Medvěd Wally a NE! gangAngry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:8 646

Z dílů první řady pomalu finišujeme, dnes se podíváme na kratší recenzi hry o antidrogovém medvědovi, který se snaží poučit děti. Jak dobrou práci odvedl, to vám řekne sám Nerd. Pozn. Straight Edge je skupina lidí zavrhující jakékoliv drogy, legální i nelegální.

Přepis titulků

Medvěd Wally a NE! gang. Co mě udivuje u této hry, je samotná cartridge. Podívejte na to. Nevypadá jako žádná jiná NES hra. A k čemu je tohle? "Zde zmáčkněte"? To jako fakt? "Zde zmáčkněte"? Proč? To vám říká, jak zatlačit hru? Jak ji vložit do konzole? Nemůžu to přímo zmáčknout, když je v Nintendu.

To si vážně mysleli, že jsou děti tak hloupé? Měli tam napsat: "Zatlač tady, debile!" Pro děcka, která nebudou vědět, jak vložit hru. Takže hra začíná s deformovaným medvědem s brýlemi, co jede na skateboardu. Dle stereotypické protidrogové korporátní představivosti. Můžete si vybrat mezi jedním a dvěma hráči. Pokud máte to štěstí a máte kamaráda, který si s vámi tuhle sračku zahraje. Příběh je následující.

Jste cool otravný medvěd Wally na skateboardu. Váš strejda Gary Grizzly chce, abyste dotáhli své Straight Edge přátele a vzali je k němu domů na párty. Wally musí dorazit před setměním, nebo aspoň než vyprší čas, jinak přijde o všechny životy. Ale každý pták a pes vás chce zabít. A moc toho dělat nemůžete, jen skákat jak o život. Můžete získat předměty jako pizzu, frisbee nebo poklice, které můžete házet.

A ptáky stejně netrefíte, protože lítají přes celou obrazovku. A proč by chtěl pták zabít medvěda na skateboardu? Úrovně se neuvěřitelně opakují. Doslova. Stejná pozadí jsou použita pořád dokola. Jako ve Flinstoneových. Pokud jste si všimli, když někam jedou, tak se pozadí opakuje pořád dokola. Rozdíl je jen v tom, že Flinstoneovi byli zábavní. Ale tohle, tohle je kus sračky.

Taky tady je blbeček jménem Krysák Ricky, který vás chce shodit ze skatu a dostat vás na heroin. Taky musíte zabránit, aby pudlici neukradli rádio, zastavit ještěra, aby neřídil opilý a řešit další záležitosti, ať už vás chce někdo zabít nebo přinutit, ať šňupěte crack. Hudba je úplně na hovno. Každá špatná hra musí mít nějaké zvukové hovno, z kterého se vám chce zvracet. Radši byste poslouchali své jediné dítě, jak se dusí k smrti.

Prostě vypněte zvuk, a když jste u toho, tak rovnou vypněte celou hru. V osmdesátkách se všechny postavy snažily držet děti od drog. Ať už to byl McGruff nebo Pee-Wee. Nebo společné síly Alfa, Michelangela, Bugse Bunnyho a Miss Piggy. A jsem si jistý, že tahle hra vůbec nepomohla dětem od drog. Vlastně jsem si jistý, že sami tvůrci na něčem jeli. Takže se této hře vyhýbejte za každou cenu, pokud tedy nejste na drogách.

V tom případě řekněte drogám: "Ne!" a stejně tak téhle zkurvené hře. Až teď jsem si všiml, že existovala linka medvěda Wallyho. Nečekali byste, že po dvaceti letech bude to číslo stále funkční, ale někde v nějakém zaprášeném sklepě medvěd Wally pořád žije. Nasrat. Děsí mě to.

Je to jako poslouchat ducha.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale to číslo bylo odpojený v roce 2007.. Jak to mohl zavolat v roce 2010 a pak v roce 2013? :O

00

Odpovědět

2:20 - od kdy se crack snupe?:) vzdyt je to spis takova hmota, ktera se da aplikovat snad jen hulenim ze sklenenky apod.

193

Odpovědět

crack je naředěný koks takže se i šňupe i pichá do žil jestli se dá hulit to nevím... checkni wikipediu :D

189

Odpovědět

+jankokCrack je pryskyřice, která se dá do fajfky a zapálí. Po zapálení tak jakoby lupne (udělá "crack" ) ;)

210

Odpovědět

sem cekal ze v tom sklepe vybafne nekdo prevlecenej za medveda s telefonem v ruce D:

200

Odpovědět

Nerd je proste božííí :D škoda že tento diel bol taky krátky...

190

Odpovědět

"Duuuuuh, how do I put the game in" :-D

180