Anders Nilsen - Love You

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:4 972

Hudební troll Anders Nilsen rád paroduje současný stav hudby a jeho love song má opravdu koule... Možná i větší, než byste čekali.

Přepis titulků

Když tě vidím, zapomínám na každodenní starosti. Chci vystřelit svou raketu do tvého vesmíru. K hraní na tvůj buben potřebuju jen jednu paličku. Mohl bych na něj hrát pořád dokola. Zlato, miluju, jak každou noc míříš do spodního patra. Díky tobě se cítím dobře. Hraješ na mou trumpetu a tvá technika je úžasná. Ale pak začne sněžit na tvůj obličej.

Když se ti podívám do očí, cítím se dobře. Nemůžu se dočkat, až tě naplním svou láskou. Položím tě na postel a tvrdě zezadu ti vyznám lásku. Pokud to stále nechápete, tahle píseň je o sexu. Když vidím, jak namáčíš bobule v tvé rozpuštěné čokoládě, tak si na kalhoty rozliju mléko. Chci vzít svého hada do tvé zoo, chci ho představit bobrovi.

Zlato, miluju, jak každou noc míříš do spodního patra. Díky tobě se cítím dobře. Hraješ na mou trumpetu a tvá technika je úžasná. Ale pak začne sněžit na tvůj obličej. Když se ti podívám do očí, cítím se dobře. Nemůžu se dočkat, až tě naplním svou láskou. Položím tě na postel a tvrdě zezadu ti vyznám lásku, Pokud to stále nechápete, tahle píseň je o sexu.

Když se ti podívám do očí, cítím se dobře. Nemůžu se dočkat, až tě naplním svou láskou. Položím tě na postel a tvrdě zezadu ti vyznám lásku, Pokud to stále nechápete, tahle píseň je o sexu. Sexuální narážky mi nějak procházejí. Sexuální náhražky, nahrazuji slovo "š*kat" za "lásku". Sexuální narážky zní hodně divně. Sexuální narážky....

Když se ti podívám do očí, cítím se dobře. Nemůžu se dočkat, až tě naplním svou láskou. Položím tě na postel a tvrdě zezadu ti vyznám lásku. Pokud to stále nechápete, tahle píseň je o sexu. Když se ti podívám do očí, cítím se dobře. Nemůžu se dočkat, až tě naplním svou láskou. Položím tě na postel a tvrdě zezadu ti vyznám lásku. Pokud to stále nechápete, tahle píseň je o sexu.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nech nikto nič nehovorí na kvalitu, lebo ja som zasmial, dokonca aj pieseň je pekná, pustil som si viackrát, stiahol si MP3 a dokonca som sa občas pristihol, ako si spievam refrén. :D

40

Odpovědět

Mithril, prosím ťa, začni prekládať dobré videá, ako kedysi..

72