Alternativní konec The Last Of Us

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:177
Počet zobrazení:5 802

Nedávno jsem se dostala ke skvělé zombie videohře The Last of Us. Pokud jste měli to štěstí ji hrát, určitě si pamatujete na opravdu napínavé zakončení. Věřte nebo ne, tvůrci ze společnosti Naughty Dog měli přichystaný ještě jeden, alternativní konec. Pozor, video obsahuje spoilery! Nejprve hru dohrajte a až pak zkoukněte video :)

Přepis titulků

PRO MAXIMÁLNÍ ZÁŽITEK NEJDŘÍVE DOHRAJTE CELOU HRU. Původně jsme chtěli hru uzavřít dlouhou ukázkou, místo toho, abyste s Ellie museli utíkat z nemocnice. Mělo to být tak, že Joel vrazí na operační sál, vidí Ellie, jak leží na lůžku, okolo stojí tři lékaři, z jednoho z nich udělá rukojmí a na další začne křičet. - Pak do sálu vrazí Marlene. - Ruce pryč! Nesahej na ni! Nemůžeš ji zachránit! I kdybyste se dostali ven, co potom?

Na to Joel zastřelí rukojmí, oba zbylé doktory a nakonec Marlene. Je to jeden z klíčových momentů celého příběhu, muselo to být perfektní. Na světlo vyšla pravá povaha a motivace postav. A tak jsme to točili hned několikrát. Troy Baker, který hraje Joela, to děsně prožíval. Hrál to tak urputně, že se mu po příchodu na sál několikrát podařilo upustit zbraň. Krucifix! Pak se nám vždycky omluvil, šel zpátky a začali jsme točit nanovo. Když se to stalo podruhé, potřetí, začali jsme z toho mít srandu.

Zvedneš ji? Promiň. Pardon. Pořád točíme? Dobře. Na sedmý pokus se nám to konečně podařilo. Věděli jsme, že se to ve hře bude dobře vyjímat. Ale řekli jsme si, že to zkusíme natočit ještě jednou, pro pořádek. Tentokrát jsem si vzal stranou Merle Dandridge, která hraje Marlene. Požádal jsem ji o jednu věc, kterou uvidíte později ve videu. Řekl jsem jí, ať to teď zkusí udělat takhle.

Řekl jsem jí: "Prima, nikomu to neříkej, nech si to pro sebe." Pak jsem šel za Troyem a povídám: "Poslouchej, není to ještě úplně ono, ale už se blížíme." "Musí to být ještě intenzivnější." A on na to: "Jasně, chápu." Pak jsem mu řekl: "A bacha na tu zbraň." A on na to: "Neboj, už ji nepustím." Tak jsem mu řekl: "I kdybys ji pustil, hraj dál, dohraj to." A Troy na to: "Dobře, ale už ji nepustím." "Prima, ale kdyby se to stalo, hraj dál."

A Troy zase: "Jasně, neboj, Neile." Nakonec jsem mu řekl: "Ať se stane cokoliv, hraj dál, nepolevuj." A on na to: "Neile, já to zmáknu." Tak jsem řekl: "Paráda, v pohodě." Postavil jsem se bokem, zakřičel akce a teď se můžete podívat, jak to dopadlo. Ale mějte na paměti, že pouze Merle věděla, co se stane, nikdo jiný. Všechno je improvizované. Příjemnou zábavu. Ruce pryč! Nesahej na ni! Nemůžeš ji zachránit! I kdybyste se dostali ven, co potom?

Co potom?! Znásilní ji a zavraždí. Znásilní a zavraždí! O tom ty nerozhoduješ. Sama to tak chtěla. Sama to chtěla! Moc dobře to víš, Joele. Moc dobře to víš. Proč jsem najednou tak zmaten?! Proč svírám toho muže a míří na mě zbraní? Tam leží na tom lůžku, je vůbec ještě živa? Jen se na ni podívej, Joele!

Ještě pořád můžeš udělat tu správnou věc! Ne! Zemři! Zemři! Zemři! Počkej! Počkej... Prosím, nech mě jít. Joele, prosím.

Pak bys nám nedala... pokoj! Rychle, Ellie! Musíme zmizet! Dostanu tě odsud! Za chvíli po nás půjdou. Ale já tě nenechám zemřít! Tvůj mozek je cennější, když jsi naživu! Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kvôli tejto hre so si kúpil ps3 a nelutujem to dodnes, jedna z najlepších hier, aké som kedy hral a to som pcčkar

140

Odpovědět

Já to mám úplně stejně, až tahle hra mě k tomu dohnala a rozhodně jsem nikdy nelitoval ani toho DLC :D

00

Odpovědět

Malá poznámka- v titulce je poznamenáno zombie ale to nejsou žádné zombie jenom nakažené nepřátelé z virusu. Clickéři, runneří nebo Bloateři :-P

71

Odpovědět

Ježíší The Last of Us - moje nejoblíběnější hra v galaxii,která byla kdy v historii vytvořená. Moc děkuju za perkfetní překlad ale kdyby bylo možný,tak bych prosil překlad o tyhle videa - moc to k životu nutně potřebuju! Děkuji předem :D

https://www.youtube.com/watch?v=2Ep8f-ChSbE
https://www.youtube.com/watch?v=CEs8t-lZe4M

60

Odpovědět

Já bych si to moc rád zahrál... Kdyby ta hra byla k***a na PC čka!! :( :( :(

125

Odpovědět

A byl bys ochotný za ní dát 1000kč nebo bys sis jí stáhl ? =)

182

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruTo by me zajimalo kolik z tech co tenhle koment lajklo si nikdy nestahlo hru na pc.

11

Odpovědět

Tiež som pozeral The last of us, docela fajn film, tak 8/10.

412

Odpovědět

proč hodnotíš video na základě kvality hry, maďare?

114

Odpovědět

+trebuennajO akej hre to hovoríš ? Na ps3 som si kúpil blu-ray movie TLOU. Síce to občas po mne chcelo aby som niečo stlačil na gamepade, ale inak dobrý poobedňajší film. Aj pospať sa pri ňom dalo, príbeh nebol veľmi náročný.

119

Odpovědět

+trebuennajKde jsi koupil Blu ray filmovou verzi prosím tě? :D Já jsem si pořídil jenom hru takže to je asi na reklamaci,co? :D

05

Odpovědět

+trebuennajDokonca aj celý film dali na youtube. Volá sa to walkthrough.

38

Odpovědět

Ty p**o, ty si vtipný.

11

Odpovědět

blbost...1/10, čekal jsem něco zajímavějšího a ne takovou blbost

1917

Odpovědět

Túto hru som celý čas chcel hrať a nedarí sa mi kedže vyšla exkluzívne len na PS3 a PS4. Ale pobavil som sa improvizácia riadna.

63