ProkrastinacePříběhy obyčejné existence

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:430
Počet zobrazení:9 079

Dnes tu mám něco pro všechny studenty. Ti určitě vědí, že s prokrastinací, neboli odkládáním povinností na později, se jen těžko bojuje. Schválně kolik z vás se s tímto videem ztotožní.

Přepis titulků

PROKRASTINACE Ráno jsem vstala rychle jsem se dal do pucu, protože mě čekala spousta práce. Sednul jsem si ke stolu,abych se mohl pustit do práce, ale vylil jsem kafe,takže jsem musel dojít pro houbu a nakonec jsem se rozhodnul,že si rovnou utřu celý stůl, protože na čistém stole se mi bude lépe pracovat. Když jsem stůl utřel,došlo mi, že jsem ještě nic nejedl a nechtěl jsem pracovats prázdným žaludkem, tak jsem si skočil do kuchyně,ale došly mi cereálie.

Když jsem dorazil do potravin,došlo mi, že potřebuju ještě pár dalších věcí, tak jsem si řekl, že když už jsem tam,udělám nákup na celý týden dopředu, abych na to nemusel myslet,až budu pracovat. Když jsem přišel domů,přešla mě chuť na cereálie, tak jsem si udělal omeletua rovnou jsem umyl nádobí, abych to nemusel dělat,až skončím s prací, a pak jsem ještě skočil do obchodu pro olej, protože mi vrzala židlea já nechtěl, aby mě rušilo vrzání židle, až se pustím do práce.

Když jsem se vrátil domů,bylo už nějak moc hodin a bylo mi jasné,že dneska tu práci nestihnu, tak jsem zapnul televizia koukal na Twilight Zone Marathon. Pak jsem šel rychle do postele, protože jsem se chtěl pořádně vyspat,abych mohl druhý den udělat tu práci.

Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tento recept na medovník je super! Jednoduchý a stručný návod s ilustrací mě velmi zaujal :) pekla jsem ho dnes poprvé v životě, je mi 20 a nemyslím si že je to něco složitého :) je velmi chutný. Děkuji za typ na výbornou pochoutku ke kávičce :)

http://damske-sperky.cz/?category=potraviny

00

Odpovědět

true story xD

201

Odpovědět

Ani toto video nejde zrovna když ho potřebuju . :D Mimochodem myslím, že těch příběhů obyčejné existence je víc...Je tu někdo kdo by se toho ujal? Myslím, že měly něco do sebe...

200

Odpovědět

scr00chy: sem si až teĎ všimla, že máš jako obrázek marvina! :D *thumb up*

180

Odpovědět

Lev ma vyborny videa, vubec jsem netusila ze je tu prekladate. Doufam ze tu casem date vsechny:)

191

Odpovědět

Jj, to je docela přesný .. :)

181

Odpovědět

no jo no...bohuzel

191

Odpovědět

like this

190

Odpovědět

"v jednoduchosti je krasa " len tolko .. neuveritelne pravdive ako ten cas bezi

200

Odpovědět

super:) bohužel pravdivy :D

191