Nerdova vánoční koleda (2. část)Angry Video Game Nerd

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 43
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:197
Počet zobrazení:6 048

Přinášíme vám pokračování Nerdova vánočního speciálu. Dnes se podíváme na Jamesovo dětství i stáří, ale také se dočkáme další recenze hry, která neměla raději nikdy vzniknout. Dokáže se náš hrdina poučit ze své minulosti, přítomnosti i budoucnosti? To se dozvíme na konci příběhu... Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Přepis titulků

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Nerdova vánoční koleda, část druhá Zdravíčko, Nerde. Omluv, prosím, mé vpadnutí. Jsem duch Vánoc minulých. To se mi snad zdá! Proč zpochybňuješ své smysly, Nerde? Protože jsem nečekal, že mi dneska definitivně hrábne. Ale už se stalo.

Utápíš se ve svém zoufalství a utrpení. Tohle vidíš? To vskutku vidím. Vždyť na to nekoukáš. Ale vidím to. Hele, duchu, proč jsi přišel za mnou? Abych tě vzal zpět do minulosti. Hrát ty největší zhovadilosti? Nechci, dík. Tohle je tvá minulost, Nerde.

Páni, to jsem já! Hraju Round 42. To byla pecka, na to si vzpomínám. A tady jsem poprvé hrál na NES. Táta zrovna v trenclích vynáší odpadky. Hlavně že nechtěl, abych je vynesl já. A tady hraju Maria 2. Tehdy jsme si mysleli, že je to dvojka. Nevím, jak se tam dostat. V cestě mi stojí zeď, takže nevím, jak přes ni. Jejda, tak tam dolů nejdu.

To není fér! Nevzpomínám si na nic než utrpení. Tohle byly osudné Vánoce, kdy jsem dostal Super Nintendo. Moje první 16bitová mašina! Vzpomínáš, co jsi řekl? A ty seš kdo? - Duch Vánoc přítomných, prde. - A co chceš? Připomenout ti ty krásné vzpomínky na SNES.

Pamatuješ Metroid, Zeldu, Maria? Sám sis vybral jen sračky. Víš, co děláš zrovna teď? - Mluvím s tebou? - Nejsi ve svém těle, nechápeš? Právě teď recenzuješ jednu z nejhorších her na SNES. Shaq Fu. Už z toho názvu běhá mráz po zádech. Tohle by lidstvo rádo zapomnělo. Jde o bojovku, která začíná příběhem, kterak Shaq zabloudí do čínského obchodu. Tamní stařec chce, aby zachránil jisté děcko. Shaq na to kývne, vstoupí do portálu a ocitne se ve "Druhém světě".

My tedy podle všeho žijeme v Prvním světě. Čochtáte kolem a perete se se všemi postavami, včetně jakéhosi goblina, šílený kočkočubky, perskýho prince, aspoň myslím, spousty dalších emzáků a mumifikovaného válečníka. Tak o tom jsem nikdy neslyšel. Nevím, co na to říct. Je to fakt divný. Bojovka Plný dům byla rozhodně lepší. Ta aspoň měla vhodnější postavy. Šlo o titul pro obě konzole.

Byla jak na SNES, tak na Genesis. SNES je údajně podařenější, takže fakt nechci vidět tu na Genesis. Kromě šílené základní idey, ubohých zvuků a všeho ostatního je největším problémem téhle hry její prachbídné ovládání. Rozmrdali ho na cimprcampr. Větší děs aby pohledal. Nejhorší je, když se snažíte provést speciální úder. A většinou se ani nedostanete na ránu k protivníkovi. Akorát skáčete jak čamrda a čekáte, až doběhne čas. Tahle hra patří mezi řitní půlky fanoušků basketu i bojovek.

Nepotěší vůbec nikoho. Taky bych měl zmínit, že kdysi existovala stránka, na které se snažili najít a zničit všechny kopie téhle hry. Až taková mrdka to je. Mohl bych detailně probrat ovládání i každou drobnost, proč je ta hra tak děsná, ale to ani nemusím. Její název je všeříkající. Vždyť to ani dobře nezní! Shaq Fu?!

To je snad vtip. Už jen fakt, že někdo vydal bojovku se Shaquillem O'Neilem a nazval ji Shaq Fu, dokazuje, že můžete přidat "Fu" prakticky ke všemu. Co třeba "Robin Williams Fu"? Nebo "U2FU"? Koho tohle napadlo? To se vývojáři sjeli crackem?! Duchu, prosím, víc už nevydržím. Duchu? Kde jsi?

Panebože! Tebe já přeci znám! Ty pekelná kreatůro! Proč mi to děláš? Nač všichni ti duchové? Co ode mě chceš?! Kristova noho... Vzpomínáte na Nintendo Wii? Jo, fakt se to tak jmenovalo. Tehdy to byla revoluční konzole, ale dneska je to spíš hračka pro děti. Mám tu tuhle hroznou cypovinu Far Cry: Vengeance. Všechny hry s "Vengeance" stojí natuty za hovno. Nazdar chlapáku.

Vypadáš, že víš, jak se ohánět. Tak to ti moc rád ukážu v soukromí. - To jsou jiný rebelové, kámo. - Nejsem tvůj kámoš, ty bídáku. Koukejte, jak tu roste ta tráva. To mi připomíná Creepshow. Hej, demente! Stojím za tebou, ty ksichte! Zab ho! Zab ho! To je ono! Jo! Přímo do koulí! Kurva! To ovládání je na hovno!

Teď si dáme Super Monkey Ball: Banana Blitz. Krása... "Super Monkey Ball: Banana Blitz!" Tahle hra je náhodou dost dobrá, ale ještě jsou tu Party hry. Místo, aby udělali pár dobrých, nasrali sem hromadu zpíčených. Jsou na prd! Trochu jako... opičí mrd. Nemá to s opicemi ani nic společného. Tady jste pes a zaháníte debilní ovce z obrazovky. Jú, ovoce!

Naházej ovoce do koše! Tohle je nejhorší sračka všech dob. Čumte. Pohni se! Tak hni se, sakra! Vidíte to?! Bože! To je ale mrd... Co je to napadlo?! Radši bych usrkával omáčku z průjmu! Fajn, je čas zapařit! Boogie! Boogie, boogie, boogie, boogie! Duchu, prosím, měj slitování.

Už se na to nemůžu dívat. NEEEEEEE! Jsou Vánoce! Neprošvihl jsem je! Jo, ty hajzle malej! Jsou Vánoce! Jaký to krásný vánoční den! Těch her! To je ale her! Asi si zahraju Super Mario World. To je panečku nářez! Vlastně bych už možná měl hrát jen dobré hry.

Nasrat! Jdeme hrát mrdky! Veselé Vánoce a jen dobré hry pod stromečkem vám přejí VideaČesky.cz!

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to je celkem blbé že už nepřekládáte další díly. Nerda jsem sledoval pravidelně a vracel jsem se kvuli němu na tyhle stránky. Teď už tu pro mne není nic zajimavého.

80

Odpovědět

Nechcete přeložit díl AVGN Games, kde recenzuje hry ve kterých je on sám? Stojí to za to :)

70

Odpovědět

Nevím proč, ale když jsem viděl Shaq Fu, tak jsem si hnedka vzpomněl na recenzi filmu Kazaam od Nostalgia Critica...

14

Odpovědět

Super Nerdik, a aktualni dily taky budou?

31

Odpovědět

Dj Obelix: překlad se ti vážně povedl

122

Odpovědět

AAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSS

31

Odpovědět

Dneska jsem si tu zrovna pouštěl Hudební klenot 20. století - Walking on Sunshine :D

70

Odpovědět

Ok, už stahuji Super Metroid, zapojuji gamepad a spouštím zsnes. Není to sice úplně vončo, ale co se dá dělat. Díky Nerde! Díky Videačesky!

42

Odpovědět

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

34