Fester's QuestAngry Video Game Nerd

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 43
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:485
Počet zobrazení:5 471

Máte rádi Addamsovu rodinu? Tak to radši nezkoušejte hrát Fester's Quest na NES. Mohli byste si zkazit příjemné vzpomínky na tuto kultovní morbidní rodinku. Ostatně Nerd vám již ukáže pár pádných důvodů, proč by to nebyl zrovna nejlepší nápad. Jako bonus se v tomto díle podíváme i na tématicky spřízněnou hru na Segu Genesis a pro milovníky hudby máme i pěknou písničku. Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Přepis titulků

Vezme vás zpět do minulosti hrát ty největší zhovadilosti. Radši by si nechal od buvola nasrat do ucha. Radši by sežral shnilou řiť přejetého skunka a zapil to pivem. Je to nejnaštvanější hráč, jakého znám. Je to Naštvaný Nintendo Nerd.

Je to Naštvaný Atari Sega Nerd. Je to Naštvaný Videoherní Nerd. Čekali jste snad Želvy Ninja? No jo, tak si zahrajeme Fester's Quest. A nebude to hezký. Tady mám strýčka zmrda Festera, hledí si svýho a najednou přiletí UFO. No a to je celý příběh. Fester musí zachránit svět před ufouny. Když to udělali v Simpsonových, proč ne tady? Dává to asi stejný smysl jako Tim Allen bojující s dinosaury.

Jo. Střílím tyhle medúzovité fialové cosi. Ale proč? Nijak mi neubližujou, pokud na ně schválně nešlápnu. A kde mám zbytek těla? Zůstávají po nich předměty, ale proč se radši neválejí kolem, abych se nemusel prosekávat těma sračkama? Občas jich je na sobě hned několik. Trvá to věčnost a akorát si oddělám prsty. Další kokotina, abyste si koupili turbo ovladač.

Teď mám lepší zbraň, trochu účinější, ale střely se protivníkům snad vyhýbají. A jak se něčeho dotknou, zastaví se. Vidíte? Chci jen sejmout toho pamrda. Sakra! A kanály? Tady s vámi teprve začnou vymrdávat. Tady je tahle zbraň totálně k hovnu. A tyhle zelené potvory jsou pěkně na píču. Nechcípaj, ale rozmnožujou se. No tak, vy sráči! Co to kurva je?

Mám svou starou zbraň? Sice střílím rovně, ale něco s ní zabít je fakt porod. Možnost přepínat mezi zbraněmi by byla fajn vychytávka, ale tady náhodně stoupnete na předmět, který vám zbraň zhorší. Tak dělej! Chcípni! Chcípni! Ježísi! Pořád se rozmnožujou! Bez dynamitu nemám šanci se přes ně dostat. Pořád musím couvat. A nezapomeňme na tohle. To je náš měřič zdraví. Plný. Nedělám si prdel.

Bomba, co? Stačí dva zásahy a prdíte do hlíny. Kurvy zasraný! Pořád se množej! Nechcípnou. Ne, nechcípnou. Chcípněte, žáby zasraný! Bože, může být Fester ještě pomalejší? Jo, může! Když ho trefí žabí plivanec. Do prdele! To ne! Ježíši Kriste! Vy zmrdi! Dáme pokračovat.

Co? Tohle má bejt pokračování? Tak to ani hovno! Sice vám zůstaly zbraně a předměty, hip hip čurák, ale jste zase na začátku hry! Tu díru nelze přejít, takže musím zase přes kanály. Komplet! A přes ty zelený hnusy! Zatraceně! Ta hra by mě měla přestat srát, nebo jí něco ukážu! Prostředníček!

Debilní žáby! Ta zbraň je k ničemu! Všechno obkrouží! Vidíte to? Žábu celou obletěly a prd z toho! A už ani střílet nemůžu, protože mě blokuje dům! Nemůžu střílet, jsem tuhej. Jsem kurva tuhej! Bože, kdybych se dostal přes tuhle... do prdele! Zkusíme to dynamitem. Sere mě, že ho musím vyplejtvat, ale co mi zbejvá? Nechtěj už přestat?

Nechtěj už kurva přestat?! Bože! Kurva! Do prdele! Další dvě? Odkud se vynořily? Co to kurva je? Ty vole, co to je? Co to kurva je?! Ježíši! Do řiti! Tak jsem zas na začátku. Znovu! Ale no tak! Zase jsem si zhoršil zbraň! - Myslím, že je to sračka! - Myslím, že bys měl držet tlamu! Kriste pane!

Bože! Potřebuju jen dolů! Nestačilo by to už? A zase mám horší zbraň! Zajdu do toho domu. Jestli to kurva zvládnu! Fajn, použijeme klíč. Paráda, další z těch polovičatejch 3D píčovin. V 8-bitové éře bylo cokoliv i zdánlivě 3D boží, ale je to kupa kozích sraček. Ha, dveře. Nepřišel jsem tudy? Uvidíme. Jasně, přišel. Ale z nějakého důvodu jsem vyšel z boku. Jdeme zpátky.

To si děláte prdel? Musím použít další klíč? To ty dveře klíče žerou? Nesnáším tyhle bludiště. Nemám tušení, kam jít. Nemohli jednotlivé části aspoň vybarvit jinak? Něco, podle čeho poznáte, kde jste? Co to mám vůbec za smysl? Jsou tu nepřátelé? Ne. Je to na čas? Ne. Nějaké předměty?

Ne. Akorát jeden power-up, ale existuje nějaký důvod, proč ty bludiště vůbec dělat? S tím mi vyližte prdel. Pak vás čeká tenhle ufoun. Není zas tak hroznej. Máte spoustu místa kolem, ale stejně trvá věčnost, než ho sejmete. - Fajn, dohrál jsem to. - Ten byl poslední. Konec. - To byl jen první boss. - Ne, byl poslední. - Nebyl. - Já vím, ale budeme dělat, že jo, protože víc už nezvládnu.

S touhle příšerností už jsme se vypořádali, ale existují tuny her podle Addamsovy rodiny. Vsadím se, že většina beztak stojí za hovno. Já mám ještě tuhle. Addams Family na Segu Genesis. Hrajete za Gomeze, je to klasická plošinovka a... do prdele, duch! Bože! A brokolicové příšery, zombíci, opičáci v točících se šálcích a hromada dalších podivností. Běháte a skáčete kolem, sbíráte dolárky, je tu i písmeno "A", který nemám páru, k čemu je.

Tahle hra není těžká, ale snadno umřete. Dává to smysl? Můžou za to dvě hlavní chyby. Zaprvé - ovládání je moc citlivé. Kloužete kolem jak dement. A zadruhé - musíte na nepřátele skákat s naprostou přesností. Vidíte? Skočil jsem na oba. Jednoho jsem zabil a druhej oddělal mě. Na začátku máte jen dvě zdraví, stejně jako ve Festerovi. Pokud budete jako já, čeká vás smrt, smrt, smrt a smrt!

Zkusíme to pořádně. Už žádný sraní kolem! Bacha na tučňáky! Zkusím jen... jo, jedem! Skákej dál! Nebudu je zabíjet, hlavně když projdu. Bacha, bacha... Ty vole, to bylo štěstí! Tak skáčeme dál... no tak! Vždyť jsem na něj skočil! To si děláte prdel? Seru na to. Tahle hra je na hovno! Než pařit tuhle hračku, z který mám jen hnačku, radši slížu svoji sračku a chce se mi z ní chcát.

- Je na hovno! - Kurva! - Je na píču! - Kurva! - Je na píču, je na píču, je na hovno! - KURVA! Tohle mi dnes stačí, průjem už mě tlačí, i kapavku mám radši a fakt už musím chcát! Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už jsem viděl snad všechny díly (nejen na videa česky) a myslím, že i když Vám název tý hry nic neříká, je to bomba.
P.s. Souhlasím, že takto se naučíte mluvit "hovorovou" angličtinou. XD

180

Odpovědět

jeden z naj dielov a tie xichty :D

180

Odpovědět

ta pesnicka nakoniec najlepsie :D

180

Odpovědět

Jo když říkám slabší tak myslim méně dokonalý oproti ostatním ale jako byl super ale prostě slabší

188

Odpovědět

PS: s tím knírkem to nerdovi sluší

181

Odpovědět

Jak už tu bylo řečeno nejsou žádný slabý AVGN když nepočítám dr. Jekyll a Mr. Hyde, to odfláknul. Ale jinak jsou jen dokonalý a míň dokonalý. Kromě začátku a konce je toto méně dokonalý díl.

183

Odpovědět

Klídek jen myslim že nerd už měl lepší a tahle patří k slabším....

189

Odpovědět

Ace: páč tvůj názor stojí za hovno to bych si raději nechal nachcat do p****e vod švába

186

Odpovědět

Hej tady člověk napíše svůj názor a hned 59 palců dolů :D

1810

Odpovědět

jak luska je nejlepsi :D ty jeho ksichty me dostavaji

181

Odpovědět

na začátek a konec se podívám určitě víckrát než jednou :D

181

Odpovědět

Díky tomuhle seriálu jsem se naučil skvěle anglicky nadávat :D

181

Odpovědět

dobrý překlad :D

181

Odpovědět

tyvole ta pisnička na konci :DD gezzus

181

Odpovědět

Koukám na nerda v angličtině, a tady koukám jen abych si ověřila zda můj překlad byl přesný, a nebo jestli jsem se spletla:D. Každopádně děkuju, a překládejte dál!

183

Další