - Můžeš si za to sám. Počkej, až si potáhne. - Můžeš si za to sám. - Francouzi by měli vědět, jak se hulí. Můžeš si za to sám. Tohle se jmenuje "Smrtící nohy" a navrhl to uživatel zach.stephens.92. Jde o klip z tureckýho filmu a překlad je celkem vtipný, takže vám to co nejlíp přečteme.

Fešáci přicházejí. Mým principem je, že když mě netrefíte, taky nejsem pak trefený. Teď vás rozje*u! - Je to opravdový! - Vážně je to skutečnej film! Dvě věci, kterých jsem si okamžitě všiml. Za 1) má extrémně hlučné pěsti, za 2) mu hodně smrdí z pusy. Takže je tam karate, džiu-džitsu, - taekwon-do...

- Bojová umění. a pak prostě hodně kopání. Budeme k vám upřímní, většinu času spolu vycházíme, ale když se pereme, vypadá to přesně jako tohle video. Keegane, uklidni se. Nedělej... Přestaň, ani jednou si mě netrefil. Jen tohle ne. - Takhle se pereme. - Na konci mě vždycky odfoukne. Ten týpek vypadá, že by mi nakopal zadek a ve stejnou dobu i prodal ojetý auto.

- Nechceš to auto? - Ne. - Teď tě rozje*u! - Fajn, tak já ho beru. Ten chlápek je boží. Jako kdyby měl Nejzajímavější muž na světě dítě s Chuckem Norrisem a ono skončilo se superschopnostmi. Většinou neútočím na dva polonahé chlápky, ale když už ano, tak vás rozje*u. To je pro dnešek vše. Děkujeme Rayovi, že nám umožnil moderovat, zatímco nahrává svoje album. - Já jsem byl Jordan Peele. - Já jsem byl Keegan-Michael Key. A pořád jsme Key a Peele.

Mrkněte na náš středeční pořad ve 22:30 na Comedy Centralu. Hned po South Parku a pořád jsme online na comedycentral.com. Hned teď si můžete kliknout na jeden z našich skečů. V podstatě se zabývá tím, co se stane, když představím Keeganovi svět dubstepu. - Promiňte. Mějte se. - Tak jdeme. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. - Ty brečíš? - Trochu. - Ty vážně brečíš.

- Takhle se hraje vybíjená v Detroitu. Tohle nemá s Detroitem nic společnýho. Zdravím všechny z Detroitu. Tohle nemá s Detroitem... Proč si vždycky při sportech tak naměkko? - Tohle nemá s tvým domovem nic... - Detroit! - Já ani nevím, proč to říkám. - Co to s tebou je? Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

škoda že nemluvili stejným hlasem jako v http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/ber-nebo-neber :D

190

Odpovědět

podľa mňa zatiaľ najlepší hosťujúci moderátori =3

235

Odpovědět

Oooo, ano, tenhle turecký seladon je vládcem akčního žánru. Hollywood chrlí stovky filmů jen proto, abychom se nedostali k tureckým filmům, protože pak už bychom Hollywood nepotřebovali.
Jmenuje se Cüneyt Arkin a filmů má spousty. Nejbrutálnější je ale stoprocentně tenhle: http://www.csfd.cz/film/203234-dunyayi-kurtaran-adam/ - na ČSFD vede žebříček nejkontroverznějších filmů a dostává jen 0 a 5*. Můžete hádat proč. :-)
Tahle bojová scéna není nic proti tomu, co v tom filmu uvidíte. ;)

200

Odpovědět

Je tady ještě někdo, komu se nezobrazujou videa? Stalo se mně to dneska poprvý

191

Odpovědět

jsem na tom stejně..

191

Odpovědět

He usually blows me at the end. :D :D

230

Odpovědět

Paráda! :) Konečně pořádnej záskok za Raye. Chlapci pobavili :) Videa taky super. Týpek frajer, jak se elegantně vyhnul míči a vrátil úder :D

202

Odpovědět

Kouknu na South park a pak než jejich pořad začne, tak to přepnu. :D

1914

Odpovědět

během celého videa mi 10x !!! Naskočila ta debilní rkelama čímž mi sekla video a navíc ho zpoloviny překryla!
Chápu váš důvod proč ty reklamy máte, ale do hajzlu tohle je tak odporně otravné... Ne nebudu stavoat adblock a s ním hroamdu virů a programů co mi budou prohlížet bůhvíco!

1830

Odpovědět

adblock je součást prohlížeče, takže nestahuješ žádný viry boha jeho.

202

Odpovědět

Jó, na ty internety si musíte dávat pozor! Pak na něco kliknete a za pár minut vám domů a druhý den si na vás počká nějaký úchylák! Hned zjistí kde bydlíte, kde bydlí vaše babička, , kolika wattovou máte žárovku na hajzlíku. A hlavně nic stavoate, ukradnou vám všechny peníze na kontu (a že je to pěkná hroamda) přes Švýcarský banky. Ty internety, to jsou moooc nebezpečný místo.

202

Odpovědět

rkelama, stavoat, hroamdu....
accualy is dolan

200

Odpovědět

PRO VŠECHNY UŽIVATELE ADBLOCKU

POKUD MÁTE TOTO ROZLIŠENÍ AKTIVNÍ, TAK SE VÁM NA HLAVNÍ STRÁNCE NEUKÁŽE VIDEO "Tajné nahrávky Jennifer Aniston"

pěkná sviňárna...

1924

Odpovědět

a koukám, že nejen to

190

Odpovědět

Pro všechny uživatele AdBlocku - používejte verzi "Adblock Plus (Beta) 1.2" místo aktuální a problémy (které se pak vyskytují i na jiných stránkách) zmizí (a přitom stále můžete blokovat co hrdlo ráčí). Snad se dá ještě sehnat.

195

Odpovědět

+Nynzajá mám přes rpk adblock v chromu, pořád tu samou verzi a všechno šlape parádně. Tohle se asi týká nějakého jiného prohlížeče co?

191

Odpovědět

+Nynzabezva, díky

Google Chrome

191

Odpovědět

+NynzaRád bych věděl - ti, co mi dali palce dolů to udělali proto, že jim moje rada nefunguje nebo kvůli nějakým vlastním problémům? Pokud to nepomohlo, rád bych to věděl, abych to dál nepředával (a ano, mám to testované pouze na chromu).

190

Odpovědět

kde to je napsaný? Asi jsem slepej.

191

Odpovědět

Vážně? ADblock mám a to video bez problémů vidim...

190

Odpovědět

Po předešlých nic moc cápcích ( zvláště pak po zcela trapném šestnáctiletém capartovi, kterému táhne na čtyřicet; WTF?), ze kterých vyčníval pouze Gabriel Iglesias, jsem se opět bavil! Zvláště mě pak potěšilo snížení vulgarismů na minimum výměnou za inteligentnější humor ( dá-li se to tak nazvat). Prozatím nejlepší náhrada za Raye!

197

Odpovědět

dvakrat jsem se pousmal jinak mi to přišlo spíš trapny než vtipny...se jen modlím aby s dalším videem přišel už ray

1817

Odpovědět

+Skar:D vtipné je že spoustu lidem naopak připadá trapný Ray(alespoň co se dá zjistit z Youtube komentářů)
Pro mě tito byli asi na stejné úrovni jako Ray.

190

Odpovědět

Boží! Pro mě strčili do kapsy i Raye a to je co říct. :D 10*

2125

Odpovědět

Tyhle? Pfff. Zlatej Ray.
Ta vybika je výborná.

1914

Odpovědět

+NynzaVšak to je jen můj osobní názor. (:

201

Odpovědět

+NynzaVšak můj taky. Nijak jsem tě neosočoval.

192

Odpovědět

+NynzaVšak já netvrdím, že by's mě osočoval a nic Ti nevytýkám. Jen konstatuji. (:

193

Odpovědět

no, taky duti jak vinej sud .. bez vina !! =DDDD
haha, pouze vtipkujem ! nahodou docela dosti usli. =))

196