Typický rozhovor s mámouPříběhy obyčejné existence

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:567
Počet zobrazení:8 428

Další ukázka Příběhů obyčejné existence. Tentokrát se podíváme, jak to vypadá, když Lev zaskočí na návštěvu k rodičům. Je to u vás stejné? :)

Přepis titulků

PŘÍBĚHY OBYČEJNÉ EXISTENCE TYPICKÝ ROZHOVOR S MÁMOU Naposled, když jsem byl u svých rodičů, byl jsem v kuchyni s mámou a ona: "Zrovna jsem udělala rybu, nedáš si?" A já: "Ne, díky, mami, nemám ryby rád." Ona: "Ty nemáš rád ryby?" Já: "Ne, mami, nemám rád ryby." Ona: "Ale tohle je tuňák."

Já: "Já vím, mami, ale já nerad ryby" A ona: "Je tam i trochu nasekaného celeru." A já řekl: "Ne, díky, mami, nemám rád ryby." Říká: "Ryby jsou zdravé." A já: "To vím, ale já je nemám rád." Ona: "Zdraví lidé jedí ryby." Já: "Vím, mami." Ona: "Ti nejzdravější asi jedí ryby víc než hovězí nebo kuřecí."

A já: "Já vím, mami, ale já je nemám rád." A ona: "Neříkám, že by se měly jíst pořád jen ryby, protože když to přeženeš, máš pak v těle moc rtuti." A já: "Já vím, ale toho se nebojím, protože nejím ryby." Ona: "Ale vysoká úroveň rtuti je vzácná. Obecně ty nejzdravější kultury světa jedí ryby." A já řekl: "Já vím, mami." Ona: "Testovali tě někdy na rtuť?"

A já: "Nebylo to nutné, protože nejím ryby." Ona: "Rtuť není jen v rybách." Já: "Jo, mami, ale většinou ji máme z ryb, tak se toho nebojím, protože nejím ryby." A ona se ptá: "Vůbec žádné ryby?" A já: "Ne, mami." "Ani tuňáka?" "Ne, mami." "Měls ho někdy s celerem?"

"Ne, mami." Ona: "Jak víš, že ti to nechutná, když jsi to nezkusil?" A já: "Mami, vážně nemám rád ryby." Ona: "Ochutnej." Tak jsem ochutnal. Ona: "Chutnalo ti to?" Já: "Moc ne, nemám rád ryby." A ona: "Možná je to tuňákem, měls lososa?" "Ne, mami." Ona řekla: "Teď bys stejně neměl moc jíst, půjdeme do restaurace."

A já řekl: "Dobře, mami, jsem připravený." A ona: "To si na sebe bereš jen tohle?" Já: "Ano, mami, venku není zima." Ona: "Měl bys mít svetr" Já: "Není třeba, mami." Ona: "Já si ho beru, ty bys měl taky." A já na to: "Už jsem venku byl, zima není." A ona: "Dobře, později se ochladí a budeš mrznout, ale jak chceš."

Tak jsme šli do restaurace, ale bylo tam plno. Přemýšleli jsme, kam jinam jít a máma navrhla restauraci s mořskými plody. Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je nutne nechat medovnik ulezet do druheho dne, nebo je ok i par hodin po upeceni? diky :)

http://damske-sperky.cz/?category=karlsson

23

Odpovědět

To je jak u blbejch .. :D

361

Odpovědět

I am a enormous fan of the blog! Appear at my website, You may check your website right here!

183

Odpovědět

sakryš.. tak tohle znám až moc dobře

310

Odpovědět

nemyslete si že to je takhle jenom s matkou, já mám takovýho otce a je to přesně to samý co tady maminka: "ochutnej to." "tati, mě tohle nechutná, už sem to chutnala a nechutnalo mi to." "tak si dej aspoň kousek." ... ale já nejsem flegmatik jako kluk ve videu a během pár vět je všechno vyřízeno :D

230

Odpovědět


Odpovědět

Budte rádi že vás má ráda :) videl jsem deti ktery nemeli moc rádi rodiče a když jsem si představil že bych to byl ja tak se mi dělalo špatne :D

212

Odpovědět

Takovou mámu taky mám a to je pořád "Máš hlad?" .."Pořádně se obleč, venku je zima" :D občas si připadám jako idiot :D

210

Odpovědět

svetr vede

190

Odpovědět

Ta část se svetrem mi přijde nebezpečně povědomá :-D

220

Odpovědět

Já to z nm tedy s babičkou, ale jen a jen s magaríne... přičemž tvrzení, že tam margarín není i když ho na ten chebíček mazala a já na to koukala..to už je lehce absurdní!

230

Odpovědět

ano, taketo situacie sa odohravaju casto, ale verte mi, ziadna mama nechce zle svojim detom... to, ze chce, aby ste sa obliekli lepsie je preto, lebo ma o vas s trach, a to, ze musite jest to, co navari, je preto, lebo rada vidi, ked vam to chuti... a zvysok je zenska tvrdohlavost :)

194

Odpovědět

A zkuste si nejest maso :D

201

Odpovědět

takovů matku byhc nakopal....

2113

Odpovědět

Th0th - hmm tak to jsi frajer no..

200

Další