Co by dělal Penis?Příběhy obyčejné existence

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:732
Počet zobrazení:9 327

Máme tu další video ze série Příběhy obyčejné existence, které se tentokrát zabývá rozdíly mezi různými složkami mužské osobnosti.

 

Přepis titulků

CO BY DĚLAL PENIS? Toto je Průměrný muž s běžnými přáními a tužbami. Nemá tak docela svobodnou vůli, protože má tři části, jež mu vládnou. - Srdce, Mysl a Penis. Srdce věří tomu, co vidí ve filmech. Věří v krásu a romantiku. Především ale věří v pravou lásku. Mysl na druhou stranu věří v opatrná rozhodnutí, praktičnost, a že mít životního partnera je správný a zdravý způsob, jak žít.

Penis rád uvěří čemukoli, pokud to znamená, že se v brzké době smočí. Řekněme například, že náš Průměrný muž je na rande se ženou, která ho přitahuje, slušně se spolu baví a všechno jde celkem dobře. Srdce bude mít velká očekávání. Mysl řekne, že tu je potenciál pro vztah. Srdce bude chtít hrát na ukulele a zpívat serenády pod jejím oknem. Mysl řekne, že je ještě brzo na to, aby se dalo určit, zda bude dobrou partnerkou. Srdce bude snít o tom, že ji brzo obejme.

Mysl řekne, že může být chyba být sexuálně asertivní moc brzo. Ale co by dělal Penis? Penis začne ječet, aby překřičel veškeré rady Srdce i Mysli. Penis pak poví, že pokud vás zítra může srazit auto nebo sežrat žralok nebo atomová bomba zničí svět, mohla by tohle být vaše poslední šance mít sex. Penis řekne, že pokud předčasný sex zničí vztah, pak to stejně nemohlo vyjít. Penis pak začne vykřikovat: "Já Tarzan! Já chtít vzít Jane do dům na stromě!" Teď řekněme, že Průměrný muž potká ženu a vůbec to nejde dobře.

Myslí si o ní, že je atraktivní, ale mají zcela jiné zájmy a konverzace se táhne jako smůla ze stromu. Srdce bude zklamané. Mysl řekne, že to není dívka pro vás. Srdce začne snít o ideálním partnerovi. Mysl se začne nudit a vymýšlet výmluvu k zakončení rande, ať už může jít domů. Srdce chce dámě říct sbohem a popřát jí štěstí při hledání krásného prince, zatímco on musí jít hledat svou princeznu.

Ale co by udělal Penis? Penis řekne, že rok má jen 365 dní, a člověk se musí snažit každý z nich udělat tak památný, jak to jen jde. Penis zkusí přemluvit mysl, ať udrží konverzaci dost dlouho, doufajíc, že později bude moci konverzaci převzít sám Penis. Penis řekne, že pokud se o to pokusíte, dá vám na vysvědčení čtyřku za snahu. Penis není tak docela špatný, ale řekněme, že není moc bystrý. Penis je vlastně docela nejistý.

Ač se snaží být egoistický, potřebuje stálá ujištění, že je krásný a žádaný. Penis si taky potřebuje něco dokázat a každý Penis chce mít nejvíc avantýr, o kterých může vyprávět jiným Penisům v pánských šatnách. Ale Penis nemá ani tušení, je-li penisem člověka žijícího průměrně 74 let, nebo penisem jepice žijící průměrně den, takže se pořád snaží být aktivní. Penis je také neustále podporován svými dvěma společníky, i když jejich prvotním zájmem je genealogie. Penis chce být nejspíš ve skutečnosti prostě milován, ale také si myslí, že klíč k lásce je být co nejpenisovatější.

Penis také nemá zábrany a je ochoten vám zničit život za půlhodinku zábavy. Řekněme, že Průměrný muž má vztah, který je výborný, mají se rádi, mají hodně společného a všechno jde dobře. Srdce bude spokojené, Mysl řekne, že tohle je dobrá věc. Oba se shodnou, že bude fajn a uklidňující vyjít si večer do baru a povídat si s lidmi beze snahy někoho sbalit, protože jsme oficiálně zadaní.

Ale co by dělal Penis? Penis řekne, že pokud není problém kecat s neznámými lidmi, pak určitě není problém ani kecat s neznámými pěknými děvčaty. Penis řekne, že chce jen vědět, že je stále žádaný a že za něco stojí. Penis pak jemně navrhne, že byste se měl snažit své balicí schopnosti udržet. Čistě pro případ, že by vám přítelkyně dala kopačky. Tady se do toho vloží Mysl a Srdce, kteří řeknou, že tohle není správné a Penis filozoficky odpoví: "Kdo určuje, co je správné a co ne?"

Takže odteď je Penis středem pozornosti. Penis pak začne mluvit s někým, koho považuje za obzvlášť vhodného. Srdce a Mysl vám připomenou vaši přítelkyni a Penis řekne, že pokud se vyspíte s někým jiným a nebude se vám to líbit, dokazuje to jen, jak moc jste do ní zamilovaní. Takže co by udělal Penis? Nevím, ale asi nic, co už jste neudělali sami, ať už penis máte, nebo ne.

Překlad: ScreaMaker Korekce: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem ráda, že snad i chutnal :) Jestli na to finta je, tak já ji asi neznám, prostě to vždycky nějak posypu :D

http://damske-sperky.cz/?category=detske-testoviny

00

Odpovědět

Nejvíce mě pobavila část 4:03 kde systématicky narážejí na to že od chvíle co myšlení převezme penis tak se z muže stává tzv. "?***k" :D alias Dickhead

00

Odpovědět

4:04 - Dickhead

191

Odpovědět

".. penis probably just wants to be loved but he also thinks the key to being loved is just being penisly" .. inak ťažká filozofia :D

240

Odpovědět


Odpovědět

řešení?? ufiknout si penis :D

1915

Odpovědět

Fakt? U mad? S tím můžeš jít leda tak do pr*ele !!!! :D :D :D

191

Odpovědět

úplně mi to připomnělo Me and my dick

230

Odpovědět

áááá díky, na tehle hlas jsem čekala už pár dnů :))

190

Odpovědět

Nic co bych nevěděl před shlédnutím ...

200

Odpovědět

Vynikající video! :]

180

Odpovědět

Opravdu skvělé! :) kresby boží a text pravdiví :D

201

Odpovědět

Už to nemá takovou stavu jak prvni video.. docela nuda

186

Odpovědět

Tohle video je skvělý! :-D

200

Odpovědět

best. vid. ever.

180

Odpovědět

Nejvíc se mi líbila ta část, kdy máme přítelkyni a jdeme do baru :)) Ta fakt sedí :)

190

Další