Bugsův šílený hradAngry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:385
Počet zobrazení:5 957

Dnes nás čeká pokračování jednoho z legendárních dílů, který jsme pro vás přeložili loni v únoru. Králík Bugs se vrací po minulém ponižujícím závěru značně posílen a vybaven celou plejádou příšerných her. Tento díl odkazuje na klasické animáky nejen s Bugsem, takže znalci zde jistě naleznou spoustu dalších vtípků. Ovšem ani milovníci klasického rozvášněného Nerda se nudit určitě nebudou. Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Přepis titulků

Vezme vás zpět do minulosti hrát ty největší zhovadilosti. Radši by si nechal od buvola nasrat do ucha. Radši by sežral shnilou řiť přejetého skunka a zapil to pivem. Je to nejnaštvanější hráč, jakého znám. Je to Naštvaný Nintendo Nerd.

Je to Naštvaný Atari Sega Nerd. Je to Naštvaný Videoherní Nerd. www.videacesky.cz uvádí Angry Video Game Nerda v Bugsově šíleném hradu Překlad: DJ Obelix Jak je, doktore?

No pane jo, tebe jsem tu už dlouho neviděl. Co jsi to po mně hodil za hru? Bugsův šílený hrad? No už se nemůžu dočkat... Co to sakra bylo? Jen si ji zahraj, doktore. Tuhle sračku hrát nebudu! Ale no tak, šoupni ji do Nintenda. A co kdybych ti ji šoupnul do tvý hnědý nory?

Když jsi hrál Narozeninové překvápko, muselo ti být jasný, že tím to nekončí. Zkus si ji zahrát na dvě minutku a můžeš mi zas jednu vrazit. Takže tohle je Bugsův šílený hrad. Vaším jediným úkolem je sbírat mrkve. Když je posbíráte, čeká vás další level. A tak pořád dokolečka dokola... Šílený hrad? Moc šílený mi teda nepřipadá. Narozeninové překvápko bylo šílenější, protože to byla aspoň akční hra. Ale tohle je logická hříčka.

Proč tedy není tohle Narozeninové překvápko a tamto Šílený hrad? Musím ale uznat, že tohle je parádní, kraťoučké heslo, jaké jsem dlouho neviděl. No nic, pase po mně banda Sylvesterů. Musíte na ně něco shodit, nebo je sejmout boxerkou. Jediné, co nemůžete, je skákat. Jak se dostanete do rohu, jste v prdeli. No tak! Vždyť je to králík! To neumí skákat? Kurva, ta kunda kojotí mě zatlačila ke zdi.

Z toho se už nevyhrabu. Bude si to štrádovat tam a zpátky. Takže čas na sebevraždu... Zkusím na něj shodit tohle závaží. Co? Vždyť šel jinudy, posranec prašivej! Musíte si to načasovat. Dokopu si tuhle krabici sem, je tu párek Sylvesterů... Kurva! Kdybych aspoň mohl sebrat ten zmizík! To tam bude jen tak stát? Čupr, tak jdu po něj.

Do řiti! Tak dost, stačí. Končím s touhle hrou! Radši bych přitiskl ksicht k hroší prdeli, když začne rozprašovat. Hroch totiž neumí srát normálně. Místo aby nechal hovno spadnout na zem, stáhne ocas mezi půlky a začne s ním mávat, čímž rozpráší hovno široko daleko! Přesně taková švanda je tahle hra. Jako hodit hovno do větráku nebo na cirkulárku. To se prostě nedělá!

Soráč, doktore, ale ještě nekončíme. Mám tu pro tebe další hru. Šílený hrad 2? Ono to má pokračování?! To přeci není možný! Tohle hrát nehodlám! - Ale ty to chceš. - Ne, to teda nechci! - Ale chceš! - Nechci! - Ale chceš! - Nechci! - Chceš!

- Nechci! - Nechceš! - Chci! - Nechceš! - Chci! - Nechceš! - Chci! - Nechceš! - Chci! - Nechceš! - Chci! A ty mi v tom nezabráníš! CUCÁK Šílený hrad 2, co k tomu dodat...

Stejně anální hra, ale na Gameboyi! Takže jestli vážně potřebujete pařit Šílený zámek na cestách, tohle je pro vás. Jediným rozdílem je, že namísto mrkví sbíráte klíče. Když posbíráte všechny mrkve, odemknete poslední dveře a tradá do dalšího kola. Máte tu na výběr z více pastí a zbraní. Sledujte, jak rozmrdám Tweetyho! Hustě, takhle se mi to líbí. Dále jsou tu bloky, na kterých můžete skákat, ale nemohli trochu zapojit fantazii?

Co třeba pružinka nebo trampolína? Ne kus cihly s nápisem "nahoru"! Ovládání je těžkopádné. Chci jen nahoru po schodech! Kurva, teď je po mně. Snažili se přijít s novými věcmi, aby překonali NES verzi, ale je to ještě horší, páč je to Gameboy! Vždyť se na to koukněte!

Chtěli byste tohle hrát? Jestli jo, tak to si nejspíš rádi hrajete s psím hovnem. Fajn. Končím. Radši bych slíznul hnědou rýhu ze záchodové mísy! Au! To ne! Neee!!! Bože! Ty blbe nintedovskej, rozbil jsi mi gauč! Vždyť je to posranej králík! To si odskočil na výcvik k mariňákům? No tak! Já myslel, že se v animácích rádi mlátíte. To jo, ale víš, co nemáme rádi?

Když nám někdo sere do tlamy! Ale to bylo před dvěma roky. Tak teď si to užiješ ty, doktore... Už to lítá! Nerde zajebanej! Dneska teda píšou. Běž pryč. Už mě nech na pokoji. Ne ne, ještě tu pro tebe něco mám.

Cože? Šílený hrad 3?! Šílený... hrad... 3?! To přeci není možný... Myslím, že už konečně chápu ten název. Je šílený, že vzniklo tolik pokračování! Chápu, že vznikla jedna hra na NES a jedna na Gameboy, ale proč další? Vždyť je to pořád to samý!

Lozíte kolem pro klíče, abyste otevřeli dveře do dalšího kola. Na něco se vás zeptám. Znáte dveře, které musíte odemknout 8 klíči? A ještě větší demence je, že klíče jsou vždycky za dveřmi. Poslední dveře se liší jen pidizámkem, který musíte hledat lupou. Proč tu vůbec všechny ty dveře jsou? Za každými z nich najdete klíč. Nebylo by lehčí se na dveře vysrat a položit klíč venku na zem? Co je to napadlo?! Jediná zábava je rozjebat Tweetyho na hadry.

Ale když všechny zabijete, je to ještě větší pruda. Nic vás nemůže zabít, takže jen couráte kolem a sbíráte klíče. To je vzrůšo, co? Asi takový, jako sledovat čokla, jak si líže anál. Co je? Sejmi ho! Vždyť nám přeci rozbil gauč! No, vlastně to byl jen futon. Na to sere pes! Jdi po něm! Zakruť mu těma králičíma kulema!

Malá pozornost, doktore. OSEL Ztvať se, ty jeden pvašivej kvávíku. Co je zas tohle? JEJDA! Šílený hrad 4? Kolik těch zasranejch her sakra existuje? Koukej to zapnout, než ti narvu svou králičí pěst až do tlustýho střeva! Tak jo...

Pokud se nemůžete nabažit Šíleného hradu, tady máte čtyřku. Bugs kouká do mapy, na které je zakreslený hrad, ale s nápisem Š...... hrad. Bugs se zamyslí a domákne se, že to "Š" bude určitě "Šmakovní". Napadne ho, že bude uvnitř určitě spousta mrkví. A protože je tak zbožňuje, hned tam letí. Hra nám ovšem musí vysvětlit, že "Š" ve skutečnosti znamená "Šílený". Jako bychom byli kreténi.

Hlavně že je to čtvrté pokračování. Chodíte kolem a hledáte dveře, za kterými jsou klíče. Posbíráte klíče a hurá k posledním dveřím. Co k tomu mám kurva dodat? Dělá mi problém si vůbec připustit, že tuhle hru vyrobili a já se ji snažím recenzovat. Jako bych měl zhodnotit růžového dikobraza se zaraženou opičí hlavou v řiti, kterak cumlá buvolovi pytel. Měl bych to popisovat a analyzovat, nebo být v Jiříkově vidění, že něco takového existuje?

To ještě není všechno. Zapomněl jsi na mrkvičku. Tak ty máš rád mrkvičku, co? Tak si to hraj sám! Seš králík, tak hraj! Hraj si tuhle špínu! Když ti tak chutná mrkvička, tak se nažer! To sežereš, ti říkám, ty sráči jeden! Sežer tu zkurvenou mrkev! Králíci a jejich posraná mrkev! Narvu ti ji rovnou do prdele!

Jak je, doktore? - Dej mi tu kytaru. - Tak to teda nedám. - Dej ji sem! Potřebuju ji! - Ne! Je moje! Sežeň si vlastní! Dej mi ji, já ji potřebuju! Super. Takže teď musím shánět novej gauč i kytaru! Tak tohle znamená válku, ty čubko! Nerde zasranej! Tohle jsem si pro tebe vytáhnul z prdele, doktore!

Tak to bude festovní sračka! Datel Woody v Šíleném hradu 5? To bude nějaká blamáž. Fajn, tak zaprvé, jak to může být Šílený hrad 5, když tam není Bugs? V debilním intru přijdou víly za Woodym, aby zachránil hrad před monstry. Grafika je propracovanější a můžete rozbíjet věci zobákem. Co je fakt otrava, že po otevření truhly nedostanete daný předmět automaticky. Odkráčel jsem z místnosti v domnění, že už klíč mám, což byla chyba.

V dobré hře jako Zelda vám stačí otevřít truhlu. Ale tady musíte počkat, než se předmět uráčí spadnout na zem, a až pak ho sebrat. Jako bych chtěl utrhnout zaschlé hovno z řitě malé čivavy. Krom toho však nemám absolutně co říct. Ale divím se, proč Datel Woody? Když o tom tak přemýšlím, tak Bugse i Woodyho vytvořil Ben Bugs Hardaway. Zajimavý. A počkat, v prvním animáku s Bugsovým předchůdcem, Porky na lovu, mluvil králíka Mel Blanc.

To on byl zároveň prvním dabérem Datla Woodyho. Takže Woody a Bugs...? Je možné, že to je jeden a ten samý? Jak je, doktore? Líbí se ti to, doktore? Jako za starejch časů! Když jsem narval Elmerovi tu jeho animovanou hlavu rovnou do kaďáku. Jak se ti líbí umírat, Nerde? Seš mrtvej! Mrtvej! Nasrat! Překvápko!

Já to tušil. A teď zhebneš, Nerde! Tak to tě ale vezmu s sebou! Tak ty si rád hraješ s bombami? Já ti ukážu bombu, datlíku jeden umrdanej! Jak se ti líbí tohle, Nerde? A KURVA! A to je všechno, mamrdi! Jak je, doktore?

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Není to nejdražší díl vůbec? :-D Zničili ten futon, kytaru (i když to bylo pěkný pádlo), jednu košili, pár plakátů z Ninendo Power a možná i ten Bugsův kostým :-D

190

Odpovědět

nový díl! Ikari Warriors!

181

Odpovědět

Co se sakra děje se stránkama cinemassacre.com?

181

Odpovědět

Co by s nima mělo bejt? Mně normálně choděj. A jestli máš na mysli ten novej vzhled, tak ten je tam od začátku roku.

180

Odpovědět

+ZdendaMně to teda chvíli vyhazovalo jako útočnou stránku, ale už ok.

180

Odpovědět

U tohodle dílu se doporučuju kouknout na nepovedený záběry. To s tim hrochem musel říct hodněkrát, páč se u toho furt tlemil :-D http://www.youtube.com/watch?v=8tHfXRg1eIA

190

Odpovědět

asi nejlepší díl vůbec :D

1816

Odpovědět

:D dost dobrý....
Ale recenze na Barbie by byla taky super :D

181

Odpovědět

Všiml se někdo že ten Králík zní jak Cartman ze South parku ? :D

183

Odpovědět

hehe no mozna moc prehnany

188

Odpovědět

Vůůbec tam nejde vidět jak používá v těch záběrech figurýnu =DD

1818

Odpovědět

zas tak moc ne, je to hezky natočený :)

190

Odpovědět

Chudák pan Nerd :( Být zneuctěn takovým milým králíčkem :( vždyť v tomto díle hrál tak úžasné hry, i dnes stejně jako za celou svou skvělou kariéru nepronesl jedno jediné hanlivé slovo... tohoto člověka držím v nekonečné úctě, vždyť nám ukazuje nejnádhernější a nejrpomyšlenější hry minulého století..... sláva AVGN!!!!

182

Odpovědět

Chybí mi tu Nostalgia Critic... ten prostě k AVGN neodmyslitelně patří, protože toho mají hodně společného a vzájemně se doplňují. Měli byste ho zvážit.

Jinak díl super... že nebylo Jamesovi líto těch poplivanejch plakátů... :D

191

Odpovědět

Kolik lidí asi šlo hledat video, jak se*e nosorožec :D

187

Odpovědět

Hroch ;)

190

Odpovědět

+KasinyPoznámka: už nikdy nekomentovat něco po třech dnech s celkovým naspaným časem 4 hodiny :D

1812

Odpovědět

sup doc?
ty blbosti mezi právě tím recenzováním mě přestávaj bavit

1944

Odpovědět

Konečne to niekto povedal a ako vidím opäť chytí more dislajkov. Nerda zbožňujem a jeho recenzie sú nesmierne vtipné, ale tieto medzirecenzové kravinky, shitpickly a postavy z hier mi prídu šialene nevtipné a nevyspelé, na to aký inteligentný jeho humor normálne je. Príde mi to že si James niekedy až príliš uvedomuje svoju základňu fanúšikov a slávu a potom to vypadá takto. Nemôžem povedať že by som dnešnú časť pretrpel, ale pretáčal som iba na časti s hrami :)

1928

Odpovědět

+Luko17Súhlasím, bol by som radšej keby to boli len recenzie bez tých sprostostí okolo.

1819

Odpovědět

+Luko17Náhodou, ten souboj se Satanem a MechaKristem v díle o Mariovi(myslím), to byl největší nářez, co jsme viděl :-) A Shitpickle taky nebyl špatný.

Ale faktem je, že dneska se mi to líbilo méně než obvykel.

181

Odpovědět

+Luko17Pepek: Výnimky sa nájdu vždy, MechaKrist bol úžasný :D

182

Odpovědět

Náhodou začátek byl docela dobře rozjetý ale pomalinku se to začalo zvrhávat v zhovadilost. Takže vlastně tak trochu souhlasím.

181

Odpovědět

No a já právě tihle mezihry miluji, ale tak podle gusta každého soudruha... :D

182

Odpovědět

Já mám obvykle stejný názor, ale tenhle fight, způsob natočení a zápletka mě pobavily :)

190

Odpovědět

Ten prvý Crazy Castle si pamatám ako som hrával a dosť ma to ako decko bavilo :D

181

Odpovědět

No, "Guitar Guy" to zabil :D.

190

Další