Deadly TowersAngry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:326
Počet zobrazení:6 047

Dneska si dáme specialitku. AVGN má (jak je vidno i u nás v ČR) velkou základnu fanoušků, čehož James využil a nechal své fanoušky napsat jednu epizodu. Využil hlášky různých lidí ohledně jedné hry a tohle z toho vzešlo. Tak schválně - přišla by vám tahle epizoda odlišná, pokud byste nevěděli, že epizodu nenapsal sám Nerd?

Přepis titulků

Tohle je speciální epizoda, protože nebudu recenzovat hru. Ale fanoušci ano! Jo! Poprvé jsem požádal fanoušky, aby se podělili o zkušenosti s hrou a poslali je na určitou mailovou adresu. A výsledkem je, že tahle schránka obdržela přes 6000 zpráv! Pokud jste jedním z těch šťastlivců, tak doufám, že si rádi poslechnete svá slova vycházet z mých úst! Přesto děkuju za účast a za podporu pořadu.

Tohle je má odměna pro vás. Užijte si to. Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Deadly Towers na NES. Zaprvé - co to má být za uboze nakresleného Herkulese-vikinga na obalu hry? To ten víkend neměl Fabio čas? Tohle je klamavá reklama. Postava tak ani zdaleka nevypadá. Nějaký klučina v zelených eslaťákách s rohama.

Co to je kurva? Mimo Japonsko se hra měla jmenovat Hells Bells. Určitě to změnili, aby si tuhle sračku nikdo nespojoval s něčím dobrým. Jako AC/DC. Pokud hru necháte načíst, přehraje vám příběh. Nikdo by nikdy tolik textu nepřečetl. A jede moc rychle! Ani nevím, jestli vám v tom řeknou, co máte dělat.

Musíte posbírat sedm opasků a spálit je v posvátném ohni nebo tak něco. Když začnete hru, neřekne vám kam jít nebo co dělat. A bacha do kterých vejdete dveří. Je to začátečnická past! Nevíte kam jít, tak někam vejdete a... kurva! Nepřátelé vás oprcají do prdele! Ze začátku si můžete říct, že hra vypadá slušně. Máte meč, který můžete střílet - jako v Zeldě. Ale nepřátelé neumírají na jeden zásah.

Ne! Musíte je opakovaně udeřit! A to nejhorší je, že po výstřelu nemůžete mečem bodat. Musíte počkat až meč opustí obrazovku, abyste znovu vystřelili. Dělej! Aha, proto je útok tak pomalý. Náš hrdina musí vystřelit ostří meče ze svého čuráka. Kdyby byl meč vystřelující z péra mou jedinou ochranou proti fialovým červům a netopýrům, tak bych se radši nechal zabít.

A odkdy máte mečem házet? Máchání by fungovalo skvěle. Ale ne! On ho musí házet. A kde pořád ty meče bere? Dokonce v manuálu se píše: "Tomuhle meči nemůžete věřit." Co to je kurva za radu? To je jak říct: "Kámo, jestli budeš hrát, tak dostaneš dikobraze do řiti! Hodně štěstí, debile!"

Jakoby vás ta hra chtěla akorát nasrat! Na každé obrazovce je kurevsky moc nemožných nepřátel. Super, teď na mě útočí koule. Modré koule. Divné, že jdou nejhůře zabít. Zaberou tak dvacet zásahů! Jsou to jen kurva koule! Jako by jim došly nápady na nepřátele a naprogramovali náhodné tvary, aby šly po vás.

Co tu kurva dělají animace ze hry Marble Madness? Největší problém mám s tím, že tu není žádná mapa. To by nevadilo, kdyby šlo rozeznat, kde se nacházíte, ale všechno vypadá tak podobně, že je lehké se tu ztratit! Hra je jako labyrint, ale jde ještě dál. Je to posraná hádanka bez konce! Narazil jsem na místa, kde nejsou dveře, ani žádné ikony, jako by tam nic nebylo.

Musíte zkoušet jako v Simon's Quest, když jste museli podřepnout a čekat na tornádo. Můžete jen tak chodit a pak se jako zázrakem objevit jinde, i když nikde nebyly dveře. Jaký má tohleto smysl? Narazili jste někdy do zdi a objevili se v jiné místnosti? Máte tady inventář.

Teď je prázdný, ale vypadá obyčejně. Ukazuje životy a taky tady je něco jménem Ludder. Jo, máte prý 50 ludderů. Můžu jen předpokládat, že to je měna, tak jsem si to vygooglil a podle Urban Dictionary ludder znamená "Levná štětka". Takže začínáme s padesáti levnými štětkami, to není špatné.

Zajímalo by mě, kolik by za to bylo drahých kurev? Možná to zjistíme později. Chápu, že chtějí měnu ve fantastickém světě nazvat jinak, ale co je špatného na zlatě? Můžete koupit power-upy na posilnění, ale hodně štěstí s hledáním obchodu. Nacházejí se v podzemních kobkách prošpikovaných nepřáteli, kteří vás zabijou dřív, než řeknete Konec hry.

A ta hudba. Bublající zvuk trhané prdele nedokáže popsat hudbu v téhle hře. Představte si gramofon ponořený do hoven a využívající koňskou řiť jako reproduktor. Nehty na tabuli po tomhle zní jako Mozart. A poslouchejte, co se stane, když vejdete do jiné místnosti. Hudba začne odznova. Je to otravné, protože pořád chodíte mezi místnostmi.

Takže slyšíte stejnou část hudby pořád dokola. O co jde s těma římsama, z kterých pořád padáte? Na spoustě míst jsou hodně úzké a je těžké se jim vyhnout. A aby toho nebylo málo, když vás nepřítel trefí, tak vás to trochu posune. A většinou vás to pošle rovnou k vhodně umístěné římse. Lidi se takhle normálně točí, když odněkud padají? Připomíná mi to hovno splachované do hajzlu.

Když umřete, musíte začít od samého začátku hry. Co je to za hovadinu? Nemám trpělivost, abych zjistil, jestli je někde dál checkpoint. Kdykoli umřete, dostanete heslo. Ale nedává to smysl, protože ať už se dostanete jakkoli daleko, tak začínáte na začátku se všemi hesly! Který programátor se rozhodl dát časový limit na obrazovku s heslem? S názvem "Smrtící věže" si nedělali srandu.

Naposled jsem viděl takhle smrtící věž, když se rozhodli, že koně potřebují více vlákniny. Tahle hra je tak těžká, že je lehčí zvednout slona prdelí a zpívat u toho "Strýček Donald farmu měl". Tahle hra je jako prdelní tekutina. Držte se dál od téhle hrozné, hovadsky zkurvené píčoviny. Radši bych cucal prdy ze psí prdele. Tahle hra je na hovno!

Je těžší než život! Tak jsem to aspoň zkusil. Tohle není obyčejné hovno. Je to takové to vyblité hovno, které leží dvacet let na odpočívadle, až na něj ani mouchy nelezou. Kvůli takovým hrám občas lituju, že jsem vůbec bral NES ovladač do ruky. Je to jako nekončící hovno, které se vám kroutí až do pusy, čímž vytváří nekončící cyklus jezení hovna během sraní. A sem tam se na věčnost pozvracíte.

Je to tak špatné, že by to ani Satan nebral za vaši duši. Radši bych vycucal uschlé hovno z chlupaté prdele Chewbaccy. Jebat tuhle hru. Nebo spíš nejebat. Nenechte své přátele, aby ji jebali. Nezaslouží si to! Tahle hra je jen prdelní orgií! Tahle hra je jak lízat prsty kuřeti. Tahle hra je kosou na koule. Tahle sračka by položila impérium.

Jinými slovy - je na hovno.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

koukam, že se fanoušci od nerda lecčemu přiučili :D

190

Odpovědět

To snad ne! Všechny videa mi jedou a jenom AVGN ne!

181

Odpovědět

Video mi funguje pouze v firefox.

189

Odpovědět

Lidi nevite proč se mi nechce zobrazit to video ..? ani žadne jine ? přitom mam nainstalovany Adobe player ...

181

Odpovědět

hehe

183

Odpovědět

Haha, tak to bylo dobré video (ale hra očividně už ne :D). Občas mi je ho líto, že musí hrát takové shity a kolikrát x-krát dokola, aby nám mohl ukázat i vyšší levely :D.

184

Odpovědět

Skvelí diel. K Nerdovy by sa mohlo dostať niečo takéto. :D
http://www.sector.sk/novinka/69997/atari-2600-s-pc-vnutornostami.htm

182

Odpovědět

Ta němčina mě položila :D

202

Odpovědět

Ze začátku nic moc, ale ke koncu se docela dobře rozjel :D

182

Odpovědět

Dobry, ale na nasazenou laťku jeho vlastních to nemá = aspon se ukázalo, že to není jen o nadávkách, ale že do toho sám ještě přidává to "něco" co z toho v ostatních případech dělá úplnou pecku :)

202

Odpovědět

Doufám, že tohle je ten nejlepší a nevtipnější díl nerda, aby mi zlepšil náladu po tom, co ty kreténi vyhlásili prohibici v pátek večer.

1866

Odpovědět

aby jsi se neposral..

2015

Odpovědět

Buď rád, ináč by si túto časť nevidel na vlastné oči...

187

Odpovědět

+Granis+1 :D:D:D:D

192

Odpovědět

Tvl, ty už jseš jak ti diskutéři na novinkách, kteří ke každé zprávě píšou nějakou poznámku o naší vládě...

210

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=djFcjDyaZNY matonoha se může jít vycpat :D tolik originálních a vtipných nadávek už jsem dloouho neslyšel :D

181

Odpovědět

Je zkratka nej :P :P ... A jsem tu za nej moc vdecnej ;)

181