Nový účesAdult Wednesday Addams (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 24
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:8 744

Wednesday si dnes zajde ke kadeřnici a nechá se ostříhat. Co říkáte na její nový look?

Poznámka: O manželech Bobbittových si můžete více přečíst zde. Lorena Bobbitová svému muži ufikla kuchyňským nožem penis, zatímco spal. Penis mu následně přišili.

Přepis titulků

Wednesday? Ahoj, můžeš se posadit. Tahle židle asi bude rozbitá. Necítím z ní žádnou elektřinu. - Co s tím dnes uděláme? - Přiblížíme se nekonečné prázdnotě... Super, takže účes ombre? Jo s vlasy. Přinesla jsem pár fotek. Perfektní, mám ráda připravené klienty. Takže jen zastřihnout? Tak jo, začneme.

Mé vlasy jsou citlivé. Budu něžná. - Copánky chtějí být spolu. - Dobře... Tak já je nechám zapletené. To budou raději. Z dobrého zdroje mám, že svatba Beyoncé a Jay-Z je jen naoko kvůli médiím a že žijí odděleně. A víš co?

Jejich dcera Blue Ivy je celá vytvořená ve Photoshopu. Já zase slyšela, že Lorena Bobbitt svého muže 17 dní mučila, až si nakonec svůj penis uřízl sám, protože si myslel, že si to zaslouží. To je super. Kde jsi to četla? - S Lori si píšeme. - Prima. Jsi single, nebo už sis někoho našla? Poslední dobou mi nefungují návnady. Jasný. Pořád čtu nové tipy o randění, ale nic z toho nefunguje. Občas najdu něco zajímavého v Průvodci loveckými pastmi.

Já ti nevím. Vídám se s tímhle Pauliem, ten mě vzal na večeři, tak jsem se s ním vyspala. A on pak zmizel. Asi jsi byla nejlepší, jakou kdy měl. A chtěl skončit na vrcholu, tak se oběsil. Já ti nevím. - Asi jsem optimista. - Je mi asi předurčeno, abych umřela sama. Nebuď na sebe tak tvrdá. Každý z nás umře sám. - To řekni v mém čtenářském klubu. - Je to pravda. Možná zítra někoho potkáš, zamilujete se do sebe a pak se vezmete, ale je celkem jisté, že umřeš sama.

Možná to bude v 85 na rakovinu, nebo ve 42 při autonehodě. Nebo v 85 při autonehodě, zatímco tě bude sžírat rakovina. Pokud s manželem nezemřete ruku v ruce při pádu letadla, pravděpodobnost čehož je 27 milionů ku jedné... Každičký člověk na této velké modré Zemi zemře sám.

A tato jediná společná věc je něco, co nás všechny spojuje. - Díky. - Nemáš zač. Myslím, že máme hotovo. Co myslíš? Nevím. Vypadá to na účes, jaký máš na formálním pohřbu. A já doufala spíš v něco ve stylu pohodové otevřené rakve. Chápu. Co kdybych... Perfektní.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hovada som tu dačo písal ani mi to nebolo schvalene ??

04

Odpovědět

největší krasavice na internetu!!!

21

Odpovědět

Jak se dá penis zpět přilišit?

05

Odpovědět

tak isto jak ine udy

40

Odpovědět

hnusna je takisto jak predtym

322

Odpovědět

ale ma nieco do seba

21

Odpovědět

Díky za překlad!
Jsou i jiné, vzrušující aktivity, při kterých se dá zemřít s někým, a ne sám. :-)
Kuk na popisek k videu. ;-)

50