Známost na jednu nocAdult Wednesday Addams (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 24
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:10 293

Wednesday se probouzí a není sama. Co teď?

Přepis titulků

Promiň, myslel jsem, že jsi duch. Jsi milý. Počkej, ty už jdeš? Nechtěla jsem tě budit. Odpočíval jsi v pokoji. Promiň, jestli tě ráno vzbudili ti ptáci, jsou příšerní. Oči už mi vyklovali horší. Než odejdeš, dala bys mi své číslo? 019-82-73.

Tvoje telefonní číslo začíná nulou? Ne, to je moje vězeňské číslo. Proč chceš moje telefonní číslo? Nevím. Abych ti mohl zavolat nebo tak? Mobil nepoužívám. Prima. Taky nechci být vězněm technologií, super. Takže...

Na Facebooku asi taky nejsi, co? Nechci to FBI příliš usnadňovat. Dobře... Tak jak tě můžu kontaktovat? - Mám e-mailovou adresu. - Super. VzpominameNaWednesday@gmail.com To zní, jako bys byla mrtvá. Ráda plánuju předem.

Tak jo. Tak já ti napíšu e-mail. Opravdu mě chceš ještě vidět? Jo. Jasně, Wednesday. Líbíš se mi. - Nejsi jako ostatní holky z L.A. - To je přesné. A líbím se já tobě?

Jsi přece naživu, ne? Ano. Nemáš zač. Najdu tě, ať tě budu chtít vidět. Nemáš na mě kontakt ani nic jiného. Neboj. Nebude těžké tě vypátrat. Tak já tě aspoň doprovodím k autu. Líbí se mi tvá galantnost, ale nemáš tak dlouhé řetězy.

Cože? Hej! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Jo, 213 75 Harvard Boulevard. Nejde o dveře, ne, já... No... Vysvětlím to, až dorazíte.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Preco spi oblecena? :(

00

Odpovědět

Jo, drží si to úroveň. Za mě super. Brát sebou na tah po městě takové masivní okovy... tomu říkám být připraven na všechny eventuality. :-D

221

Odpovědět

Docela pěkný by mohl být i díl o tom, jak se do té postele vůbec dostali.

140

Odpovědět

Co to k***a je za vzhled. To už si vážně děláte p***l.

629

Odpovědět

Náhodou, mě se nový design líbí. Kdyby jsi vytáhl hlavu z pr*** tak by jsi zjistil že už není rok 90.

41

Odpovědět

+NáhodouPrávě proto. Není rok 90, dá se udělat tolik parádních věcí a místo toho se přechází na obyčejné kostičky a co nejjednodušší desing. Vypadá to jak kdyby to dělal středoškolák jako projekt. Co nejjednodušší ať se nenadře.

20

Odpovědět

Tak tento sa mi celkom páčil, o niečo lepší ako predošlé.

160