Action 52Angry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:413
Počet zobrazení:8 858

Dnešní Nerdovo běsnění ještě zdaleka nekončí! Před vámi se totiž otevírá jedna z nejhrůznějších kapitol videoherní historie s názvem Action 52. Nerda tak čeká recenze 52 her! A možná přijde i Hovnokurka! Tento legendární díl jste si sami vybrali v hlasování na facebooku, takže se pohodlně usaďte a užijte si nejdelší Jamesovu recenzi v historii tohoto webseriálu. Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Přepis titulků

Toto je Nintoaster. A ano, funguje! Vezme vás zpět do minulosti hrát ty největší zhovadilosti. Radši by si nechal od buvola nasrat do ucha. Radši by sežral shnilou řiť přejetého skunka a zapil to pivem.

Je to nejnaštvanější hráč, jakého znám. Je to Naštvaný Nintendo Nerd. Je to Naštvaný Atari Sega Nerd. Je to Naštvaný Videoherní Nerd. Připraveni na akci? Na Action 52? Věřím, že jo, protože si o ni pořád píšete. Jako třeba tady. Action 52.

Jebat tuhle hru. Prosím, zrecenzuj ji. Ty debile. Díky. Páni, tak to ji asi vážně musím natočit. Začněme cartridgí. Mezi NES hrami je to fakt úkaz. Běžně máme šedé, černé, modré, stříbrné, zlaté... ale průhledné? Je to jasné už od pohledu. Tohle je tak hrozná hra, že nemá co skrývat. A pokud ji hrajete déle než hodinu, ne že byste chtěli, strašně se rozpálí a smrdí po spáleném plastu. A není to toasterem, stejné je to i při hraní v toploaderu.

Nejen že je to pěkná sračka, ale navíc předražená sračka. 199 dolarů! To je hromada peněz, ale máme tu 52 her. Tak si to spočítejme. 199 dolarů děleno 52 se rovná... no, musíte zaplatit i daň. Takže řekněme 4 dolary za hru. Páni! To je pecka! 52 akčních her na jediné cartridgi za solidní cenu?

To byl sen každého děcka. Víc her! Víc her! Jo! Světla! Kamera! Action 52! A kde vzali tu hudbu? Aha? Je tam spojitost? It Takes Two? Action 52? Nyní si vyberte hru. No nic, tak radši začneme. Čeká nás pořádný maraton a zjistíme, jestli se našich 199 dolarů vyplatilo.

Hra číslo 1, Fire Breather. Tak jo. Co k tomu dodat? A víte, že tohle je jediná hra, kterou můžete hrát jen ve dvou? Tý jo, jakou hru bychom mohli dát na začátek? Co takhle jedinou, kterou si nezahrajete sami? První 4 dolary v hajzlu. Číslo 2, Star Evil. A tomu jsem se měl vyhnout?

Jak asi? Určitě ne poprvé. Museli byste vědět, že tohle bude vertikální 2D střílečka a hned na začátku vás čeká překážka. Tak tohle vás pořádně vzpruží. Ale jinak je to brnkačka. Stačí pořád střílet a nikdo se k vám nedostane. Chápu. Kdybych byl mezigalaktický vysavač, po kterém někdo střílí, řeknu si: "A kurva, svícen po mně střílí tyčinky do uší! Rychle pryč!" Ani boss se do toho očividně nechce motat. Občas se vůbec neukáže a zůstanete trčet na místě.

Co to je? Hra se mi vzdala? Tak to máme další 4 dolary. Další! Číslo 3, Illuminator. V týhle hře nesmíte ani vidět? Fakt zábava. Na místnost, ve které je snad tisíc žárovek, tu často vypadává proud. Jsou jen na ozdobu. Myslíte, že si můžete rozsvítit? Ne!

Musíte zabíjet upíry. Ale když jednoho zabijete, za vteřinu se v místnosti zase zhasne! Kdo by chtěl hrát hru, kde je pořád tma? Je tak tmavá, že vidím svůj odraz na obrazovce. Otázkou je, jak moc temnější ještě může být? A odpověď zní... nemůže. Ne, výš se nedostanete. To je všechno. Fakt vykurvená hra. Číslo 4, G-Force...

cože? Aha, tak jenom G-Force. Další 2D střílečka. Víte, tohle by bylo v pořádku na Atari 2600, kde se můžete jen pohybovat a střílet. Tahle hra vyšla roku 1991, ve stejném roce jako Super Nintendo. A navíc, pokud si chcete zahrát dobrou 2D střílečku na NES, zkuste Life Force. A co to má vlastně být? Vyvržený delfín střílí po přejetých žábách? Snažím se zapojit svou představivost.

Nic jiného vám nezbývá, když hrajete tuhle bezduchou mrdku. Číslo 5, Ooze. Hele, úvodní obrazovka. Vážně? - Panebože! Vždyť to je...! - Hovnokurka! Hovnokurka! Hovnokurka! Ahááá... tak to potom jo. Máme tu první hru, která využívá tlačítko B. Na skákání! Každý pařan, který vyrostl na Mariovi, očekává skok na A. Ale to je ten nejmenší problém.

Abyste přeskočili díru, musíte ťuknout na B a pak zmáčknout šipku. Pokud byste B podrželi, do strany se nepohnete. Toto je anomálie herního vývojářství. A víte, co je divný? Kdykoliv restartujete menu, vždycky vás to hodí na Ooze. To má být doporučení programátorů? No, zatím byly všechny ty hry na pytel! Ale jsem si jistý, že aspoň jedna hra z 52 musí být slušná.

Doufám... Číslo 6, Silver Sword. Zelená, zelená a ještě víc zelený! Co to kurva je? Kapusta na golfovém hřišti? Zamořená zabijáckými šourky? Tohle je urážka NES! Té samé platformy, která nám dala hry jako Zeldu! Silver Sword...

Vždyť ten meč není ani stříbrný! Možná zrezivěl... Číslo 7, Critical BP. Nebo taky Crytical Bypass. Nyní psáno s ypsilonem! Bože, to je děs! Z toho by vám uhnily oči! Celkem špatný začátek, když vás z hry rozbolí oči tak, že se na ni nedá ani dívat. Co to kurva hraju?

Káča na segwayi střílí narozeninové dárky? Fuj, Crytical Bypass. Je kriticky důležité se té hře vyhnout obloukem. Číslo 8, Jupiter Scope. Paráda, další vesmírná střílečka. Tentokrát jste mrtvá velryba střílející po hořících kondomech. Tak to aspoň vypadá! Obrazovka se nikdy nepohne. Jako byste hráli Space Invaders, ale bez nepřátel. Většinou jen čekáte, co bude...

No tak! Chci po něčem střílet! Prohrát v téhle hře je nemožné. Stačí držet spoušť a lítat ze strany na stranu. No nic, co máme dál? Číslo 9, Alfredo. Nebo taky Alfred N The Fettuc. Jo, Fettuc. Nikdy jste o něm neslyšeli? Co se stalo?

Kde je ta zpíčená hra? Tak tady se hry nedočkáme. Co to je? To se na to programátoři vyprdli? Nebo si řekli, že nikdo přece nebude zkoušet všech 52 her? Tomu říkám 4 dolary v řiti. Nutno ale dodat, že nejsem zrovna hin z hry s názvem Alfredo. Také známé jako Alfred N The Fettuc. Číslo 10, Operation Full Moon.

Nefalšovaná vyblitá zelená. Ta nechutná patlanice s texturami zvratků mi připomíná něco, co sežralo a vyblilo Silver Sword. Číslo 11, Dam Busters. Zatracený Busteři! Mělo by se to jmenovat Rajčovatová bitva mimozemských bobrů. To je totiž celá hra! Jste bobr, střílíte rajčata a chodíte bludištěm.

Jejda, slepá ulička. Co to do pr... Nemůžu se vrátit? Jsem v pasti? No to mě neserte! Tahle hra mě sere! Číslo 12, Thrusters. Další vesmírná střílečka! Opět ta samá hra, akorát grafika se liší.

Jak je napadly takové objekty? Už mi ani představivost nepomáhá. Nemám ponětí... navíc, když ta zkurvená hra dostane záchvat! Číslo 13, Haunted Hill. A hele, člověk! Nemůžu uvěřit, že se to něčemu podobá! Ty vole, kozy má větší než hlavu. Trapná plošinovka s dementním ovládáním z Ooze. Smutné je, že jde zatím o nejlepší hru.

Z cesty, duchové zamrdaný, paní kozatá si jde pro vás! A skáče jak na Měsíci. Chcípni, ty cibulovito-balónovité... cosi. Umřel jsem? Protože jsem se dotknul vzduchu?! Číslo 14, Chill Out. Jo, kéž bych si mohl oddáchnout, tohle je utrpení! Vítejte v koulovacím masakru Eskymáků. Lozíte po žebrících a házíte sněhové koule.

A co je tohle? Zase jsem chcípnul ve vzduchu? Nějak se nám z toho stává pravidlo. Týhle hře je úplně putna, že stojí za vyližprdel! Tý jo, tak kolik peněz už jsme prošustrovali? Něco kolem 56 dolarů? To už je víc než průměrná cena za NES hru. Číslo 15, Sharks. Jo, žraloci.

Občas žraloci, většinou nic. Sice máte jen jednu obrazovku, ale může plavat dle libosti. Dokonce i skrz dno! A toť vše. Doufáte, že se objeví žralok a sejmete ho. Číslo 16, Megalonia. DALŠÍ vesmírná střílečka?! Lítát kolem znaků McDonaldu? Ne, díky... Číslo 17, French Baker.

Bože, jste šéfkuchař v kuchyni, kde to jde na levačku. Jde po vás všechno. Bagety, obálky i koblihy. Co uděláte? Trefíte je pánvičkou. Hlavně nepadejte, nebo se rozpustíte. To potěší. Číslo 18, Atmos Quake. Další vesmírná střílečka?! Tak dál... Jdeme na číslo...

19? Kristova noho... Kurva! Číslo 19, Meong. Co to kurva je?! Tak jo, funguje to takhle. Zkoušíte čtvereček po čtverečku a doufáte, že na dalším nevybuchnete! Je to jako test paměti. Musíte to zkoušet furt dokola. Bože můj...

Číslo 20, Space Dreams! Panečku, copak to asi bude? No to se podívejme, další vesmírná střílečka! Tentokrát jste dudlík střílející po divných panenkách, králících a zavíracích špendlících. Zavírací špendlíky?! Jako nepřátelé ve videohře? Jak je to kurva vůbec napadlo? Hm, co bych do téhle hry dal za nepřátele?

Zbývá mi naprogramovat 32 her, takže si musím pospíšit. Á, zavírací špendlík! Perfektní! Další hra. Číslo 21, Streemerz. Jste klaun a šplháte po plošinkách jako Spider-man. Hele, králík v klobouku. Copak asi dělá? Vůbec nic... A co takhle balík peněz?

Změnil se v zelený mračící se ksichtík. Že by se nám snažili naučit, že brát peníze je chamtivé? Ne, to se v tom jen moc babrám. Hm, a pak hra spadne. Super! Číslo 22, Spread Fire. Co to je? Mělo by se to jmenovat Střílečky 52. Tentokrát jste humr, nikam neletíte a nemáte po čem střílet.

Tyhle hry musely být nejlehčí na programování. Udělejte černé pozadí s tečkami a říkejme tomu vesmír. Už to přestává být vtipný! Číslo 23, Bublgum Rosy. Nebo taky Bubble Gum Rossie. Jupí, vždycky jsem chtěl hrát hru s malou holčičkou střílející bubliny! Počkat, to ani nemůžete nikoho zabít? A co jste čekali? Jsou to bubliny! Aspoň na nepřátele můžete skákat.

Počkat... nebo ne? A když spadnete na bodáky, nic se neděje. V týhle hře neplatí pravidla. Číslo 24, Micro Mike. Páni, bacha, Micro Miku! Letíš jak blázen! I když budete seberychlejší, nevyhnete se všem zdem a ostatním věcem. Kdyby aspoň Micro Mike kurva zpomalil! Číslo 25, Underground.

No, aspoň to vypadá jako podzemí. Tak počkat. Chlápek dokáže přežít pád z 50 metrů, ale když se dotkne houbiček, točí se jak čamrda a chcípne? A co mám dělat tady? Co mám dělat?! Ty vole, 25 zaprcanejch her. A pořád jedu dál. Tohle je test výdrže. Ještě nikdy jsem nehrál takovou hitparádu sraček!

Bylo snad účelem vytvořit tolik zmrdských her, aby už další nevznikly? Snad z těch všech bude aspoň jedna... snesitelná. Číslo 26, Rocket Jock. Nebo Rocket Jockey. Ach jo. Jste kovboj s lasem na raketě. Kdybyste mohli laso použít, bylo by to celkem príma, ale asi se jim zdálo, že nemají dost stříleček! Jo, zabij ty krávy! Proměň je...

v misku vloček se štěňátkem. Číslo 27, Non Human. Tomu říkám vhodný název. Tyhle hry jsou všechny nelidské! Tedy až na ty velmi lidsky vypadající obličeje. Nebo jsou to vetřelci? Co tam dělají? Kromě toho, že jsou v místě, kde chcípnete, což je půlka obrazovky! Je jasný, že hrajete super hru, když nemůžete ani přeskočit díru! Zkoušejte to celý den, ale vždycky skončíte ve fialové dimenzi zelených tlam.

Číslo 28, Cry Baby. Touhle dobou už budete řvát jak mimino a hra si z vás ještě dělá prdel! Tak fajn, tady mi něco nesedí. Mimino, dospělák. Mimino, dospělák! A kdo je tohle? Co se to tu kurva děje? Proč podlaha vypadá jak ledové kostky? Čím to útočíte? Jak můžete chcípnout pádem z nábytku? Proč?

Co? Proč?! Číslo 29, Slashers. Cože, Slashers? To mi spíš připomíná hororovou hru. Místo toho tu máme Double Dragon pro socky. A to tomu ještě hodně fandím. Bad Dudes proti tomu vypadají jako majstrštyk. Aspoň pozadí se mění. Co je tohle? Tupláky? Nesmíte nikoho obejít. Jak se objeví padouch, nesmíte se hnout, dokud se s ním nepobijete.

Strategie se rovná nule. Prostě mačkáte tlačítka. A tohle je kdo? Šlapka? Tenhle týpek asi neví, od čeho šlapky jsou. Máš ji vojebat, ne dojebat! Zhebni, ceckatko! Číslo 30, Crazy Shufle. Nemohli by být ty postavičky ještě menší? Jste malý neidentifikovatelný objekt střílející malé tečky na jiné malé objekty.

Zní to jako zábava? A víte co? Není! Číslo 31, Fuzz Power. Jo, chlupatý to je. Jste chlápek s velkým rypákem, velkýma nohama a kupou chlupů. Po cestě mastíte fény a hřebeny. Copak je tohle? Popcorn? A sakra, střílí po mně! Ztrácím chlupy! A teď jsem...

nahatej. Jo... Tak tohle mohl vymyslet jen řiťolezec. Tak tohle mohl vymyslet jen řiť******. Řiť! Lezec! Řiť******! Televize nedává smysl... Číslo 32, Shooting Gallery.

Nejlehčí střílečka všech dob. Cíle nezmizí, dokud je netrefíte, neběží vám čas, nedojdou vám náboje a nemůžete umřít. Což znamená, že tahle hra nikdy neskončí. Můžete se naštěstí vrátit do menu pauznutím hry a zmáčknutím Selectu. Teda až na tuhle hru... Jediná nekonečná hra na cartridgi spadne při návratu do menu. Reset!

Číslo 33, Lollipop. Děláte si prdel? Proč ne meč nebo kulomet? Kdo by chtěl bojovat lízátkem?! Tipnete si, jak se leze po žebříku? Šipkou nahoru? Ne! Musíte na něj skočit. Kdo kurva skáče po žebříku? Ovládání je tak strašné, že jsem zapomněl, že A skáče a B útočí. Už to hraju tak dlouho, že jsem se té sračkoidnosti přizpůsobil.

Přísahám bohu, že až budu někdy hrát normální plošinovku, budu skákat Béčkem. Číslo 34, Evil Empire. Předměty jsou tak prťavé, že potřebujete lupu. To tu také nebylo poprvé. Vidíte to? Pěknej blázinec. Tak tam nesmím chybět! Jejda, chcípnul jsem ve vzduchu. Chápu, že chcípnete, když skočíte z velké výšky, ale nemohli to aspoň udělat tak, že vás zabije až dopad?

Číslo 35, Sombreros. No... hádám, že to na hlavě je sombrero. Střílíte na ulici po vysavačích. Co k tomu dodat... Už ani nedoufám. Všech 52 her nejspíš stojí za píču. Napadají mě různé příšerné hry. Třeba Karkulka. To je otřes! Ale aspoň to je jedna příšerná hra.

Ne 52! Víte, co je zábavnější než hraní Action 52? Hra s 52 kartami. Víte, jak se hraje? Sesbírej karty! Číslo 36, Storm over the Desert. Páni, další úvodní obrázek. Jste tank a střílíte po jiných tancích, které jsou z nějakého důvodu růžové. Navíc nemůžete zhebnout. Čehokoliv se dotknete, exploduje.

Ty růžový tanky jsou pěkný sračky. Co to kurva je? Obří Saddám Husajn? Jak mohli takhle domrdat měřítko? Vojáci nejsou obří, tak proč Saddám jo? Už mě to přestává bavit. Může se mě někdo aspoň pokusit zabít? Hej, hej, ty tam! Ke mně! Pauza, Select. Rychle pryč. No aspoň se blížíme ke konci.

Jsme na třetí obrazovce. Další věc, co mě hrozně unavuje, je, že mě to po každé hře vrátí na začátek. Těžko si pak pamatujete, kde jste skončili. Číslo 37, Mash Man. Mash Man vypadá jako oblečený Fuzz Power. Skáčete po bulvách na pozadí Legolandu. Bože, další. Číslo 38, They Came... Přišli?

A odkud? Z vesmíru?! NE! To snad není možný... To ne, další... Číslo 39, Lazer League. No, jsem rád, že píšou Lazer se "z". Tak to přeci říkáme. Neříkáme "lejsr". No jo... horizontální 2D vesmírná střílečka. Další... Číslo 40, Billy Bob.

Tohle vypadá jinak. Trochu jako Indiana Jones. Až na to, že je to... Billy Bob. Jsem v šoku, že v téhle hře vidíme plynulé animace. No jasně, že jsem se nepoučil. V Action 52 nesmíte skákat dolů. Narazíte do vzduchu tak tvrdě, že vás to zabije. Nedoskočíte ani na plošinku. To je docela na pytel.

A když čekáte moc dlouho, umřete. Takže jak se dostat přes? Nemám ponětí. Druhá obrazovka a jste ve slepé uličce. Číslo 41, City of Doom. Lezete po nejvyšší budově světa a nájemníci po vás hází koule. Toť vše. Pořád dokola a dokola a dokola. Kolik ten barák měří? Musí se tyčit až do vesmíru! Ne, prosím, prosím, vesmír už ne! Číslo 42, Bits and Pieces.

A hele, hra s příšerami. Jste chlápek na hřbitově, co skáče přes příšery. Nic víc. Skáčete, skáčete a skáčete. Víte, co by bylo fajn? Možnost útočit. Nebo ukazatel zdraví. Nebo aspoň něco, co má kurva každá normální hra! Co je to napadlo?! Číslo 43, Beeps N Blips.

Jste tvar pálící po jiných tvarech. Co to má být? Sebranka nepoužitých objektů z jiných her? Číslo 44, Manchester. Chlápek poskakující po hudebních krabicích, co mlátí do vzduchu. Nechápu... Číslo 45, Boss. Kdo si má pod Bossem představit žábu zdrhající před padajícími bombami? Tak se to mělo jmenovat.

Bomby! Vyhnout se jim nelze. Vyjdete příliš brzo, trefí vás bomba. Příliš pozdě, trefí vás další bomba. Číslo 46, Dedant. Jste mravenec, který se snaží zabít ostatní mravence. Jako Růžový panter. Ale když se dostanou až dolů, jste v prdeli. Můžete se pohybovat jen zleva doprava. Čím se náš mravenec liší?

Jasně, je růžový. Všechno růžové v Action 52 stojí za vyližprdel. Číslo 47, Hambo. Že by prasečí verze Ramba? Ne, to by bylo moc chytrý. Jen chlapík skákající přes kulečníkové koule. Nebo se o to aspoň snaží. Co to je za zmrdstvo? Jak mohli to ovládání tak zesrat? Měli programátoři někdy v ruce jinou videohru?

Jdeme dál. Číslo 48, Time Warp Tickers. Jste páreček prstů v šachovnicové zemi s obrácenými dveřmi. Co to hulili za matroš? Vytvořil tuhle hru vůbec člověk? Čas? Když něco zabijete, objeví se "Čas?" Co to má znamenat?

Čas zahrát si jinou hru? Číslo 49, Jigsaw. A zásek... Díkybohu! Další! Číslo 50, Ninja Asault. Další mlátička. Jestli se tomu tak dá říkat. Žádná strategie, tlačítková onanie. Číslo 51, Robbie the Robot. Spíš Robbie, kopírka Barta Simpsona se slunečními brýlemi v modrých šatech.

Víte, jak se to hraje? Běžíte doprava a střílíte. Toť vše. Nic vás nezastaví. Můžete to hrát se zavřenýma očima. Teda až do druhého kola, kde jsou díry. Teď jste ve stanici Prdel. Jak mohli tuhle kompilaci hnusu prodávat za 199 dolarů?! Tolik zhruba zaplatíte za celou konzoli. Můžete ty peníze vzít, postavit se na most a rozházet je.

Cokoliv, jen ne hrát tuhle nefunkční katastrofu videoherní historie! Padající hry, otřesné skákání, divné postavičky, mikroobjekty, maraton průměrných vesmírných stříleček, umírání ve vzduchu, pokurvené měřítko, vadné názvy, vadné power-upy, trapné zbraně pozadí na zánět spojivek, nedostatek nepřátel, hry, kde nelze vyhrát, hry, kde nelze prohrát, hry nedávající žádný smysl, hnusná grafika, hnusná hudba, hnusné menu a kupa dalších mamrdovin!

Prodávat takovou prohnilou píčárnu za jakoukoliv cenu jim měli soudně zakázat! Stydím se, že žiju ve stejném světě jako tvůrce téhle nepopsatelné obludnosti! Proč nezkusili udělat jednu dobrou hru? Místo 52 příšerných? Kvalita před kvantitou. Tak zní poučení z dnešního dílu. Ale jedna hra zbývá. Poslední šance na vykoupení. Že by se zaměřili jen na tuhle jednu hru?

Bude to třešnička na posrané neděli? Můžeme jen doufat... Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hra 25 sa napadne na nieco podoba....flappy bird, co bol chvilu velky hit

11

Odpovědět

Tak tohle bylo PEKLO! Bych nevydržel ani tak do 5 hry. :D

190

Odpovědět

No, musim rict ze jsem byl podobne podveden nedavno u jedne novinky na Steamu - Iron Front 1994. Stala 800kc a slibovala hory doly ale byla to nefunkcni domrdana sracka na engine Arma 2. Bohuzel jsem premluvil kamose aby si je koupili taky :-(

200

Odpovědět

Tady v těch případech bývá nejlepší zkoušet nejdříve dema, případně stáhnout z warezu, vyzkoušet a když se líbí, tak podpořit vývojáře a zakoupit. Tak se nemůže stát, že se podporují šmejdy.

220

Odpovědět

52 her... Pamatujete na kazety, které slibovaly stovky her, některé snad i tisíce? Ve skutečnosti se pak jednalo o sotva dvacítku, kde zbylá hromada her byly ve skutečnosti ty první, které se jen lehce modifikovali, třeba že se začínalo od pozdějších úrovní, často ani to ne. Považuju za hroznej podfuk ;)

Na druhou stranu těch pár her bylo většinou hodně slušných.

240

Odpovědět

Po tomhle videu jsem hodně vděčný, že na mé vietnamské napodobenině byly Tanky, Mario a Dr. Mario (taky Duck Hunt a ta westernová střílečka, ale pistole byla silně nespolehlivá). A jo - dohromady 999 her :)

200

Odpovědět

Tiež si pamätám, keď som ako malý chcel ušetriť a kúpil si miesto normálnej plnej hry CDčko "1000 her". Bolo tam asi 20 "plných" freeware hier a nejaké tie demá... Dal som za to 300 korún vtedy :D

210

Odpovědět

Vždycky jsem se cítil podvedený, že je těch her třeba jen dvacet...ale na druhou stranu to byly takové pecky jako Super Mario Bros., Contra, Battle City, Bomberman nebo třeba Lode Runner...fakt si nemůžu stěžovat, že jsem si tohle zahrál na čínské napodobenině NES za pár stovek :-D

200

Odpovědět

zajímalo by mě jak by se na to tvářil programátor :D nebo kdyby si ho tam rovnou pozval a nechal si ho to zahrát to by byla paráda

240

Odpovědět

Oba překladatelé jsou skvělí, nechcete se domlouvat na dvou dílech společně každý týden? ;-)

190

Odpovědět

ahoj mohli bz jste začít přidávat videa na pokračování z kanálu PewDiePie na youtube? dyžtak dik

1924

Odpovědět

snad nejlepší díl :D

191

Odpovědět

DJ Obelix by si mal kúpiť nový kalendár, keďže sú vianoce až 24.12 a on už nás obdaroval. :D Ledva som stlačil play a video už skončilo :D Fakt nádhera!!! 10*

PS: Je mi jasné, že v tej dobe si nie každý mohol dovoliť hry a stáli dosť peňazí, ale skúste si predstaviť, že by ste vyhodili 200 dolárov za tento kus odpadovej sračky... Asi by som si hodil slučku :D

210

Odpovědět

Můj bratranec tuhle hromadu sr*ček vlastnil. Strejda mu ji koupil v Německu. Netuším, jestli za to vysolil podobný obnos marek, ale nutno říci, že jsme to hráli asi dvakrát... Hrozná srágora...

220

Odpovědět

+DJ Obelixtak to muselo byt o to prijemnejsie sa ti na tento diel pozerat s Jamesovim komentarom :D

210

Odpovědět

Jedna z mých nejoblíbenějších epizod - možná nejoblíbenější vůbec :) Příště by mohli být Cheetahmen.

200

Odpovědět

Shiiiiiiiiit pickle!

180

Odpovědět

Píčárna, Mamrdoviny a Hitparáda sraček, mě dostalo :D. Chválím za překlad :)

180

Odpovědět

Jednu vec... "Sundae" je zmrzlinový pohár, nemusí to byť len nedeľa :)

190

Odpovědět

Moja chyba, kolega podo mnou to už vysvetlil...

180

Odpovědět

K poslední větě, myslím, že nemluví o neděli, ale o zmrzlinovém poháru. viz. http://en.wikipedia.org/wiki/Sundae

180

Odpovědět

Jo, tohle mi bylo divný, ale Sundae jsem neznal :-). Takže dík!

190

Odpovědět

obdivujem a zaroven lutujem ze musel hrat vsetkych 52 hier.. ja by som sa k tomu neodhodlal :D

180

Další