Armáda Mali + bonusové videoAbsurdity internetu

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 1
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:308
Počet zobrazení:4 337

Dnešní překlad This is horosho je tak trošku speciál, protože jsme pro vás dnes přeložili jedno bonusové video navíc. Nutno podotknout, že bonusové video je pro starší 18 let.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Stas Davidov. A jak se jmenuješ ty? TEĎ MLUVTE. Těší mě. Přeji ti všechno nejlepší ke dni studentů. Mám tu video, jak tě vidí profesor, když ho přemlouváš, aby ti dal zápočet. Oslové jsou srandovní. A důležitý fakt: žádný z oslů během videa nevydal ani hlásku. To jenom ženskejm za kamerou se oslové zdají být taky velmi srandovní. POSLECHNI SI SEBE, KDYŽ SE ŘEHTÁŠ.

Ale není jasný, co je vtipnější. To, co vidíme my, nebo co vidí oslové? Haha, oslové. Oslové jsou srandovní, protože jsou hloupí. Já jsem chytřejší. Předpokládám, že právě proto se ty ženy tak smějí. Ale oslům očividně není do smíchu. Mají hlad a okno by potřebovali širší. CHCEME OKNO 16:9! Teď mi došlo, že to je dům plný oslů.

Skvělá příležitost zavtípkovat o naší vládě. Radši budu ale dál vtípkovat o hovnech a onanismech než o politice. Mimochodem, video nám poslal Maytension. A to je dobře. A tady je druhý video, které nám poslal Lil Mih. Pojďme zatleskat vestoje vynálezci kamer do auta. Protože videa z těchto kamer... už teď dělají konkurenci videím s kočičkama.

Ano, naprosto ho chápu. Taky chci někdy vyběhnout z místnosti, když tam někdo... chápete... vtípkuje o politice. Nebo si vzpomněl, že si nekoupil cigarety. Nebo vyskočil z jinýho důvodu. - A, můj autobus, stihl jsem ho. - Nebo takhle. Co asi dělá tenhle knoflík? A sakra. Nebo si zničehonic uvědomil, že chce žít zdravě, a rozhodl se dojít do práce pěšky.

Nebo se jen moc kouká na akční filmy. Ale my víme, že to je obyčejný nepřipoutaný ožrala, který netuší, která bije. A to je dobře. Třetí video nám poslal Sokolov Svyatoslav. Je to dokumentární snímek z Mali, afrického státu, kde stále zuří válečné nepokoje. Takhle probíhá výcvik malijské armády. Všimněte si, že Mali je velmi chudý stát.

Malijští vojáci jsou natolik zuřiví a nebezpeční, že jim vedení neriskuje vydávat munici. ANO, TITO CHLAPI JSOU JAKO ZVÍŘATA. MINULÝ TÝDEN JIM DALI VIDLIČKY A TAMHLE PORAZILI JEDNOHO SLONA. TAMHLE S JEHO HLAVOU UDĚLALI SEXSHOW, VŠUDE OKOLO BYLY STŘEVA, MOZEK, PLODY MOŘE. Následky surových bojů minulého měsíce: 3 vojáci zahynuli, 4 jsou raněni, 2 jsou v domečku, 1 nepustila máma.

A TAMHLE MÁME ČETU BEATBOXERŮ. SKVĚLE NAPODOBUJÍ STŘELBU, NEPŘÁTELŮM NAHÁNÍ HRŮZU. Také se nám podařilo získat informace o leteckých jednotkách Mali. Experti tvrdí, že armáda Mali má 2... a 8... Metoda výcviku malijských nepřátel zůstává tajemstvím. Kdyby všichni vojáci na světě bojovali takhle, tak bych všechny porazil, protože mám tančík.

A to je dobře. A to je vše. Sdílejte, lajkujte, posílejte nám svá videa sem a zase příště. Hledal jsem asi 10 minut a nenašel jsem nic, co by aspoň trochu vypadalo jako ti oslové. On tam byl takhle, se zavřenou pusou. A oni ji mají takhle otevřenou. Protože videa z autokamer už teď dělají konkurenci videím s kočičkama.

Překlad: RS117 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ah Harlem Shake... =D já věděl že mi to něco připomíná dokud nezačla hrát ta hudba

80

Odpovědět

jinak ty n***i :) :)

101

Odpovědět

Tam si musi bejt vlada nejak setsakra jista, kdyz rozkradou i rozpocet na munici pro armadu...

90

Odpovědět

ten dokument je součástí tohohle http://www.csfd.cz/film/225208-destricted/ ale titulky sem k tomu nenasel, videl jsem to zrovna minulej tejden celkem náhoda :) a je to těžká cypovina

10

Odpovědět

Mi jen vrtá hlavou, co je na tom 18+, několikrát zmíněný "penis" a "vagína"?

122

Odpovědět

Co měla znamenat ta prapodivná adaptace Hamleta na konci?

180

Odpovědět

:(

14

Odpovědět

Rozhodně chci mít přeložený ten dokument!!!!!

1312

Odpovědět

Inak ten harlem shake, bol v takej celosvetovej kompilacii uvedeny ako z Balkánu :)

200

Odpovědět

Bude přeložený i ten dokument? :D :D :D

1382

Odpovědět

Jo měl by být :D

621

Odpovědět

Chudak překladatel :D ale fakt je že by to bylo hodně zajmavy :D

491

Odpovědět

+WhyNotDubA čo myslíš ako sa cíti prekladateľ titulkov p***a? :D

90

Odpovědět

Pokud mi to cenzura povolí, tak to sem určitě dám ;-)

30