Hvězda reality showAdult Wednesday Addams (S02E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 24
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:7 756

Dnes se Wednesday musí postarat o nepříjemnou návštěvu v práci. 

Poznámka:
Ghostwriter je profesionální spisovatel, který je placený za napsání textu, jehož autorství je pak připsáno jiné osobě.
CPK (California Pizza Kitchen) je fastfoodový řetězec specializující se na všemožné druhy pizzy s ne úplně nejlepší pověstí.

Přepis titulků

Možná byste měl zvážit nevyhnutelnost smrti, než se mnou začnete mluvit tímto tónem, Harvey. Omluvu slyším, ale nepřijímám. Zavolám ti zpátky. Přišly jsme za Frankem. Pan Warren má důležitý telefonát a nemůže být rušen. Kvůli mně rušen být může. Že prý se na mě chce vykašlat.

Něco takového neberu. - Do třetice všeho ručního. - Myslíš dobrého? Ne. Napotřetí přijdete o ruku. Víš ty vůbec, kdo já jsem? Jste Mackenzie Mayes. Narodila jsme se 14. května 1990. Váš otec byl ředitel velké společnosti, ale zpronevěřil peníze a teď sedí ve vězení. Měla jste vlastní reality show, dvě řady jste měla velký úspěch. Ale pak klesla sledovanost, takže skončila.

Co vám došly peníze, vyděláváte si návštěvami večírků a sponzorovanými tweety. Chcete vydat knihu, ale na ghostwritera nemáte peníze. Takže každé ráno akorát postujete selfíčka s "duck face", abyste něco cítila. Nevím, kdo si myslíš, že jsi, v těch svých šatičkách a s těmi copánky, ale já se nebojím seřezat gotickou čubku. S vašimi zubními fazetami o tom nepochybuji. Ty a já venku za pět minut.

Štětky, jdeme. Můžu si šluknout ze tvé e-cigarety? Mám hrozný hlad. Myslíte, že se ukáže? Je to zbabělá zrůda. - Ta barva vám sluší. - Tohle jsi udělala ty! To jsem nemohla. Podle stříkanců vás někdo polil ze střechy a já tu celou dobu přijímám telefonáty.

Pokud se chcete opláchnout, tady jsou klíčky od záchodů. Seš mrtvá! To vy budete taky, pokud se neumyjete. Havrani kozí krev milují. - Tohle nahlásím. - Komu? Vašemu kurátorovi? Vstup na soukromý pozemek, když jste politá krví, to je docela podezřelé, takže by vám mohli udělat test na drogy. Ale můžu vám ho zavolat.

Má pořád číslo 213 555 7535? Na konci chodby doprava. Tohle není konec. Nezapomeňte vrátit klíč. Vždycky na to zapomenou. Ahoj, Franku. Ano, o Mackenzie jsem se postarala. Stážistům se to dnes povedlo. Ano, koupím jim oběd.

Odkud mám objednat? Chápu. Mrzí mě to, zase CPK. A můžeme si aspoň dát pizzu s kuřecím barbecue? Wednesday, seš šílená, ale prima. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trapné, naivné, suché, o ničom. Sprostosť na entu a nevyčarovalo to na mne ani zášklb úškrnu, už po niekoľkýkrát. Skôr som čakal , že jej konečne dá niekto popapuli, ponevač neznášam premudretých ludí, bohužiaľ zas vsetko vyriesila jej papuľa a pasívna sprostosť ludí s ktorými má konfrontácie, čo znamená že scénár jej schválne hádže dementné postavy, ktoré sa nevedia postaviť za svoju vec ale nechajú sa trapne nerealisticky dodrbať touto gotickou kravou rádoby Wednesday. Čo sa týka charakteru postav a dejovosti, či akože "humoru" je to sračkoidná kravina. A to mám rád ako Addams Family filmy tak aj seriál, kde viac než kecania od Wednesday sa človek dočká "akcie". By som chcel vidieť keby jej za tie sprosté kecy niekto dal do držky, či by si ešte udržala rovnováhu svojej gotickej bezemočnej mluvy. Čo už , tak a Týmto dielom samozrejme s ním končím. Škoda, čakal som oveľa viac. Samozrejme dávam najnižšiu hviezdu aká sa dá dúfam, že aspoň trochu znížim to premrštené hodnotenie.

116

Odpovědět

Super díl!!!

51

Odpovědět

Škoda, že na konci zapomněli ten klíč na stole. Jinak to byl jeden z nejlepších dílů.

20

Odpovědět

Do titulků se to nevešlo, ale Wednesday dala slečně klíč od dámských toalet, takže na stole mohl teoreticky být klíč od těch pánských ;-)

110

Odpovědět

+XardassJe smutné si to připouštět ale je to prostě chyba, všichni víme, že klíč od pánských toalet je na obracečce vajec...

220

Odpovědět

+XardassA jak se na ten pánský dostala ta krev? :D

00

Odpovědět

+YrretKrev? Nevidím na něm žádnou krev, jen červenou plastovou část :-)

00

Odpovědět

+YrretTo není krev, pouze barevně označená prohlubeň na palec (nebo k čemu ta prohlubeň slouží) :)

00

Odpovědět

fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap ----> vystřik jak z hasičské hadice!!!!

111

Odpovědět

Akana potěšila. Zatím asi nejpovedenější díl. :-)

170