Karate KidAngry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:214
Počet zobrazení:8 141

Opět zabrouzdáme do úplných začátků Nerda a podíváme se na jednu z jeho prvních recenzí. Intro ještě neexistovalo a James se rozčiloval nad herní předělávkou populárního Karate Kida, což je film, který určitě znáte.

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Tahle hra je na hovno. Kurva! KURVA! Kurva! Chcípni! Naser si! Chceš mi teď pomoct, dědo? Budu upřímný ohledně této hry.

Páni, jak já tuhle hru nesnáším. Nejradši bych se kvůli ní zabil. Utěšuje mě jen to, že všichni ostatní sdílí mou frustraci. Karate Kid je hra, která děsila mnohá dětství. Všichni říkají to samé: "Miluju ten film, tak jsem koupil hru... a nemůžu ji vystát. Přesto musím pokračovat, protože ji musím porazit." Takže o co jde s touhle hrou, že přeměnila nešťastné děti na zatrpklé dospěláky, připomínající jejich zlostné dětství?

Pořvávajíc na televizi a házejíc ovladač. Kdokoliv porazil tuhle neskutečně těžkou sračku, nebude mít ani špetku uspokojení, spíše výčitek. Protože to je naprostá ztráta zkurveného času. Je to jako vyhrát nějaký brutální souboj, ale dosáhnete jen toho, že budete mít krvavé modřiny a zlomené kosti.

Nestojí to za to. Největší problém je v divném ovládání. Šipkou nahoru skáčete, což moc nepomáhá, protože můžete skákat jen rovně do vzduchu. Musí stát nehnutě. Pokud se dotknete nepřítele, tak odletíte do protisměru. Nemůžete se dostat dost blízko na útok. Umřete v každé díře a je strašně lehké do nějaké spadnout.

Takže při každém zásahu blízko jámy jste v podstatě mrtví. První úroveň je až směšně lehká. Bojujete jeden na jednoho a všem nakopete prdel. Vyhráli jste. Teď to uděláte zas a znovu. Ve druhé úrovni se dostaneme k side-scrollingové části. Skoro jako vykrádačka Kung Fu, ale mnohem horší. Občas narazíte na bonusové úrovně, které jsou téměř nemožné. Myslím, že můžu říct, že tohle by bylo jednodušší v reálném životě.

Ve třetí úrovni je tajfun, takže vás vítr tlačí zpátky. A pokud to nestačí, tak tady poletují větvičky a ptáci. Každá možná střela vás oslabí a posune zpátky. A všude tu jsou jámy. Nesnáším tuhle hru, ale proč ji hraju? Takovou otázku si položil každý a všichni měli stejný důvod. Protože jste naštvaní a chcete vyhrát. Chcete porazit Nintendo. Krutá pravda ale je, že to zajímá jen vás samotné.

Pak se dostanete do čtvrté úrovně a ta je sakra těžká. Nemůžete se k nikomu přiblížit, abyste zaútočili. A všichni mají kopí, která vás posouvají zpátky. Občas někoho můžete trefit, když jdete do kopce, ale z kopce nejste schopni udeřit dost nízko. Všichni se na vás spojí, mlátí vás kolem a nemůžete nic udělat. A hádejte co.

To je poslední úroveň. Pokud jste čekali nějaké velké finále, které stálo za ty potíže, tak jste se mýlili. Stane se jen to, že pan Miyagi mrkne. To je ale sračka. Nejspíš si řekli, že když má jen čtyři úrovně, tak musí být co nejtěžší. A co takhle - co kdybych já udělal hru, kde je jen jeden útes, který musíte přeskočit, a je to skoro nemožné. Ale pokud to dokážete, tak vyhrajete hru a je konec.

Co si sakra mysleli s takovou sračkou? Do prdele. Pokud jste pravý Nintendo sběratel, udělejte si laskavost a nekupujte tuhle hru, nestojí za to. Udělala spousty životů mizernými. Pokud ji uvidíte ve slevě za dolar, držte se od ní. Ani se jí nedotýkejte.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta hra byl hrozný šit. Měl jsem to na žluté kazetce od ťamanů... no a z mé sbírky to byla jedna z nejhorších.

180

Odpovědět

Já tyhle starší díly moc nemusím. Není to jejich krátkou délkou, ale spíše tím, že nějak není u čeho se v nich bavit. Ale tak, každý nějak v něčem začínal. :)

194

Odpovědět

Vsadím se že do několika minut tady bude koment od Zlosyna nebo někoho podobného, jak si stěžuje, že je to krátké a staré :D

209

Odpovědět

Ještě, že jsme si vsadil naopak.


Takže vysol many

205

Odpovědět

+ZlopánAž na to že sis nepostěžoval že je to krátké a staré...smůla bro

1832

Odpovědět

+ZlopánPrávě vole :D

214

Odpovědět

+Zlopánk***a, to mi nedošlo :D

206

Odpovědět

diky..nebylo to sice az tak spesl jak jsem od toho ocekaval a 4 minuty taky neni buh vi jak dlouha doba..mno ale je to nerd..bila kosile, tuzky a vypadal nasrane.....hmm ale porad se to nevyrovna tomu co jste prekladaly v minulosti:) ale jo..celkem me to uspokojilo:D (ehm to zmi jak kdybych byl nejakej tezkej masturbator)

188

Odpovědět

my by sme si nic nepomysleli ale vdaka tomu ze si nato poukazal si to myslime.. :D

182

Odpovědět

+Jifyme je to fuk..s tim se dokazu smiritD

184

Odpovědět

+Jifyeste aby nie ;) :D

184

Odpovědět

Hell yeah konečně nerd :D

185