Abe Lincoln vs. Chuck NorrisEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:623
Počet zobrazení:9 043

Nejepičtější ze všech Epických rapových bitev historie mezi sebou nepochybně svedli americký prezident/reformátor Abraham Lincoln a mistr bojových umění/Bůh Chuck Norris. Kdo podle vás vyhrál?

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Stopětačtyřicet let nazpátek jsem vyhrál občanskou válku se svými vousy a teď nakopu prdel tobě. Dočetl jsem se o tobě, že tvý slzy léčí rakovinu. To mi teda pověz, Chucku, proč jsi nikdy nebrečel nad svou kariérou? Skončils v telce prodáváním Total Gymů. Prohraješ tuhle bitvu stejně jako v Cestě draka.

Vyrvu ti hruď a strčím do pusy, rozmáznu tě jako Jih. Nikdy jsem nelhal a ani nezačnu. Jseš kulhající kůň, kterýho je třeba utratit. Tohle není Gettysburg, grázle, navrhuji ústup. To já vynalezl rap, když mi začalo tlouct srdce. Chuck Norris nebojuje, jen ti umožní prohrát. Tak si to nech projít hlavou jako by ti to řekl John Wilkes Booth. Moje tvář je vytesaná do skály, ty jsi volil Johna McCaina. Mám tady kbelík plnej svejch hlav a ty teď začnou pršet.

Zastavuješ kulky svými vousy? Za mě to dělá lebka. Vysmál bych se Walkeru Texas Rangerovi, ale nikdy jsem to neviděl. Jsem kurva Chuck Norris! Mám na svědomí více krveprolití než tvý ubohý Občanský války, čubko. Rozdělím Unii kopem z otočky. Nosím černej pás na vousech, který mi rostou na péru. Útočím na žraloky, když cítím, jak krvácejí. Nechodím plavat, to voda chce být kolem mě.

Rychlost světla si přeje být rychlejší než mé pěsti. Možná jsi osvobodil otroky, ale Chuck je pán všech. KDO VYHRÁL? KDO BUDE DALŠÍ? ROZHODNĚTE SAMI EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (73)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Najlepší battle aký spravili. Chuck Norris bol super ale Abe Lincoln išiel ako vlak a rozniesol Chucka ako najväčší pán.

12

Odpovědět

Podle mě vyhál Abraham Lincoln :-)

33

Odpovědět

God vs. Satan

273

Odpovědět

Chuck nevyhrál..pouze umožnil Lincolnovi prohrát :-D

693

Odpovědět

Už přeložte Season 2!!!!

210

Odpovědět

Takže vyhrál Chuck Norris!

265

Odpovědět

Jak jinak Lincoln by ho rozdrtil jenomže o Chuckovi je tolik vtipů který z něj dělají Boha bohů.

263

Odpovědět

Dost vyhrával lincoln ale na konci ho chuck rozrasil

314

Odpovědět

Páni, fakt epické. Abe perlil s každou větou a Chuckovi vytrhával z hrudi jeden chlup za druhým jako Bruce Lee. S kýmkoliv jiným by pravděpodobně vyhrál a vypadalo to, že vyhraje i zde i přes Chuckovu zmínku i Boothovi. Jenomže potom Chuck vykopnul z otočky. Aby to skoro ustál, jenomže Chuck sázel a sázel.

311

Odpovědět

Překládejte dál ERBH prosím...

210

Odpovědět

hmm... lame..

1915

Odpovědět

Chuck ale Abraham je též dobrej!

231

Odpovědět

sem trapnej,nemám žádnou holku,bavím se na ůčet mladších, ale nic mi do toho není.

1927

Odpovědět

trapný, nemá to kapku smyslu, baví se na účet Chucka, ale nic o něm neví.

1812

Odpovědět

ja by som to dal na double kill

182

Další