97 %

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:9 421

Znáte Tinder? Věříte v seznamování přes internet? Tak si pusťte dnešní nizozemský kraťas, ve kterém se hlavní hrdina Bert prostřednictvím seznamovací mobilní aplikace dozví, že se v jeho blízkosti nachází jeho vysněná žena. Co všechno bude ochoten udělat pro to, aby ji našel a oslovil?

Přepis titulků

LOVEMATCH – NAŠLI JSME SHODU SE ŽENOU NEDALEKO VÁS 97% SHODA VZDÁLENOST: MÉNĚ NEŽ 25 METRŮ NAJDĚTE SVOU VYVOLENOU A ZAČNĚTE SPOLU NOVÝ ŽIVOT HNED TEĎ! VelkýSmíšek BRUNETA 175 CM POSLOUCHÁ DEANA MARTINA STAROSTLIVÁ A SPOLEČENSKÁ MOTTO: CARPE DIEM 35 METRŮ 40 METRŮ 15 METRŮ 45 METRŮ 100 METRŮ 25 METRŮ ZTRÁTA SPOJENÍ, PROSÍM VYČKEJTE...

25 METRŮ 60 METRŮ 80 METRŮ 100 METRŮ 150 METRŮ 200 METRŮ MIMO DOSAH 98% SHODA MÉNÉ NEŽ 25 METRŮ Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Haha, my s mužem se dát do té seznamky, tak tam máme kompatibilitu spíš v mínusu a vyskakující hlášku "doporučený dosah min. 100 metrů" :D A přesto spolu jsme už deset let v nedokonalém, ale nějakým zázrakem funkčním vztahu, rádi, že máme někoho, kdo je s námi ochotný a schopný vůbec vydržet :) Jo a seznámili jsme se ve WoWku, který pořád hrajem ;) Takže nezoufejte :)

00

Odpovědět

Jako dektor z Vetřelce 2, jenom obráceně :-D

10

Odpovědět

Pro mne byla pointa jasná, nevím co se na tom tolika lidem nelíbilo.
Ale asi je to tím, že já o společnosti filozoficky přemýšlím často a sociologie je mým koníčkem. :)
Někdy jsou aplikace a "dokonalost" jen na škodu. Lidi přestávají žít v realitě a nahrazují jej ideálem či povrchností. :(

41

Odpovědět

Podle mě to třeba vůbec nebylo o nějaké aplikaci nebo odtržení od reality. Ten telefon je jen expoziční prostředek, díky kterému se tenhle "příběh" může vmáčknout do mnohem kratší stopáže. Podle mě je to prostě o tom, že nemá cenu nechávat si ujít příležitosti, jen protože /určitě/ vždy existuje i lepší alternativa.

41

Odpovědět

Pokud jsi žena, vem si mě :D Máš dobrý koničky. Nedavno tu na VČ byl Dan Airely a povídal o tom jaký by byl vztah kdyby si každý den zhodnotil to co máš a rozhodl se že chceš něco lepšího a přirovnal to k pronájmu bytu, kde platíš každý den. Nedávno jsem se na tinder přihlásil a za tu dobu mi odpověděla jedna holka, a projíždím to tak 1x za 3dny celkem 60 lidí a zjistil jsem jakej mám strachu už jenom napsat první, vůbec jsem si to neuvědomoval a myslím, že hodně lidí má strach z odmítnutí a tahle technologie mu zajišťuje distanci. Ale taky ti v případě matche dodá sebedůvěru a díky nedostatku kontaktu si tvoje tělo na ten pocit zvykne a chce víc a proto hledá dál, ale stále se bojí. Neuro věda je k tomu přemýšlení taky dobrá =)

00

Odpovědět

Twl a co jako?? Děláte si srandu ne??

62

Odpovědět

Len nerozumiem preco sa mu pohla vzdialenost z menej ako 25 na menej ako 30 metrov ked sedeli oproti sebe a nepohli sa

32

Odpovědět

Já to pochopil tak, že ta 97% shoda nebyla ona, ale jiná ženská z toho vlaku, která se asi pohnula. Ale mohlo jít i o chybu aplikace, nic není stoprocentní... :-D

101

Odpovědět

A pointa filmu? Nehoňte se za 97% , raději jděte na hlavní nádraží a počkejte na někoho lepšího :D

151

Odpovědět

Proc ja mam shodu na vzdalenost 6500 km :D

90

Odpovědět

Překladatelský oříšek.

87

Odpovědět

Podobný komentář čtu u každého videa, kde je jen pár titulků k přeložení. Člověka už to docela omrzí... Kdybych těch pár titulků nepřeložil a dal sem film bez titulků, zdejší návštěvníci by mě sežrali a odrazilo by se to i na hodnocení. Když je přeložím, vždycky se objeví někdo, kdo si rýpne. I když chápu, že to nemusí ani být myšleno špatně, myslím, že je pořád lepší sem podobné filmy dávat, i když s nimi není moc práce. Hlavní je, aby se dostaly k lidem, kteří by je normálně ani nezaregistrovali. :-)

492

Odpovědět

+BugHer0V pohodě, nebylo to negativní rýpnutí. Pracuj dál, chlapče, je to fajné.

62

Odpovědět

+BugHer0Takže pokud by byl film dostatečně kvalitní, tak má šanci se sem dostat, byť by tam nebyl k přeložení jediný řádek? :)

00

Odpovědět

+BugHer0Mohl bys mít o dva titulky víc, kdybys přeložil i to hlášení v metru, na které linky je možné přestoupit.
A ano, mluví ze mě pustá závist, protože najít zajímavý nizozemský krátký film, který není anglicky nebo němý se mi zatím nepodařilo. A Single Life je pěkný (aniž by byl depresivní a plný dlouhých záběrů), ale nemluví se tam.

10

Odpovědět

To je tak, když ženská čeká, až chlap začne.

281

Odpovědět

Evidentně jsi nepochopil pointu.

46

Odpovědět

Tak nějak jsem stále čekal, že se z toho něco vyklube. Slabá pointa; škoda, myšlenka zajímavá :) No, i tak 5/5, už jen proto, že krátkometrážní filmy tady mám nejraději. Díky za překlad!

161

Odpovědět

To rád slyším. Jen tak pro zajímavost, jaké jsou tvé nejoblíbenější kraťasy, které jsi u nás na webu viděl? Dal bys do kupy třeba své TOP 3? :-)

71

Odpovědět

+BugHer0No, těžko říci. Každý je naprosto jiný. Některé točí zkušení filmaři, některé dělají naprostí amatéři. Ale co mě dost zaujalo byl horor Tell :)

40

Odpovědět

+PaeturMyslíš tohle: https://www.youtube.com/watch?v=PGgRH7-Qs9g ?
(Hned jsem si to šla najít, akorát to má lehce přes 30 minut. Tak nevím, jestli to překladatele neodradí. Já se na to musím večer mrknout, zvědavost je hrozná věc.)

00

Odpovědět

Odpovědět

+PaeturOoo... Proč mě nenapadlo, že už to tu bude? Ehm, asi horko... určitě horko... :P Díky! ;)

00

Odpovědět

Ne, že bych to nepochopila, ale zajímalo by mě, jak to vidíte vy / vidíš ty...?
- Neoslovil tu holku "v odrazu ze skla", protože nevěřil, že ona je těch 97 %? Nebo proto, že byla moc blízko a aplikace mu ukazovala více metrů?
- To, že pak aplikace ukázala 98 % je happy end, nebo ne? :D

00

Odpovědět

Měl jít do toho plyšového medvěda. Přál jsem jim to :D!

370

Odpovědět

Ještě že tam nikde nebyl klaun :D

140

Odpovědět

+Roman1211Cyanide ? :D

60

Odpovědět

Fucking furries....

10