Jak se rozejít s vaší přítelkyníPříběhy obyčejné existence

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:437
Počet zobrazení:8 681

Připravila jsem krátký animovaný příběh z cyklu Příběhy obyčejné existence (už jste zde mohli vidět Prokrastinaci). Pokud Vám občas přijde, že se všechno v životě stále opakuje dokola, pak je tohle video přesně pro Vás.

Přepis titulků

Jak se rozejít s vaší přítelkyní v 64 snadných krocích 1. fáze:Budování základů Sežeňte si přítelkyni. Choďte spolu chvíli. Víte, že spolu budete navždy. Myslíte si, že spolu budete navždy. Předpokládáte, že spolu budete navždy.

Začínáte přemýšlet, jestli opravdu budete spolu navždy. Máte spolu sex mnohem méně než dříve. Přemýšlíte, jestli se nerozejít. Hádáte se kvůli jejím rodičům. Hádáte se kvůli vašim rodičům. Nemáte ponětí, s kým telefonuje. Všimnete si, že ostatní holky si vás prohlížejí. Začnete si svým přátelům hodně stěžovat.

Hádáte se kvůli vaší práci. Hádáte se kvůli vašemu oblečení. Hádáte se kvůli Valentýnu. Hádáte se kvůli pánvi. Rozchod. 2. fáze:Druhé dětství Pocit úlevy. Očekávání.

Pocit dobrodružství. Pocit žaludku na vodě. Začnete chodit na spoustu večírků. Znovuobjevíte hudbu, která se vám líbí. Začnete příležitostně randit. Vyspíte se s holkou, kterou jste potkali v autobuse. Začnete dělat plány pro vaší novou budoucnost. Volá vám opilá expřítelkyně,když jste na cestě domů.

Setkáte se u ní v bytě. Vyspíte se spolu. 3. fáze:Návrat k sobě Mluvíte o tom, jak moc jste dospěli. Mluvíte o tom, jak moc jste si chyběli. Mluvíte o tom, jak moc je to teď lepší než předtím. Strávíte velké prázdniny tím,že pozorujete hvězdy na střeše vašeho domu. Trochu vám schází pocit svobody,ale to je v pořádku.

Trochu vám schází dobrodružství,ale to je v pořádku. Trochu vám schází hudba, kterou jste poslouchali,ale to je v pořádku. Opět se milujete méně než předtíma to už až tak v pořádku není. Trochu se pohádáte kvůli filmu. Pohádáte se kvůli penězům. Hrozně se pohádáte kvůli počasí a tomu, proč je nebo nenídůležité jezdit k ekologicky odpovědné čerpací stanici. Šíleně se pohádáte, ale vlastně nevíte o čem. Rozchod.

4. fáze:Třetí dětství Které je vlastně stejné jako druhé,ale s mnohem menším nadšením. Chodíte zase na večírky, ale nebaví vás to. Opět chodíte do barů, ale nebaví vás to. Úleva vás nudí. Očekávání vás nudí. Dobrodružství vás nudí. Hudba, kterou máte rádi, vás nudí.

Zavoláte vaší ex s otázkou, na kterou vlastněani nechcete znát odpověď, ale jiný způsob vyjádření, který by tak smutně ukazoval na to,jak moc zábavy si užíváte, není. Rozhodnete se, že je čas najít si novou přítelkyni. Všimnete si, že dívky, které si vás prohlížely,už nemají zájem. Začnete sledovat porno. A máte depresi. 5. fázeObnova Začnete nenávidět osamělost.

Opravdu nenávidíte být sám. Opravdu fakt dočista strašně nenávidíte samotu. Pak se rozhodnete, že se naučíte, jak být sám. Trochu si zvyknete na osamělost. Je lepší být sám. Předpokládáte, že sami jste zcela spokojení a šťastní. Seženete si novou přítelkyni a všechno se opakuje od začátku.

Překlad: vlocka5555www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobry den,chystam sedelat medovnik na svou oslavu,myslite,ze kdyz zdvojnasobil suroviny a udelam to na velikost plechu,nestane se nic? Dekuji :-)

http://damske-sperky.cz/?category=detske-speciality

20

Odpovědět

Podle mě to neni ani pozitivní ani negativní...je to prostě pravda a podle mě se tyhle fáze zažijou jen s opravdovou láskou :D

220

Odpovědět

Kéžby to fungovalo alespoň takhle.

190

Odpovědět

Nejblíž tomu je asi fáze 3 pořád dokola:D

190

Odpovědět

Mě to vůbec neodpovídá:D

180

Odpovědět

právě jsem ve fázi obnovy a je mi fajn když jsem sám! :-D

210

Odpovědět

Kttina, dopravdy po delším přemýšlením je to blbost, tak hle to funguje ale ne u dobrých partneru

181

Odpovědět

Je to opravdu zamyšlenihodné video o nekonečném kolotoči života. O těch, kteří jsou pro nás významní a jiní ne. Tleskám. bohužel také problém se spuštěním poslední dobou.

180

Odpovědět

Lidi, je to moc pěkný video, proč už mi nejde spustit?

180

Odpovědět

Ahoj, poslední donou mi nejde video pustit? nevéte proč???

180

Odpovědět

Tak tohle se mi mooc líbí .. :-D Perfektní :))

180

Odpovědět

Co se týče překladu... nejsem sice žádnej profík, ale zdá se mi, že celou dobu říká co máte dělat, čili rozkaz. Tudíž udělejte, rozejděte, sledujte atd. (Je klidně možné, že se pletu, nicméně je to NÁVOD jak se rozejít....)

180

Odpovědět

Marty McFly
Wow, napsal si to fakt pěkně. Hodně intelignetní názor.
Zajímalo by mě kolik ti je ? :-)

180

Odpovědět

Video rozhodně trefné a zamyšleníhodné! (a v tom je právě užitečné). Pochopitelně však to nelze brát tak zjednodušeně a fatalisticky - jaksi se opomíjí, že se neustále vyvíjíme a pokud člověk ke svému životu a ke svému myšlení nezaujímá pasivní postoj, s každou životní zkušeností získáváme potenciál učit se, jak rozeznávat hodnoty, pro které stojí za to žít, kam vůbec směřovat svou snahu a co vlastně znamená poslouchat hlas vlastního srdce i rozumu. V každém případě je to o tom, že naplnění života nepřijde zvnějšku (prostřednictvím partnera/ky), ale má ji každý ve svých rukou. Teprve když se člověk naučí žít sám za sebe a když pochopí, že jeho štěstí nezávisí na partnerovi, může k partnerovi přistupovat nezaujatě a tím předcházet podobnému kolotoči klamavých nezdarů. To však mnozí nepochopí nikdy a celý jejich život se pak dá shrnout do tohoto krátkého videa, což pak vyznívá vážně smutně.

200

Odpovědět

Je to depresivní.. někdy pravdivé.. ,ale takhle to brát nejde.. vždy musí být nějáký ten optimizmus.. jinak by jsme se všichni mohli jít zahrabat a nikomu se nepoddat.. blbost.. Miluju lásku.. a je jedno jestli jsem sama, nebo zadaná.. prostě to tak je..

182

Další