Bleší trhAdult Wednesday Addams (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 24
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:7 452

Dnes se Wednesday dostane na umělecký bleší trh. A vůbec se jí tam nebude líbit.

Přepis titulků

UMĚLECKÝ BLEŠÍ TRH Promiňte, můžete mi říct, kde tu najdu blechy? Jasně. Tamta holka myslím prodává svetry značky Blecha. Blechy. - Blechy? - Blechy. Blechy? Blechy... - Blechy. - Jo blechy... Ne.

Je vám snad jasné, že tady blechy neprodáváme, ne? Spěchám, takže mi bude stačit jakýkoliv škůdce. Jejda mane, tvoje šaty jsou boží. - Kde jsi je sehnala? - Byl mé prapratety Libby. - Pohřbili ji v nich. - Sakryš, to je taková vzácnost! - Co sháníš? - Parazity. Těch tu máme hromadu. Jako bych se slyšela: "Vypadni z našeho trhu s tou svou značkovou barvou na vlasy a roztomilým cardiganem."

Kdo to ukoval? To já netuším. Je registrovaný? Stojí 20 dolarů. Pardon. Fotím tu pro časopis o alternativní módě. Vytofím vás do kolekce "usměvavý um ulice". Na fotkách nevypadám dobře.

Nevypadáš tam nijak. Zkusím to znovu. Napošesté to většinou vyjde. Super. Koho to máš na sobě? Není pravá. Nemám na to, abych si koupila pravou lidskou kůži. Vypadá opravdově. - Dám vám 10 babek.

- Promiňte. Tohle jsem si chtěla koupit. Tak jsi to měla udělat, než jsem ti ho vyfoukl. Natáčím středověké hudební video a tohle se tam bude hodit. Není středověký, ale viktoriánský. Používal se na zabíjení obětních ovcí před prohibicí čarodějnictví. Pokud se o něj staráte a brousíte ho, dokáže rozříznout krk nosorožce jediným řezem.

Nebo krk otravného muže, který si nechal narůst vousy proto, aby zakryl obličej opuchlý po alkoholu. Na co ho potřebuješ ty? Ten, co mám za zády, už je rezavý. Má schovaný nůž! Mám ho na natáčení středověkého hudebního videa. Tohle místo jednoho dne srovnám se zemí. Co jsi říkala?

Říkala jsem, že to tu jednoho dne srovnám se zemí. Ty jsi tak autentická! Jak se jmenuješ na Instáči? Nestojí to za to. Má nůž! Má starý nůž! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Gratuluji! Dle mě opět velice povedený kousek! :D

00

Odpovědět

nein! mam zpoždění den.. ale co... pohoňkat se da u ve čtvrtek :p

10

Odpovědět

:D !

10

Odpovědět

Utekla s nožem bez placení. :-D

70

Odpovědět

ta kundicka sa mi kazdou castou paci viac a viac

1116

Odpovědět

... ach, nestoji to za to.

54

Odpovědět

Tiez sa mi paci je to ako j***t kudlanku.

31